Russian Presidential Academy of National Economy and Public Administration - Institute Of Business Studies

Institute Of Business Studies

Úvod

Read the Official Description

O nás

Institute of Business Studies (IBS-Moskva)

Od svého vzniku Ústavu obchodních studií (IBS-Moskva) v rámci RANEPA byl lídrem na ruském trhu podnikového vzdělávání. IBS-Moskva je vysokoškolská obchodní škola provozních prostorách RANEPA v Moskvě. IBS-Moskva byl založen v roce 1988 v Moskevské státní univerzitě mezinárodních vztahů celonárodně známý pro silné mezinárodní know-how. V roce 1994, IBS-Moskva převedeny na RANEPA a stal se jeho homogenní konstrukční celek.

Kombinace mezinárodní odbornosti Moskevské státní univerzitě mezinárodních vztahů a bohatými zkušenostmi RANEPA při přípravě schopných manažerů a vedoucích pracovníků přispěla k širokému uznání IBS-Moskva v Rusku a SNS. Kolegialitu obchodní škole a strukturální jednotky RANEPA to, máme přístup k lidské a materiální zdroje nezbytné k zajištění vysoké kvality našich výukových programů.

IBS-Moskva poskytuje vzdělávací služby v celkové výši přes 19.000 studentů a manažerů z Ruska a SNS. Téměř 4000 z našich absolventů jsou aktivními členy IBS-Moskva sdružení bývalých.

Všechny naše studijní programy jsou ruská vláda akreditovanou. Naše částečný úvazek programy MBA a EMBA jsou akreditovány Asociace Masters v oboru Business Administration (AMBA International), a naše Master of Science v programu International Management je akreditován EPAS EFMD.

Naše poslání

Je tvořit, vzdělávat a postupovat na novou generaci společensky odpovědné podnikatelské a manažerské elity, který je schopen tvořit jádro pro občanskou společnost v Rusku.

Nejstarší a nejvíce seriózní obchodní škola v Rusku

Společnost byla založena v roce 1988. Vůdce ruských obchodních školách žebříčku. Tržně orientované obchodní škola (85% z těchto programů jsou otevřené programy). Prestižní mezinárodní a národní akreditace.

Jeden z největších škol RANEPA

4 oddělení, 7 židle, 4 centra více než 20 programů, 13 double-studijních programech. IBS má přes 2000 studentů, 200 členů fakulty a 15000 absolventů.

Mezinárodní a národní uznání

Všechny EMBA a MBA program IBS má mezinárodní akreditaci AMBA International a Národní rady pro akreditaci pro řízení a obchodní vzdělávání (NACBME), jsou na předních pozicích v obchodních školách žebříčku.

IBS je v horní části obchodní školy žebříčku

Eduniversal Pořadí: 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011. Ruská národní obchodní školy pořadí: 2016, 2015, 2014, 2013, 2012. 120 absolventů IBS a fakulty jsou zahrnuty v "ТОП-1000 ruských manažerů" seznamu. Ve vnitřním RANEPA ratingu IBS v horní skupině RANEPA obchodních škol a jejích programů EMBA a MBA mají nejvyšší rating 6 hvězd.

Kompletní cyklus vysokoškoláka a postgraduálních programů

Od bakalářských programů vzdělávání vedoucích pracovníků. Celkový počet studentů a účastníků na bakalářské, magisterské, МВА, výkonný МВА a odborných rekvalifikačních programů přesahuje 2000.

Se mění, ale zůstat věrný sám sobě

Klíčovým faktorem, který zajišťuje IBS má vedoucí postavení je schopnost měnit, zároveň zůstat věrný sám o sobě - ​​přizpůsobovat měnícímu se prostředí vzdělávacím trhu, udržet krok nejlepší tradice a vysokou kvalitu svých programů.

Akademický poradce pro programy MBA IBS je Ichak Adizes, jeden z předních světových odborníků v oblasti vedení a řízení.

Více než 15 000 absolventů

IBS sdružení Alumni byl vytvořen s cílem usnadnit komunikaci a spolupráce s podniky a mezi absolventy. Dnes IBS absolventi sdružení spojuje vysoce kvalifikované ruské lídry, manažery a odborníky, které vystudoval IBS od roku 1988.

Tržně orientované obchodní škola

IBS postgraduálních programů se mohou pochlubit úzké vztahy s předními společnostmi, které také přispívají k poradenských a výzkumných projektů. To umožňuje IBS okamžitě identifikovat nové trendy a zůstaňte naladěni na požadavky trhu. IBS je primárně orientována na střední a velké podniky, které tvoří základ ruské občanské společnosti. Programy IBS jsou vysoce ceněné ruskými tržně orientovaných podniků (85% IBS studenti pocházejí z otevřeného trhu).

