Innopolis University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

hlavička

o Univerzitě

Innopolis University je ruská vysoká škola se zaměřuje na výuku a výzkum v oblasti informačních technologií a robotiky.

VZDĚLÁNÍ

Vzdělávací proces na Innopolis univerzitě je založena na nejlepších mezinárodních programů a ruskými výukovými metodologiemi. Studenti těžit z integrace známých ruských tradic základní vědy a nejlepší mezinárodní praxe. Zvláštní pozornost plocha umožňuje Innopolis University zapojit odborníky z průmyslu ve vzdělávacím procesu, a tím zachovat programy up-to-date. Účast odborníků pomáhá studentům získat profesionální a real-svět znalosti a dovednosti. Více než 40% akademických programů je věnována praktické činnosti v podobě týmové projekty. Studenti dělat svou stáží a projekty v partnerských společnostech univerzity. To jim pomůže získat cenné zkušenosti a začít pracovat tam po ukončení studia okamžitě.

Innopolis University zaměstnává profesorů a výzkumných pracovníků, kteří dostali své tituly z nebo pracovali v předních světových univerzit: Carnegie Mellon University (USA), ETH Curych (Švýcarsko), National University of Singapore (Singapur), University of Amsterdam (Nizozemsko), Korea Advanced Institute of Science and Technology (Korejská republika), Polytechnic University of Milán (Itálie), EURECOM (Francie) atd. 80 členů fakulty z celého světa se učí v Innopolis univerzitě. Všechny bakalářské a magisterské programy jsou vyučovány v anglickém jazyce.

Innopolis University se zabývá projekty a partnerství po celém světě. Innopolis University podporuje mezinárodní akademické výměny a vytváří pevnou síť partnerských univerzit. Akademická výměna je jedinečná příležitost strávit část studia na jedné ze světových univerzit. To je velká šance, a to nejen z hlediska vzdělání: výměna prosazuje globální spolupráci a mezikulturní porozumění. Ve světě, který změní, aby se stala kosmopolitní, že je důležité mít mezinárodní zázemí. Akademická výměna je zlepšující život měnící zkušenost.

hlavička

Výzkum

Innopolis University vyvíjí globální síť odborných partnerů s cílem integrovat slavné ruské tradice základního výzkumu a osvědčených mezinárodních postupů, vytvářet a podporovat vysoce kvalitní systém vzdělávání a výzkumu, a v souladu s mezinárodními normami.

Studenti a absolventi Innopolis univerzity se podílejí na výzkumu a vývoji nejmodernější pod dohledem renomovaných profesorů a zkušené výzkumné zvažují požadavky našich průmyslových partnerů. Programy Innopolis univerzity předpokládají intenzivní kombinaci základních a praktických kurzů a stáží ve firmách, a to od samého počátku studia. Univerzita nabízí vysoce kvalitní IT vzdělávání mladých odborníků a vývojových inženýrů v následujících programů: Software Engineering, kybernetická bezpečnost, datové vědy a robotiky. Tyto osnovy byly navrženy v úzké spolupráci s předními svět partnerských univerzitách. Vzhledem k internacionalizace strategie Innopolis univerzita vychovává odborníky na světové úrovni, vytvářet a komercializaci z průniku technologií a přispívá k růstu na znalostech na světě.

Nejvíce výzkumná činnost Univerzity jsou řízeny z iniciativy zástupců průmyslu. Úspěch těchto studií je potvrzen skutečností, že významná část rozpočtu pochází z průmyslových partnerů. Kromě toho odborníci z různých sektorů se podílí na provádění výzkumu, který je kříž disciplinární dělá. 13 laboratoře jsou v provozu nyní v Innopolis univerzitě.

hlavička

SPOLUPRÁCE

Innopolis University integruje vědy, vzdělávání a podnikání. Innopolis univerzita byla založena ve prospěch průmyslu. Partnerské společnosti se podílejí na rozvoji a přizpůsobení studijních programů, určení oblastí výzkumu, výběr studentů, stáže a zaměstnanosti našich absolventů.

Klíčové oblasti akademické spolupráce zahrnuje společný vývoj a dodávku bakalářské a magisterské studijní programy, společný výzkum, vzdělávání fakulty, akademické výměny (pedagogy i studenty) a organizování akcí společného zájmu. Innopolis univerzita spolupracuje s řadou vysoce renomovaných institucí z Ruska, SNS, Evropě, Asii a dalších zemích.

Innopolis University intenzivně spolupracuje s high-tech společností působících v oblasti informačních technologií, zapojit je do našich vzdělávacích aktivit a iniciativ. Cílem spolupráce je synergie ruských tradic a mezinárodních zkušeností, výcviku světových odborníků, tvorba a komercializace break-prostřednictvím technologií a přispívají k růstu znalostí.

hlavička

LIFE bohaté na UDÁLOSTI

Infrastruktura

Pohodlné učebny pro přednášky a týmovou práci pomáhají našim studentům soustředit se na své studium. Ve sportovním areálu s bazénem, ​​posilovnou a sportovních zařízení mohou navštěvovat skupinové a individuální trénink pod vedením trenérů. Prostorné pokoje čtyř univerzitních budovách jsou vybaveny všemi potřebnými předměty pro pohodlné bydlení.

UDÁLOSTI

Každodenní na Innopolis univerzitě je plný zajímavých událostí. Univerzita pořádá festivaly, konference, otevřené přednášky zástupců high-tech průmyslu v pravidelných intervalech.

STIPENDIUM

Univerzita Innopolis nabízí stipendia ve výši 100% z ceny školného a měsíčního příspěvku.

Místa

Kazan

Adresa, 1. řádek
1, Universitetskaya Str.,
Innopolis

420500 Kazan, Tatarstán, Rusko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium