Immanuel Kant Baltic Federal University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

poslání na Immanuel Kant Baltského Federální univerzity (IKBFU) je vybudovat konkurenceschopný lidský kapitál na základě moderních technologických platforem pro zajištění sociálně-ekonomický rozvoj regionu Kaliningrad.

Jeho strategický cíl je poskytnout lidské zdroje a technologickou podporu inovačního rozvoje ruského Exclave oblasti, která zahrnuje klastrů vytvořených v rámci zvláštních ekonomických zón v Kaliningradské oblasti.

"K dosažení strategického cíle University je, že je nutné řešit řadu základních problémů. Za prvé, je to výchova a vzdělávání lidských zdrojů pro inovační odvětvích regionálního hospodářství, a to i s ohledem na požadavky evropského trhu práce, a vytváření příznivých podmínek pro získání kvalifikovaných odborníků v Kaliningradské oblasti. Za druhé, je potřeba neodkladné modernizaci infrastruktury univerzity s cílem zapojit mládež v akademických a výzkumných aktivit. Za třetí, musíme ovládat systematický vliv na modernizaci odborného vzdělávání v regionu, a to i prostřednictvím zavádění inovativních vzdělávacích programů, které jsou v poptávce v rámci prioritních odvětvích regionální ekonomiky. A konečně, naším cílem je vytvořit akademické a výzkumné centrum na podporu ruský jazyk a ruský jazyk odborné vzdělávací programy v zemích tohoto regionu Baltského moře ".

Rector Andrei Klemeshev

Mezinárodní programy

Immanuel Kant Baltic Federální univerzita aktivně vykonává mezinárodní aktivity v rámci řady akademických programů a projektů. IKBFU má instituce více než 100 partnerských vysokých škol v Evropě a USA, a spolupracuje s takovými mezinárodními asociacemi, jako Asociace evropských univerzit, oblast Baltského moře sítě vysokých škol, Magna Charta Universitatum a další.

Kromě toho, IKBFU podílí v takových mezinárodních programů, jako jsou:

Erasmus Mundus "Triple I" Středisko Evropské unie Erasmus Mundus "Aurora" Podpora udržitelné excelence v testování a hodnocení angličtiny Rozšířený vzdělávací program, tři úrovně na základě příslušného přístupu v oblasti aplikovaných věd mořské Jean Monnet "Iniciativa a bariéry v odrazu na utváření evropského hranic" Inteligentní Vzdělávací Autonomy přes Guided jazykového vzdělávání

Místa

Kaliningrad

Adresa, 1. řádek
Immanuel Kant Baltic Federal University
Building of the Institute of Applied Mathematics and IT (Room 112)
14 A, Nevskogo STR.

236041 Kaliningrad, Kaliningradská oblast, Rusko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium