Russian Presidential Academy of National Economy and Public Administration

Úvod

Read the Official Description

Akademie národního hospodářství byla založena v roce 1977 a od té doby se stala předním vzdělávací a výzkumné centrum v Rusku v oblasti podnikového vzdělávání.

V srpnu 2010 prezident Ruské federace vydala dekret "na vytvoření Ruské akademie národního hospodářství a veřejné správy podle prezidenta RF" (RANEPA). Tento nový vzdělávací a výzkumnou institucí je výsledkem sloučení dvou hlavních ruských škol: Akademie národního hospodářství pod vládou RF (ANE) a akademie veřejné správy pod prezidentem RF (Rapa).

RANEPA dodává obchodní a vzdělávací programy a školí úředníky, podnikatele, manažery, finančníky a právníky.

RANEPA 's učení dokonalost se projevuje úspěchy svými více než 100 tisíc absolventů. Mezi absolventy Akademie jsou prezidenti nově nezávislých států v postsovětském prostoru, premiéři a ministři, slavný finančníky a představitelé průmyslu v Rusku.

Domov pro budoucí lídry ve veřejném a podnikatelském sektoru v Rusku iv zahraničí, dnes Academy představuje výzkum multi-tier a vzdělávací komplex, který realizuje kontinuální model vzdělávání, jehož rámec obsahuje vysokoškolské vzdělání a postgraduální vzdělávání, stejně jako na míru odbornou přípravu.

Struktura Akademie se vyvíjel v průběhu času, aby začlenil 15 oddělení, 3 výzkumné ústavy, regionální pobočky, stejně jako několik výzkumných a školicích středisek. RANEPA 's fakultou je tvořen předními ruskými akademiků, které představují bohatství zájmů výzkumu a duhu z nejmodernějších metod.

RANEPA držitelem členství s několika mezinárodními asociacemi obchodní vzdělání, včetně IAU, AACSB, AMBA, EFMD, CEEMAN, mezi ostatními.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

IBSA Zdvojené Magisterský Studijní Program

Campus forma Denní studium 1 - 1 rok September 2017 Rusko Moskva

Full-time program určený pro domácí a zahraniční studenty s bakalářský titul, s žádnou nebo malou pracovní zkušenosti. [+]

Mistr in International Management

 

Uskutečňuje Ústavu obchodních studií (IBS-Moskva)

 

Od svého založení Ústavu obchodních studií (IBS-Moskva) v rámci Ruské prezidentské akademie národního hospodářství a veřejného Adminstrace (RANEPA) byl lídrem v ruském podnikání trhu vzdělávání. IBS-Moskva je kolegiální obchodní škola působící v prostorách RANEPA je v Moskvě. IBS-Moskva byla založena v roce 1988 v rámci Moskevské státní univerzitě mezinárodních vztahů celonárodně známý pro silnou mezinárodní odborné znalosti. V roce 1994, IBS-Moskva převedeny na RANEPA a stal se jeho homogenní konstrukční celek.... [-]


Magistr In International Management

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Rusko Moskva

Mistr in International Management je EPAS accredied program pro studenty, kteří plánují pokračovat v kariéře v mezinárodním managementu. Program je dodáván v angličtině. [+]

Program je dodáván v angličtině. Globální trh se rozšiřuje. Tam je rostoucí potřeba mezinárodních obchodních expertů, schopný oba vést operace v zámoří a pracovat přes hranice a přivést kulturní povědomí a globální myšlení nezbytné pro úspěch. IBS RANEPA Master of International (MIM) programu management umožní studentům konkurenční výhodu v dnešním globalizovaném světě. Program nabízí dvě specializace - Mezinárodní finance a mezinárodní Entrepreneureship. Studenti mají možnost účastnit se výměny studentů a strávit jeden semestr na jedné z IBS partnerských univerzit. Struktura programu a Curriculum: Semestrální kurzy 1 Mezinárodní marketing International Business Development Globální analýza Strategy Mezinárodní finance Řízení lidských zdrojů mezinárodní obchodní právo Plánování kariéry metodologie výzkumu Společenská odpovědnost firem Jazyky moderní kultuře Správa grafika Semestr 2 kurzy Makroekonomická politika pro rozvíjející se trhy Modely řízení na rozvíjejících se trzích Procesní přístup k řízení a řízení projektů Investice a projektové financování na rozvíjejících se trzích Strategic Marketing v rozvíjejících se ekonomikách (interdisciplinární projekt) Metodologie výzkumu Jazyky moderních komunikačních Mezinárodní obchodní prostředí Review 3 disciplíny, které mají být vybrány z těch uvedených níže: Zemědělský sektor v zemích BRICS Energetický sektor v zemích BRICS Automobilový průmysl v zemích BRICS Korupce a firemní podvody v zemích BRICS Prodej a řízení distribuce v zemích BRICS Chování spotřebitelů v zemích BRICS Semestrální 3 kurzy Metodologie výzkumu International Business Communications Obchodní Porcess Modelování Teorie a praxe poradenství International Finance Specializace: Behaviorální finance M & A Obchodní oceňování a správcovská společnost hodnota Mezinárodní daňové plánování Capstone projekt v oblasti financí nebo 10 dnů stáž v Lucemburku nebo ve Štrasburku (v odděleném nákladů) Mezinárodní Podnikání specializace Mezinárodní Podnikání (projekt) Blue Ocean Strategy Finance pro podnikání Firemní podnikání Navržení inovativní obchodní-model Capstone progect v podnikání nebo 10 den stáže v zahraničí. Semestr 4 Diplomová práce preparaton a obrana [-]