Irkutsk State Linguistic University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Irkutsk State Linguistic University sahá až do roku 1948. Dříve nosí jména: Irkutsk State Pedagogický institut cizích jazyků, Irkutsk State Pedagogický institut cizích jazyků. Ho Shi Mina.

Postavení Univerzity JEHLOU od roku 1996. V roce 2009, univerzita úspěšně prošla certifikačním procesem a akreditaci, což potvrzuje statut vysoké školy.

Již více než 60 let jehla - jediný jazyk vysoké školy na celém území Sibiře a Dálného východu, jeden ze čtyř jazykových škol v Rusku.

Jehly dnes - je:

  • Více než 3000 vynikajících studentů
  • 2 ústavy a 6 schopnosti
  • 10 oblastí výcviku bakalářské a magisterské
  • 9 postgraduální obory
  • Disertace Rada pro 3. jazykové speciality
  • 12 vědeckých škol
  • Více než 10 cizích jazyků, kteří studují naše studenty!
  • Spolupráce s vysokými školami v Evropě, Asii a USA

mise


Naším posláním je vytvářet vyšší odborné školení personálu pro regiony Sibiře a Dálného východu, Ruska, v oblasti vzdělávání, cross-kulturní komunikaci a provádět základní a aplikovaný výzkumných projektů, jejichž cílem je poskytovat mezikulturní a mezijazyčné dialog mezi Ruskem a zeměmi východní a západní občanů v globalizovaném světě.

úspěchy

Od roku 2009, univerzita se vyvíjí v souladu s mezinárodními normami systému řízení jakosti, který umožnil University v roce 2011 úspěšně absolvovala certifikační proces a potvrdil shodu s požadavky QMS ISO 9001: 2008, ISO 9001-2008 v ruské registrů systému, IQNet a GOST R.

Univerzita je součástí konsorcia humanitárních univerzit Šanghajská organizace pro spolupráci, stejně jako regionální centrum (pobočka Základna Organisation) o jazycích a kultuře SNS členských států.

V roce 2011, univerzita založila oddělení odborných dovedností, které jsou členy významných osobností veřejného života, úspěšných podnikatelů, profesionální manažery, jejichž znalosti a zkušenosti přispějí k výchově absolventů vysokých škol.

Místa

Urik

Adresa, 1. řádek
Irkutsk State Linguistic University
Ulitsa Lenina 8

664000 Urik, Irkutská oblast, Rusko