Moscow Academy of Finance and Law

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Historie, mise a hodnoty:

Moskva Finance a právo University (MFYUA) je v současné době vedoucí soukromá univerzita v Rusku. V roce 1995, s podporou vlády Moskvy a Asociace mezinárodní vzdělávání byla založena Moskva Finance a právo akademii. V roce 2010, na základě příkazu Federální služby pro dohled v oblasti vzdělávání a vědy MFYUA udělen univerzitní status, což potvrzuje významný úspěch ve vzdělávací činnosti. MFYUA Státní akademické postavení.

Ruský nestátní pořadí akreditovaných univerzit, MFYUA od roku 2003 zařadil 1st.

Business School MFYUA byla založena v roce 2010, pod vedením profesionálů, kteří dělají MBA v předních univerzitách v USA a ve Velké Británii, a mají rozsáhlé zkušenosti v oblasti globálních finančních a IT společností. Jejich cílem bylo vytvořit obchodní školu světové úrovni v Rusku, s využitím zkušeností z ruské a mezinárodní obchodní komunity a odborníků v oblasti vzdělávání. Business School je členem MFYUA Rabe (Ruská asociace Business Education), a od roku 2012 členem prestižní asociace vzdělávacího EFMD (Evropská nadace pro rozvoj managementu).

Poslání a hodnoty:

Naše Business School nabízí cenově dostupné, kvalitní vzdělání a je zaměřen na rozvoj osobních vlastností a potenciálu našich studentů. Zavázali jsme se k posílení úzké vazby se společností a vytvořit prvotřídní vzdělávací prostředí.

Uvědomujeme si, naše poslání prostřednictvím:

  • Zapojení obchodní odborníky v procesu učení, včetně přednášek, seminářů, návštěv podniků.
  • Aktivní účast na činnosti ruských a mezinárodních podnikatelských sdružení, obchodních her a soutěží, které organizují předních světových firem.
  • Výuka cizích jazyků, další školení a stáže v zahraničí prostřednictvím našich zahraničních partnerů.
  • Integrace rozvoje jako lídr v odborných vzdělávacích programů, a zajistit otevřené a pravdivé zpětnou vazbu účastníkům na jejich osobní rozvoj.
  • Účast v projektech souvisejících se sociální povědomí a odpovědnosti.
  • Investice do kvality výuky, a zároveň, efektivní řízení administrativních nákladů programu.

Místa

Moskva

Adresa, 1. řádek
build. 1, 8, Presnenskaya Embankment, Moscow
MIBC “Moscow-City”, IFC “Capital City”, Tower “Moscow”, 9th floor

Moskva, Moskva, Rusko

Akreditace

EFMD Equis Accredited

Programy

Tato škola dále nabízí: