Russian Presidential Academy of National Economy and Public Administration - Institute Of Business Studies

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

126068_logos.png

ibs

O nás

Ústav podnikatelských studií (IBS-Moskva)

Od svého založení Institut podnikatelských studií (IBS-Moskva) v RANEPA je lídrem na trhu ruského podnikového vzdělávání. IBS-Moskva je univerzitní obchodní škola, která provozuje prostory společnosti RANEPA v Moskvě. IBS-Moskva byla založena v roce 1988 v Moskevské státní univerzitě mezinárodních vztahů, která je celosvětově uznávána za silné mezinárodní odborné znalosti. V roce 1994 se IBS-Moskva převedla na společnost RANEPA a stala se její homogenní strukturou.

Kombinace mezinárodních odborných znalostí Moskevské státní univerzity pro mezinárodní vztahy a bohaté zkušenosti RANEPA s přípravou schopných manažerů a vedoucích pracovníků přispěla k všeobecnému uznání IBS-Moskva v Rusku a zemích SNS. Jako vysokoškolská obchodní škola a strukturální jednotka RANEPA máme přístup k lidským a materiálním zdrojům potřebným k zajištění vysoké kvality našich vzdělávacích programů. IBS-Moskva RANEPA je první a jedinou obchodní školou v Rusku, která získala akreditaci AACSB. Pouze 35 000 našich absolventů je aktivních členů Asociace absolventů IBS-Moskva. Všechny naše studijní programy jsou akreditovány ruskou vládou. Naše programy MBA, EMBA a Master in Management na částečný úvazek jsou akreditovány Asociací mistrů v podnikové administrativě (AMBA International). ibs

Naše mise

Posláním IBS je vzdělávat a utvářet novou generaci společensky odpovědné podnikatelské a řídící elity Ruska a podporovat ruské obchodní vzdělávání. Nejstarší a nejuznávanější obchodní škola v Rusku

 • Založena v roce 1988.
 • Vedoucí ruských obchodních škol.
 • Tržně orientovaná obchodní škola (85% programů jsou otevřené programy).
 • Prestižní mezinárodní a národní akreditace.

Jedna z největších škol kateder RANEPA 4, 7 židlí, 4 střediska, více než 20 programů, 13 programů dvojitého stupně. IBS má přes 2000 studentů, 200 členů fakulty a 35 000 absolventů.

Mezinárodní a národní uznání Všechny EMBA a MBA program IBS mají mezinárodní akreditaci AMBA mezinárodní a národní akreditační rady pro management a obchodní vzdělávání (NACBME), jsou na špičkových pozicích v žebříčku obchodních škol.

IBS je na vrcholu žebříčku obchodních škol v žebříčku Eduniversal: 2011-2018. Pořadí ruských národních obchodních škol: 2012 -2018. 181 absolventů a fakult IBS je zařazeno na seznam „ТОП-1000 ruských manažerů“. V interním hodnocení RANEPA IBS v nejvyšší skupině obchodních škol RANEPA a jeho programy EMBA a MBA mají nejvyšší hodnocení 6 hvězdiček.

Kompletní cyklus vysokoškolských a postgraduálních programů od bakalářských programů až po výkonné vzdělání. Celkový počet studentů a účastníků bakalářského, magisterského, MVA, výkonného MVA a programů odborné rekvalifikace přesahuje 2000.

Změna, ale zůstaňte si vědomi Klíčovým faktorem, který zajišťuje vedoucí postavení společnosti IBS, je schopnost měnit se a zároveň zůstat pravdivá sama o sobě - přizpůsobit se měnícímu se prostředí vzdělávacího trhu, udržet si nejlepší tradice a vysokou kvalitu svého programy. Akademickým poradcem pro programy MBS IBS je Ichak Adizes, jeden z předních světových odborníků ve vedení a řízení.

Sdružení IBS Alumni bylo založeno pro více než 35 000 absolventů, aby usnadnilo komunikaci a spolupráci s absolventy a mezi nimi. Dnes asociace absolventů IBS sdružuje vysoce kvalifikované ruské vůdce, manažery a profesionály, kteří absolvovali IBS od roku 1988.

Tržně orientované obchodní školy IBS postgraduální programy se mohou pochlubit blízkými vztahy s předními společnostmi, které také přispívají k poradenským a výzkumným projektům. To umožňuje IBS okamžitě identifikovat nové trendy a zůstat v souladu s požadavky trhu. IBS je zaměřena především na střední a velké podniky, které tvoří základ občanské společnosti Ruska. Programy IBS jsou vysoce ceněny ruskými tržně orientovanými podniky (85% studentů IBS pochází z otevřeného trhu).

110321_ScreenShot2019-02-13at11.49.03AM.png

Hodnocení a žebříčky

 • Hodnocení Eduniversal TOP Business School Od roku 2014 je IBS zařazena do kategorií 4 drobností kategorie Excel Business.
 • Eduniversal EMBA Podle ratingové agentury Eduniversal v letech 2016-2018 jsou programy IBS jedním z nejlepších světových programů. Po dobu pěti po sobě jdoucích let se IBS Executive MBA ve strategickém managementu a leadershipu řadí mezi TOP 10 programů EMBA ve východní Evropě. MBA byl podle Eduniversalu zařazen mezi 10 nejlepších programů MBA ve východní Evropě v letech 2016-2017.
 • Eduniversal Master v oblasti mezinárodního managementu IBS Master in International Management byl zařazen do seznamu Best Masters ve Východní Evropě v seznamu 2015-2018. Po dobu pěti po sobě jdoucích let se IBS Master in International Management zařadil mezi Top 10 Master programů ve východní Evropě.
 • Osm let v řadě je IBS na špičce ruských národních obchodních škol! Institut obchodních studií je v žebříčku žebříčků v kategorii „zvýšení příjmů“ a „kariérní postup“ na prvním místě. Národní hodnocení ruských obchodních škol provádí Ruská MBA Alumni League a celonárodní náborová agentura Job.ru a byla publikována novinami Izvestia v letech 2010–2014, portálem Tajné firmy v roce 2015 a zpravodajským portálem RBK v letech 2016 - 2019.
 • Zvýšení osobního příjmu absolventů IBS je nejrychlejším v Rusku. Podle nezávislých studií celostátní náborové agentury Job.ru a ruské MBA Alumni League, titul MBA přispívá ke značnému kariérnímu postupu a růstu osobních příjmů. IBS MBA titul je na vrcholu seznamu ratingů. Osobní příjem absolventů IBS vzrostl v průměru o 69% během 2 až 4 let po ukončení studia. Výsledky studie byly publikovány webovými portály kommersant.ru, MBA.su a rbc.ru.
 • Hodnocení Ruské asociace manažerů „Top 1000 ruských manažerů“ Na individuální úrovni bylo mezi lety 2001 a 2019 Ruskou asociací manažerů citováno 181 absolventů a učitelů IBS ve svých recenzích „Top 1000 ruských manažerů“. To poskytuje nestranný důkaz o účinnosti programů IBS.

IBS-Moskva je aktivní člen sdružení:

 • AACSB International
 • EFMD
 • Výkonná rada MBA (EMBAC)
 • Generální ředitelství pro přijímací řízení (GMAC)
 • CEEMAN
 • IBSA
 • Národní akreditační rada pro vzdělávání v oblasti obchodu a řízení (NACBME)
 • Ruská asociace podnikového vzdělávání (RABE)
 • Asociace ruských manažerů

ibs

Místa

Moskva

Adresa, 1. řádek
Moskva, Moskva, Rusko

Programy