Přečtěte si oficiální popis

ibs

O nás

Ústav podnikatelských studií (IBS-Moskva)

Od svého založení Institut podnikatelských studií (IBS-Moskva) v RANEPA je lídrem na trhu ruského podnikového vzdělávání. IBS-Moskva je univerzitní obchodní škola, která provozuje prostory společnosti RANEPA v Moskvě. IBS-Moskva byla založena v roce 1988 v Moskevské státní univerzitě mezinárodních vztahů, která je celosvětově uznávána za silné mezinárodní odborné znalosti. V roce 1994 se IBS-Moskva převedla na společnost RANEPA a stala se její homogenní strukturou.

Kombinace mezinárodních zkušeností Moskevské státní univerzity mezinárodních vztahů a bohatých zkušeností RANEPA při přípravě schopných manažerů a vedoucích pracovníků přispěla k rozsáhlému uznání IBS-Moskvy v Rusku a zemích SNS. Jako univerzitní obchodní škola a strukturální jednotka společnosti RANEPA máme přístup k lidským a materiálním zdrojům, které jsou nezbytné pro zajištění vysoké kvality našich vzdělávacích programů. Téměř 30 000 našich absolventů je aktivní členy IBS-Moskevské asociace absolventů. Všechny naše studijní programy jsou akreditovány ruskou vládou. Naše MBA a EMBA programy jsou akreditovány Asociací magisterských titulů v obchodní administrativě (AMBA International). ibs

Naše mise

Posláním IBS je vzdělávat a utvářet novou generaci společensky odpovědné podnikatelské a řídící elity Ruska a podporovat ruské obchodní vzdělávání. Nejstarší a nejuznávanější obchodní škola v Rusku

 • Založena v roce 1988.
 • Vedoucí ruských obchodních škol.
 • Tržně orientovaná obchodní škola (85% programů jsou otevřené programy).
 • Prestižní mezinárodní a národní akreditace.

Jedna z největších škol oddělení RANEPA 4, 7 židlí, 4 středisek, více než 20 programů, 13 programů dvojího stupně. IBS má více než 2000 studentů, 200 členů fakulty a 15 000 absolventů.

Mezinárodní a národní uznání Všechny EMBA a MBA program IBS mají mezinárodní akreditaci AMBA mezinárodní a národní akreditační rady pro management a obchodní vzdělávání (NACBME), jsou na špičkových pozicích v žebříčku obchodních škol.

IBS je na vrcholu hodnocení Business School Eduniversal Ranking: 2011-2018. Ruské národní obchodní školy pořadí: 2012 -2018. 160 absolventů IBS a fakulty je zařazeno v seznamu "TOP-1000 ruských manažerů". Ve vnitřním hodnocení RANEPA IBS v horní skupině obchodních škol RANEPA a její programy EMBA a MBA mají nejvyšší hodnocení 6 hvězdiček.

Kompletní cyklus vysokoškolských a postgraduálních programů od bakalářských programů až po výkonné vzdělání. Celkový počet studentů a účastníků bakalářského, magisterského, MVA, výkonného MVA a programů odborné rekvalifikace přesahuje 2000.

Změna, ale zůstaňte si vědomi Klíčovým faktorem, který zajišťuje vedoucí postavení společnosti IBS, je schopnost měnit se a zároveň zůstat pravdivá sama o sobě - přizpůsobit se měnícímu se prostředí vzdělávacího trhu, udržet si nejlepší tradice a vysokou kvalitu svého programy. Akademickým poradcem pro programy MBS IBS je Ichak Adizes, jeden z předních světových odborníků ve vedení a řízení.

Více než 30 000 absolventů bylo vytvořeno sdružení IBS Alumni pro usnadnění komunikace a spolupráce s absolventy a mezi absolventy. Dnes sdružení IBS absolovuje vysoce kvalifikované ruské vůdce, manažery a profesionály, kteří absolvovali IBS od roku 1988.

Tržně orientované obchodní školy IBS postgraduální programy se mohou pochlubit blízkými vztahy s předními společnostmi, které také přispívají k poradenským a výzkumným projektům. To umožňuje IBS okamžitě identifikovat nové trendy a zůstat v souladu s požadavky trhu. IBS je zaměřena především na střední a velké podniky, které tvoří základ občanské společnosti Ruska. Programy IBS jsou vysoce ceněny ruskými tržně orientovanými podniky (85% studentů IBS pochází z otevřeného trhu).

110321_ScreenShot2019-02-13at11.49.03AM.png

Hodnocení a žebříčky

 • Hodnocení Eduniversal TOP Business School Od roku 2014 je IBS zařazena do kategorií 4 drobností kategorie Excel Business.
 • Eduniversal EMBA Podle ratingové agentury Eduniversal v letech 2016-2018 jsou programy IBS jedním z nejlepších světových programů. Po dobu pěti po sobě jdoucích let se IBS Executive MBA ve strategickém managementu a leadershipu řadí mezi TOP 10 programů EMBA ve východní Evropě. MBA byl podle Eduniversalu zařazen mezi 10 nejlepších programů MBA ve východní Evropě v letech 2016-2017.
 • Eduniversal Mistr v mezinárodním managementu IBS Mistr v mezinárodním managementu byl zařazen č. 6 v Eduniversal Best Masters ve východní Evropě v seznamu 2015-2016. Po dobu pěti po sobě jdoucích let se IBS Master in International Management řadí mezi programy Top 10 Master ve východní Evropě.
 • Již sedm let po sobě je IBS na vrcholu ruské národní obchodní školy! Již sedm let po sobě je IBS na vrcholu ruské národní obchodní školy. Ústav podnikatelských studií je na vrcholu ratingových tabulek v kategoriích "zvyšování příjmů" a "kariérního postupu". Národní hodnocení ruských obchodních škol vede ruská MBA Alumni League a celostátní náborová agentura Job.ru a byla vydána novinami Izvestia v letech 2010-2014, portálem tajných firem v roce 2015 a zpravodajským portálem RBK v letech 2016 - 2018.
 • Zvýšení osobního příjmu absolventů IBS je nejrychlejším v Rusku. Podle nezávislých studií celostátní náborové agentury Job.ru a ruské MBA Alumni League, titul MBA přispívá ke značnému kariérnímu postupu a růstu osobních příjmů. IBS MBA titul je na vrcholu seznamu ratingů. Osobní příjem absolventů IBS vzrostl v průměru o 69% během 2 až 4 let po ukončení studia. Výsledky studie byly publikovány webovými portály kommersant.ru, MBA.su a rbc.ru.
 • Hodnocení asociace ruských manažerů "Top 1000 ruských manažerů" Na individuální úrovni od roku 2001 do roku 2018 uvedlo Asociace ruských manažerů v hodnocení "Top 1000 ruských manažerů" 160 absolventů a učitelů IBS. To poskytuje nestranné důkazy o účinnosti programů IBS.

IBS-Moskva je aktivní člen sdružení:

 • AACSB International
 • EFMD
 • Výkonná rada MBA (EMBAC)
 • Generální ředitelství pro přijímací řízení (GMAC)
 • CEEMAN
 • IBSA
 • Národní akreditační rada pro vzdělávání v oblasti obchodu a řízení (NACBME)
 • Ruská asociace podnikového vzdělávání (RABE)
 • Asociace ruských manažerů

ibs

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

Russian Presidential Academy of National Economy and Public Administration - Institute Of Business Studies

IBS Master in International Management je určen pro studenty s bakalářský titul, zdatní v angličtině a ucházejí o úspěšnou kariéru v oblasti mezinárodního obchodu. ... [+]

Použít on-line ZDE O programu

IBS Master in International Management je určen pro studenty s bakalářský titul, zdatní v angličtině a ucházejí o úspěšnou kariéru v oblasti mezinárodního obchodu.

Podle žebříčku Eduniversal Master in International Management programu IBS RANEPA byl mezi magisterských programech TOP-6 v mezinárodním vedení ve východní Evropě v roce 2013, 2014 a 2015.

Formát doručení umožňuje studentům spojit práci na částečný úvazek a studium.

funkce programu Program je dodáván v anglickém jazyce; Fakulta: výuka je dodáván týmem zkušených ruských a zahraničních hostujících profesorů, stejně jako podnikatele a obchodníky. Stáže v rámci poradenského projektu je důležitou součástí tohoto programu; Projektově orientovaný přístup k výuce. V průběhu studia naši studenti magisterského provádět tři skupinové projekty - v strategický marketing, poradenstvím a ve zvolené oblasti specializace, jakož i vypracovat učební osnovy pro učební kurz strategického řízení ve zvoleném oboru; Zvláštní důraz je kladen na schopnost studentů pracovat v mezinárodním prostředí a brát v úvahu kulturní rozdíly; Studium v ​​multikulturním prostředí (zahraniční studenti představují 20% studentského sboru, 30% výuky je dodáván mezinárodní fakulty); Příležitost pokračovat v double-stupňový dráhu a být udělena, kromě ruské vládní akreditované magisterského studia, mistr studia partnera University of IBS v Evropě nebo v USA; 16 partnerských univerzit pro výměnných studentských programů; Podnikatelské dovednosti a kompetence a možnost přijímat financování projektu start-up; Studenti Master in International Management mít přístup do IBS absolventů databázi. Specializace Mezinárodní finance Mezinárodní Podnikání Alternativní Marketing Double Degree Proč si vybrat Master in International Management na IBS? Zařadila mezi TOP-6 nejlepších magisterských programech... [-]
Rusko Moscow
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Moscow, Moskva, Rusko
Telefonní číslo
false