North-Caucasus Federal University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

113201_rsz_image.jpg

North-Caucasus Federal University na North-Caucasus Federal University je nejvýše položenou vysokoškolskou institucí na jihu Ruska, v regionu Stavropol. Severní Kavkaz leží mezi Černým mořem na západě a Kaspickým mořem na východě a region Stavropol jako významná část severního Kavkazu je jedním z nejmalebnějších regionů Ruska. Město Stavropol je kulturním, obchodním a mnohonárodním centrem regionu, které úspěšně spojuje kouzlo atmosférického města s četnými náměstími, parky, rozsáhlými lesními oblastmi, příjemným klimatem a rychlým životním rytmem moderní městské čtvrti.

North-Caucasus Federal University (NCFU) je jedinečné vědecké a akademické centrum, které vychovává konkurenční odborníky s vysokými osobními a kulturními hodnotami, kreativními představami a odhodláním pro neustálý rozvoj.

Posláním NCFU je poskytovat jedinečné příležitosti v akademické, vědecké a kulturní sféře připravující budoucí vůdce, kteří mohou pozitivně přispět k rozvoji země a světa.

North-Caucasus Federal University má 2 pobočky - v Pyatigorsku a Nevinnomyssku - a 9 ústavů: Institut humanitních studií, Ústav matematiky a přírodních věd, Institut biologických věd, Institut práva, Institut ekonomiky a managementu, Institut vzdělávání a sociálních věd , Ústav ropy a zemního plynu, Ústav informačních technologií a telekomunikací a Inženýrský ústav.

Výzkumná činnost v NCFU probíhá ve 29 vědecko-vzdělávacích centrech, 33 vědeckých laboratořích a 2 studentských projekčních kancelářích, 26 vědeckých školách a 47 vědeckých oblastech. Univerzita zaměstnává 1626 učitelů, z toho 229 lékařů a 1090 kandidátů věd. Tam je blízko 25 tisíc lidí reprezentovat 86 národností a etnické skupiny od 81 oblastí Ruska včetně 1656 mezinárodních studentů z 56 zemí.

Vědecká knihovna North-Caucasus Federal University v North-Caucasus Federal University patří mezi nejlepší a největší univerzitní knihovny v Rusku s více než 2,5 miliony jednotek. Knihovna poskytuje přístup k četným vzdělávacím zdrojům a má předplatné do ruských i zahraničních periodik. Knihovna je každoročně doplňována o aktuální vzdělávací a vědeckou literaturu. Katalog univerzity je pravidelně aktualizován. Každý student NCFU má plný přístup ke všem knihovním zdrojům.

NCFU vytváří nejlepší podmínky pro studenty pro výrobní proces získávání znalostí se zajištěním komfortního ubytování v popředí. Existuje 8 kolejí ve Stavropolu a jeden navíc v Pyatigorsku poskytující bydlení pro více než 2500 studentů. Jeden z nejnovějších dorms byl postaven speciálně pro zahraniční studenty.

Univerzitní zdravotnické středisko vybavené nejnovějším zařízením pro sledování zdraví zaměstnanců NCFU a studentů. Tým specialistů, který zahrnuje optometristu, neurologa, všeobecného lékaře, zubního lékaře, otorinolaryngologa a pohotovostní lékaře, má k dispozici lékařskou péči a podporu.

Poskytování kvalitních cateringových služeb je jednou z priorit v NCFU s moderním kuchyňským vybavením a týmem vysoce profesionálních kuchařů. Univerzitní jídelny, bufety a kavárny udržují hlad na uzdě, zatímco studenti jsou na cestě poznání. Každá budova je vybavena jídelnou a bufetem.

Kreativní studia, do kterých se student NCFU zapojuje, zahrnují 2 vokální studia, 6 tanečních týmů, 2 studentská divadla, 4 dobrovolnické skupiny, 12 klubů KVN (komedie) . Výběr sportovních aktivit je také rozsáhlý: 14 sportovních klubů, 10 sportovních hal, posilovny, fitness centra a bazén.

Místa

Stavropol

Adresa, 1. řádek
355017, г. Ставрополь, ул. Пушкина, 1
Stavropol, Stavropol Krai, Rusko