Hodnocení a žebříčky

Rating Eduniversal TOP Business School Vzhledem k tomu, 2105 IBS byl zařazen do 4 dlaních kategorii Excellence TOP Business School. Eduniversal EMBA Podle Eduniversal ratingové agentury v programech 2015-2016 IBS patří mezi nejlepších programů na světě. Po dobu pěti po sobě jdoucích let IBS Executive MBA ve strategickém řízení a vedení byl zařazen mezi programy Top 10 EMBA ve východní Evropě. MBA byl zařazen mezi programy Top- 10 MBA ve východní Evropě v roce 2015-2016 podle Eduniversal. Eduniversal Master in International Management IBS Master in International Management byl zařazen No 6 v Eduniversal nejlepších mistrů ve východní Evropě v roce 2015-2016 seznamu. Po dobu pěti po sobě jdoucích let IBS Master in International Management byl zařazen mezi magisterských programech Top- 10 ve východní Evropě. Po dobu pěti let v řadě IBS byla v horní části ruském národním obchodních škol hostů! Po dobu pěti let v řadě IBS byla v horní části ruském národním obchodních škol ratingu. Institut of Business Studies je v horní části ratingových grafů v "zvýšení zisku" a kategorií "kariérního postupu". Národní rating ruských obchodních škol se provádí ruskou MBA Alumni League a národní-široký agentury rekrutování Job.ru a byl publikován novinami Izvestija v období 2010-2014, Secret Firmy portál v roce 2015 a RBK zpravodajský portál v roce 2016. Nárůst osobních příjmů absolventů IBS je nejrychlejší v Rusku. Podle nezávislých studií národního celé agentury rekrutování Job.ru a ruský MBA absolventů League, titul MBA přispívá ke značnému kariérní postup a zvýšení příjmu fyzických osob. IBS titul MBA je v horní části seznamu ratingu. osobní příjem IBS absolventů se zvýšila v průměru o 96% během 2-4 let po ukončení studia. Výsledky studie byly publikovány kommersant.ru, izvestia.ru, mba.su a secretmag.ru webové portály. Rating Asociace ruských manažerů "Top 1000 Ruští manažeři" Na individuální úrovni, v letech 2001 až 2015, 131 IBS absolventi a učitelé byli citován Asociace ruských manažerů v jejich "Top 1000 ruských manažerů" přezkumů. To poskytuje objektivní důkazy o účinnosti programů IBS.

IBS-Moskva je aktivním členem sdružení:

AACSB International EFMD Executive MBA Rady (EMBAC) Generální Mamagement Admition Rady (GMAC) CEEMAN IBSA Národní rada pro akreditaci pro podnikání a řízení vzdělávání (NACBME) Ruská asociace podnikového vzdělávání (RABE) Sdružení ruských manažerů

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr In International Management

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Rusko Moskva

IBS Master in International Management je určen pro studenty s bakalářský titul, zdatní v angličtině a ucházejí o úspěšnou kariéru v oblasti mezinárodního obchodu. [+]

Použít on-line ZDE O programu

IBS Master in International Management je určen pro studenty s bakalářský titul, zdatní v angličtině a ucházejí o úspěšnou kariéru v oblasti mezinárodního obchodu.

Podle žebříčku Eduniversal Master in International Management programu IBS RANEPA byl mezi magisterských programech TOP-6 v mezinárodním vedení ve východní Evropě v roce 2013, 2014 a 2015.

Formát doručení umožňuje studentům spojit práci na částečný úvazek a studium.

funkce programu Program je dodáván v anglickém jazyce; Fakulta: výuka je dodáván týmem zkušených ruských a zahraničních hostujících profesorů, stejně jako podnikatele a obchodníky. Stáže v rámci poradenského projektu je důležitou součástí tohoto programu; Projektově orientovaný přístup k výuce. V průběhu studia naši studenti magisterského provádět tři skupinové projekty - v strategický marketing, poradenstvím a ve zvolené oblasti specializace, jakož i vypracovat učební osnovy pro učební kurz strategického řízení ve zvoleném oboru; Zvláštní důraz je kladen na schopnost studentů pracovat v mezinárodním prostředí a brát v úvahu kulturní rozdíly; Studium v ​​multikulturním prostředí (zahraniční studenti představují 20% studentského sboru, 30% výuky je dodáván mezinárodní fakulty); Příležitost pokračovat v double-stupňový dráhu a být udělena, kromě ruské vládní akreditované magisterského studia, mistr studia partnera University of IBS v Evropě nebo v USA; 16 partnerských univerzit pro výměnných studentských programů; Podnikatelské dovednosti a kompetence a možnost přijímat financování projektu start-up; Studenti Master in International Management mít přístup do IBS absolventů databázi. Specializace Mezinárodní finance Mezinárodní Podnikání Alternativní Marketing Double Degree Proč si vybrat Master in International Management na IBS? Zařadila mezi TOP-6 nejlepších magisterských programech... [-]

Contact

Adresa, 1. řádek Moskva, Rusko
Telefonní číslo false