HSE Higher School of Economics

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vysoká škola ekonomická ( HSE University) se trvale řadí mezi jednu ze tří nejlepších ruských univerzit a vyznačuje se mezinárodně smýšlejícím výzkumem orientovaným přístupem k vysokoškolskému vzdělávání. HSE sídlem v pulzujícím centru Moskvy s kampusy v Petrohradě, Nižním Novgorodu a Permu nabízí vynikající akademiky na všech úrovních a zahrnuje 20 magisterských programů vyučovaných v angličtině.

Moderní HSE byla založena v roce 1992 předními ruskými ekonomy a vládními reformátory, aby podpořila ekonomickou a sociální změnu v Rusku tím, že vzdělává novou generaci ekonomů a inspirovává nové myšlenky ve veřejném i soukromém sektoru. V uplynulých desetiletích se univerzita rychle rozrostla z ekonomické školy na dobře proslulou výzkumnou univerzitu, která dnes má více než 35 000 studentů a 4 000 členů fakulty na školách ve čtyřech nejvýznamnějších ruských městech. Univerzita se může pochlubit některými z nejlepších akademických oddělení a výzkumných center v oblasti ekonomie, managementu, sociologie, veřejného pořádku a informatiky. HSE je domovem nejrozsáhlejších programů a fakult v Rusku, které zahrnují první oddělení městských studií v zemi. V roce 2014, v partnerství s přední ruskou internetovou společností Yandex, otevřela univerzitu Fakultu informatiky, která bude trénovat budoucí generace počítačových programátorů a inženýrů.

Mezinárodní Od samého začátku je HSE mezinárodní univerzitou. V současnosti má partnerství s více než 130 univerzitami a výzkumnými organizacemi ve formě výměn, dvoustupňových programů a letních škol. Fakulta a výzkumná činnost univerzity jsou stále mezinárodnějąí a její studenti nyní zastupují více neľ 60 různých zemí.

Diverse HSE nabízí největší počet magisterských programů v Anglii v Rusku. Tyto programy se pohybují od veřejné politiky až po obchodní oblast a všechny připravují studenty k tomu, aby se stali vůdci ve svých vybraných oborech. Za účelem získání nejlepších studentů jsou kvalifikační kandidáti přiznány stipendia na základě zásluh a stipendia.

Naše fakulty, vědci a studenti zastupují více než 50 zemí a jsou odhodláni udržovat nejvyšší akademické standardy. Naše nově přijaté strukturální reformy podporují snahu HSE o internacionalizaci a průkopnický výzkum naší fakulty, výzkumníků a studentů.

Nyní dynamická univerzita se čtyřmi areály, HSE je lídrem v kombinaci ruských vzdělávacích tradic s nejlepšími mezinárodními metodami výuky a výzkumu. HSE nabízí vynikající vzdělávací programy od středních škol až po postgraduální studia, s nejvyššími odděleními a výzkumnými středisky v řadě mezinárodních oborů.

Místa

Moskva

National Research University - Higher School of Economics

Adresa, 1. řádek
Higher School of Economics
Myasnitskaya 20

101000 Moskva, Moskva, Rusko
Telefonní číslo
+7 495 771-32-32

Nižnij Novgorod

Adresa, 1. řádek
Nižnij Novgorod, Nižnij Novgorodská oblast, Rusko

Petrohrad

Adresa, 1. řádek
Kantemirovskaya Ulitsa,3A building 1
194100 Petrohrad, Sankt-Peterburg, Rusko

Programy