Přečtěte si oficiální popis

113201_rsz_image.jpg

North-Caucasus Federal University na North-Caucasus Federal University je nejvýše položenou vysokoškolskou institucí na jihu Ruska, v regionu Stavropol. Severní Kavkaz leží mezi Černým mořem na západě a Kaspickým mořem na východě a region Stavropol jako významná část severního Kavkazu je jedním z nejmalebnějších regionů Ruska. Město Stavropol je kulturním, obchodním a mnohonárodním centrem regionu, které úspěšně spojuje kouzlo atmosférického města s četnými náměstími, parky, rozsáhlými lesními oblastmi, příjemným klimatem a rychlým životním rytmem moderní městské čtvrti.

North-Caucasus Federal University (NCFU) je jedinečné vědecké a akademické centrum, které vychovává konkurenční odborníky s vysokými osobními a kulturními hodnotami, kreativními představami a odhodláním pro neustálý rozvoj.

Posláním NCFU je poskytovat jedinečné příležitosti v akademické, vědecké a kulturní sféře připravující budoucí vůdce, kteří mohou pozitivně přispět k rozvoji země a světa.

North-Caucasus Federal University má 2 pobočky - v Pyatigorsku a Nevinnomyssku - a 9 ústavů: Institut humanitních studií, Ústav matematiky a přírodních věd, Institut biologických věd, Institut práva, Institut ekonomiky a managementu, Institut vzdělávání a sociálních věd , Ústav ropy a zemního plynu, Ústav informačních technologií a telekomunikací a Inženýrský ústav.

Výzkumná činnost v NCFU probíhá ve 29 vědecko-vzdělávacích centrech, 33 vědeckých laboratořích a 2 studentských projekčních kancelářích, 26 vědeckých školách a 47 vědeckých oblastech. Univerzita zaměstnává 1626 učitelů, z toho 229 lékařů a 1090 kandidátů věd. Tam je blízko 25 tisíc lidí reprezentovat 86 národností a etnické skupiny od 81 oblastí Ruska včetně 1656 mezinárodních studentů z 56 zemí.

Vědecká knihovna North-Caucasus Federal University v North-Caucasus Federal University patří mezi nejlepší a největší univerzitní knihovny v Rusku s více než 2,5 miliony jednotek. Knihovna poskytuje přístup k četným vzdělávacím zdrojům a má předplatné do ruských i zahraničních periodik. Knihovna je každoročně doplňována o aktuální vzdělávací a vědeckou literaturu. Katalog univerzity je pravidelně aktualizován. Každý student NCFU má plný přístup ke všem knihovním zdrojům.

NCFU vytváří nejlepší podmínky pro studenty pro výrobní proces získávání znalostí se zajištěním komfortního ubytování v popředí. Existuje 8 kolejí ve Stavropolu a jeden navíc v Pyatigorsku poskytující bydlení pro více než 2500 studentů. Jeden z nejnovějších dorms byl postaven speciálně pro zahraniční studenty.

Univerzitní zdravotnické středisko vybavené nejnovějším zařízením pro sledování zdraví zaměstnanců NCFU a studentů. Tým specialistů, který zahrnuje optometristu, neurologa, všeobecného lékaře, zubního lékaře, otorinolaryngologa a pohotovostní lékaře, má k dispozici lékařskou péči a podporu.

Poskytování kvalitních cateringových služeb je jednou z priorit v NCFU s moderním kuchyňským vybavením a týmem vysoce profesionálních kuchařů. Univerzitní jídelny, bufety a kavárny udržují hlad na uzdě, zatímco studenti jsou na cestě poznání. Každá budova je vybavena jídelnou a bufetem.

Kreativní studia, do kterých se student NCFU zapojuje, zahrnují 2 vokální studia, 6 tanečních týmů, 2 studentská divadla, 4 dobrovolnické skupiny, 12 klubů KVN (komedie) . Výběr sportovních aktivit je také rozsáhlý: 14 sportovních klubů, 10 sportovních hal, posilovny, fitness centra a bazén.

Programy se vyučují na:
  • Ruština
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Manažerské kurzy

North-Caucasus Federal University

Tento magisterský program je určen pro školení kvalifikovaných odborníků schopných formalizovat oborové oblasti a posoudit složitost navržených a implementovaných informa ... [+]

Popis:

Tento magisterský program je určen pro školení kvalifikovaných odborníků schopných formalizovat oborové oblasti a posoudit složitost navržených a implementovaných informačních systémů správy dat na základě systémové analýzy; navrhovat a vyvíjet aplikované informační systémy s moderními prostředky informačních technologií s využitím technik formalizovaného popisu modelů systémů, technik simulace a statistického modelování, techniky dolování dat atd .; implementovat a pomáhat aplikovaným informačním systémům v podnicích a institucích různých profilů a činností.

Cíl programu:

Cílem programu vysokoškolského vzdělávání ve směru vzdělávání 09.04.02 «Informační systémy a technologie» je odborné vzdělávání absolventů v souladu se současnou úrovní a trendy v oblasti informačních systémů a technologií, formování technicky zdatných a spolupracujících specialistů. .... [-]

Rusko Stavropol
Září 2019
Angličtina,Ruština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
North-Caucasus Federal University

Program byl vytvořen společně se zahraničními partnery na základě evropské a ruské legislativy v oblasti hygienické a průmyslové bezpečnosti. Profesionální cyklické disci ... [+]

Program byl vytvořen společně se zahraničními partnery na základě evropské a ruské legislativy v oblasti hygienické a průmyslové bezpečnosti. Profesionální cyklické disciplíny jsou vyvíjeny na základě předpisů skupiny Hygienic Engineering a Design Group a vytvářejí znalosti, praktické a výzkumné zkušenosti v oblasti navrhování výrobních zařízení a procesů výroby potravin, které splňují požadavky hygieny designu a zajišťují kvalitní a bezpečné výrobky .

Účel programu:

školení specialistů v oblasti návrhu, implementace, údržby a auditu procesních zařízení a výrobních procesů potravin, biologických a farmaceutických přípravků pro dodržování globálních hygienických a bezpečnostních požadavků. Kromě toho je program zaměřen na školení výzkumných pracovníků v oblasti počítačového modelování a optimalizace procesů výroby potravin, navrhování a testování nových a / nebo vylepšených položek zařízení a technologických linek s cílem eliminovat případnou kontaminaci (kontaminaci) výrobků při jejich výrobě.... [-]

Rusko Stavropol
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
North-Caucasus Federal University

Program je vyvíjen na základě evropské a ruské legislativy v oblasti hygieny a bezpečnosti výroby ve spolupráci se zahraničními partnery. Disciplíny jsou vyvíjeny v soula ... [+]

Popis:

Program je vyvíjen na základě evropské a ruské legislativy v oblasti hygieny a bezpečnosti výroby ve spolupráci se zahraničními partnery. Disciplíny jsou vyvíjeny v souladu s předpisy Asociace hygienického inženýrství a designu (Hygiena Engineering and Design Group) s cílem vybudovat znalosti, praktické a výzkumné zkušenosti v oblasti navrhování technologických zařízení a procesů výroby potravin, které splňují požadavky hygienického designu a designu. zajištění kvality a bezpečnosti výrobků.

Cíl programu:

školení specialistů v oblasti návrhu, realizace, údržby a auditu technologických zařízení a výroby potravin, biologických produktů a léčiv pro zajištění dodržování globálních požadavků na hygienu a bezpečnost. Zaměřuje se také na školení výzkumných pracovníků v oblasti počítačového modelování a optimalizace procesů výroby potravin, navrhování a testování nových a / nebo zdokonalených zařízení a výrobních linek, aby se předešlo možnosti nečistot nebo kontaminace ve výrobních procesech.... [-]

Rusko Stavropol
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
North-Caucasus Federal University

Školení v magisterském programu vám umožní naučit se: na základě analýzy systému provádět formalizaci oboru a posouzení složitosti navržených a implementovaných informačn ... [+]

Popis programu:

Školení v magisterském programu vám umožní naučit se: na základě analýzy systému provádět formalizaci oboru a posouzení složitosti navržených a implementovaných informačních systémů pro správu dat; návrh, vývoj informačních systémů aplikované přírody s využitím moderních nástrojů informačních technologií, s využitím metod formalizovaného popisu modelů systémů, metod simulace a statistického modelování, metod dolování dat atd .; implementovat a udržovat aplikované informační systémy v podnicích a institucích různých profilů a činností.

Cíle programu:

Účelem vzdělávacího programu vysokoškolského vzdělávání ve směru vzdělávání 09.04.02 „Informační systémy a technologie“ je vyškolit absolventa v souladu s úrovní rozvoje informačních systémů a technologií, utvářením technicky kompetentní, sociálně odpovědné osoby.... [-]

Rusko Stavropol
Září 2019
Ruština,Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Давай к нам!