Moscow Film School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Moskva filmová škola je unikátní vzdělávací centrum zaměřené na vzdělávání specialistů pro všechny oblasti filmového průmyslu - preproduction, výroba, pošta a distribuce filmu. Systém zajištění akademické kvality, jakož i zkušenosti z předních světových filmových škol, stálé spolupráce s odbornou veřejností a výuku vedou zkušení profesionálové jsou klíčové prvky učebního prostředí ve škole. Škola vlaky odborníci, jejichž znalosti a dovednosti odpovídají požadavkům moderního filmového průmyslu.

Mise

Posláním moskevské filmové školy spočívá v tréninkových účelové odborníky v souladu s mezinárodními standardy filmového průmyslu.

Strategická studia

Strategie moskevské filmové školy je zaměřena na rozvoj vzdělávacího systému na základě mezinárodních zkušeností školení specialistů pro filmový průmysl, a integraci absolventů v globální odborné veřejnosti.

FILOZOFIE

Vzdělání musí být v souladu s moderními profesními standardy filmového průmyslu, pokud jde o znalosti a dovednosti potřebné k vytvoření úspěšné pracovní příležitosti pro naše absolventy.

Místa

Moskva

Adresa, 1. řádek
Moscow Film School
10 Nizhnyaya Syromyatnicheskaya St., building 3

105120 Moskva, Moskva, Rusko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: