Saint Petersburg Electrotechnical University

Úvod

Read the Official Description

Proč studovat na ETU?

ETU je přední ruský vzdělávací a výzkumné středisko, jehož posláním je přispívat k společnosti prostřednictvím plnění vzdělávání, učení a výzkum na nejvyšší mezinárodní úrovni excelence. Jako takový, ETU snaží udržet, posílit a zvýšit svou konkurenceschopnost, a zajistit trvale vysokou úroveň vzdělání a výzkumu.

LETI má tradičně vysoké nároky na vysoce kvalitního odborného vzdělávání.

ETU "LETI" akademické škola je 130 let a úroveň odborného vzdělávání vysokoškoláků je tradičně vysoká. LETI byl první ochočit mnoho po celém světě vědecké oblasti. Mezi nejvýznamnější vědecké objevy, které vedou k technickému předem patřit do ETU "letí".

Více než 1000 akademických pracovníků, včetně 125 profesorů, 158 doktorů věd, a v blízkosti 560 Ph.D. Vědci pracují na ETU. Více než 30 členů z národních a mezinárodních akademií věd patří mezi ETU lektorů.

Dnes poslání univerzity jako centra vzdělávání, vědy a kultury poskytuje vysokou odbornou úroveň přípravy v oblasti:

  • elektronika
  • Elektro a Radio Engineering
  • informační technologie
  • Automatizace a řízení
  • Přístrojová technika a Biomedicínské inženýrství
  • Lidské a ekonomické vědy

Vysoce konkurenční schopnosti našich absolventů na světovém trhu práce

Více než 50 výzkumných týmů a state-of-the-art laboratoře provádějí průlom základní a aplikovaný výzkum v oblasti radioelektroniky, rádiové fyziky, informačních a telekomunikačních systémů, fyziky pevných látek, nanotechnologie, optoelektronika a kvantové elektroniky, vakuové a plazmové technologie, mikrovlnnou troubou a milimetrových vln technologie, biomedicínského inženýrství, atd.

Areál se skládá z osmi budov postavených známých architektů. Prostorné učebny a dobře vybavené laboratoře se nacházejí v těchto budovách. Ve čtení sálů v Univerzitní knihovně mají studenti volný přístup na světové elektronické informační zdroje. Vysoká konkurenceschopnost ETU absolventů na současném pracovním trhu a jejich důvěra ve stabilní kariérní růst, jsou řádně odůvodněna na vynikající širokých teoretických a praktických znalostí a obchodních dovedností.

LETI má bohaté zkušenosti v přípravě specialistů pro zahraničí.

Zahraniční studenti byli učeni na ETU pro více než 60 let. 3550 inženýrů, bakalářské a Masters, 370 Ph.D. a doktoři věd, kteří pracují v 60 zemích v Evropě, Asii, Africe a Latinské Americe již absolvoval na univerzitě.

Výuka je prováděna na různých úrovních: bakalářské studium (4 roky), magisterský studijní (2 roky), integrovaný stupně (5,5 let), Ph.D. studie (4 roky). Zahraniční studenti mohou studovat buď na úkor ruského federálního rozpočtu v souladu s mezinárodními dohodami nebo na základě smlouvy. Vyučovacím jazykem je ruština. Univerzita nabízí řadu magisterských programů v angličtině.

Zahraniční studenti, kteří jsou ochotni se učit rusky a zlepšit jejich znalosti o technických oborů mají možnost navštěvovat kurzy na vysoké školy. Univerzita vyvíjí nové vzdělávací programy ve spolupráci s evropskými, čínské, americké a ukrajinských vysokých škol.

O

Saint Petersburg elektrotechnická univerzita je přední ruský vzdělávací a výzkumné centrum. Univerzita úspěšně spolupracuje se světovými známými univerzitami, výzkumnými středisky a průmyslovými podniky. Mezi strategickými partnery ETU více než 40 ruských předních průmyslových a výzkumných subjektů, stejně jako řada předních firem v Evropě a Asii. ETU hostí 5 vědecké výzkumné ústavy. Více než 50 vědeckých skupin a laboratoře provádějí výzkum na ETU. Jako první založena v Rusku, Technopark z ETU poskytuje služby pro 33 malých inovativních podniků. Hlavním modernizace vedla k významnému zvýšení rozpočtu univerzity R & D v roce 2007-2012 ve výši více než 20M EUR v loňském roce.

Univerzita nabízí širokou škálu vzdělávacích kurzů různých úrovní. Naše příjemné prostředí zajišťuje, že studenti získat to nejlepší z jejich schopností.

služby

Sociální pomoc pro studenty

Všechny Zahraniční studenti v ETU "Letí" získat místo ve studentské koleji, zdravotního pojištění a péče, snížené jízdné dopravní letenku. Tam jsou také psychologové a právní odborníky, kteří mohou pomoci studentům. International Students Office dohlíží mezinárodní studenty.

Vymoženosti a bezpečnost

Naše univerzitní kampus je kompaktní a má rozvinutou infrastrukturu (Services). Je umístěn v klidné čtvrti v blízkosti botanické zahrady, břehy řeky Něvy a řeky Karpovka. Je známý pro své krásné architektury a patří do historického centra Petrohradu - kulturní hlavní město Ruska. Intelektuální potenciál našeho města je obrovský a její kultura je nadnárodní a tolerantní. Všechny tyto věci, aby studoval na ETU "LETI" pohodlné, bezpečné, příjemné a dát studentům možnost osobního růstu.

Ubytování a stravování

Při studiu na Leti, mohou všichni zahraniční studenti si místo v jedné ze sedmi vysokoškolských kolejích. Ty se nacházejí v blízkosti stanic metra. Studenti, kteří žijí v ubytovnách jsou registrovány na adresu koleje. Registrace je povinná pro mezinárodní studenty v souladu s právními předpisy Ruské federace. Zahraniční studenti mají právo žít mimo koleje. V tomto případě budou registrovány v právním adresu ETU "letí". LETI má největší síť univerzitních kaváren v Petrohradu. Zde je možné najít bufetů a jídelen s širokou škálu jídel a nápojů. Studenti si mohou dát občerstvení nebo nějaký podstatný jídlo ve všech akademických budov. Nastavit jídla a obědy, čerstvé saláty, polévky, čerstvé upečené pečivo, ruské palačinky lze nalézt v nabídce. Široký výběr z menu formou bufetu mohou uspokojit i skutečný gurmán. Jídlo je vždy čerstvé a zdravé. Ceny jsou rozumné.

te

Student Life

Univerzitní let jsou nejlepší roky v životě člověka. To je doba, různých příležitostí, takže první vážné plány a stanovení cílů. To je doba, kdy studenti začínají chápat, jak, aby se jejich představy reálné.

Ale život student není jen o přednáškách, seminářích, zkoušky a značek. Volný čas studentů je plná rozmanitých a zajímavých aktivit. Pro ty, kteří jsou plni energie, univerzita nabízí širokou škálu sportovních tříd. Katedra tělesné výchovy a sportu vás vítá na elektrotechnické univerzity "letí". Oddělení má širokou celkovou odpovědnost za poskytování sportovních a rekreačních zařízení a činnosti, které přispívají ke zdraví, pohodu a vzdělávání studentů.

ETU Cultural Center je místo pro nejaktivnější, talentovaných a kreativních mladých lidí. Pravidelně pořádá zábavné programy a show pro všechny akce University. Členové ETU CC podílet na udělování obřady, koncerty pěveckého sboru, festival "Krok k fázi", atd. Ti nejúspěšnější reprezentovat univerzitu na různých festivalech a soutěžích.

Veřejné akce se konají v univerzitní aule (pojme 375 lidí), video-konferenční sál (150 míst osob) a společenská místnost. Oba profesionálové a amatéři jsou srdečně zváni kluby a oddíly ETU CC, které jsou k dispozici zdarma-na-poplatek!

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy » Vidět Přípravný ročník » Vidět Summer courses »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magisterský V Bioinženýrských Systémech A Technologiích Pro Protetiku A Rehabilitaci

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Rusko Saint Petersburg

Struktura studijního programu se skládá z pokročilých odborných studií, volitelných předmětů a magisterské práce. [+]

Program: 120 ECTS kreditů, prezenční studium (2 roky), magisterský titul

Způsobilost: Kandidáti musí mít příslušné pole bakalářského titulu

Stipendium: stipendium zahrnuje školné, některé studijní materiály a zahrnuje počet dodatečných plateb pro osobní potřeby, které se pohybují od 3600 do 11000 RUR (od 60 do 190 USD) v závislosti na akademické výkonnosti

Carier start: úspěšní studenti mají možnost pracovat na univerzitě během studijního období!

Kariérní vyhlídky: absolventi, kteří absolvovali magisterský program "Biotechnické systémy a technologie v oblasti protetiky a rehabilitace", jsou pozváni k práci v léčebných zařízeních (nemocnice, velké kliniky, lékařské diagnostické střediska, střediska pro vyšetřování zdravotně postižených osob), předmět odborné činnosti údržba a modernizace informačních měřicích systémů pro rehabilitaci ztracených funkcí těla, vývoj a údržba zdravotnických rehabilitačních technických prostředků. Oblastem uplatnění získaných poznatků je praktická zdravotní péče, rehabilitace... [-]


Magistr

Magister V Oboru Fotovoltaiky A Technologie Solární Energie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Rusko Saint Petersburg

Struktura studijního programu se skládá z pokročilých odborných studií, volitelných předmětů a magisterské práce. [+]

Program: 120 ECTS kreditů, prezenční studium (2 roky), magisterský titul

Způsobilost: Kandidáti musí mít příslušné pole bakalářského titulu

Stipendium: stipendium zahrnuje školné, některé studijní materiály a zahrnuje počet dodatečných plateb pro osobní potřeby, které se pohybují od 3600 do 11000 RUR (od 60 do 190 USD) v závislosti na akademické výkonnosti

Carier start: úspěšní studenti mají možnost pracovat na univerzitě během studijního období!

Mezinárodní stáže a školení: budete mít příležitost zúčastnit se stáží a účastnit se akademických programů mobility uskutečňovaných společně s mezinárodními partnery, včetně Lappeenranta University of Technology (Finsko), Technologická univerzita v Drážďanech (Německo) a Technická univerzita v Mnichově (Německo )! Certifikáty a diplomy evropské normy jsou vydávány v důsledku stáží a vzdělávacích programů.... [-]


Magistr V Automatizaci A Mechatronice

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Rusko Saint Petersburg

Struktura studijního programu se skládá z pokročilých odborných studií, volitelných předmětů a magisterské práce. [+]

Program: 120 ECTS kreditů, prezenční studium (2 roky), magisterský titul

Způsobilost: Kandidáti musí mít příslušné pole bakalářského titulu

Stipendium: stipendium zahrnuje školné, některé studijní materiály a zahrnuje počet dodatečných plateb pro osobní potřeby, které se pohybují od 3600 do 11000 RUR (od 60 do 190 USD) v závislosti na akademické výkonnosti

Carier start: úspěšní studenti mají možnost pracovat na univerzitě během studijního období!

Kariérní vyhlídky: Absolventi, kteří absolvovali magisterský program "Automatizace a mechatronika", jsou připraveni na nezávislé vědecké a praktické činnosti, vývoj softwaru, matematickou a technickou pomoc při vytváření automatických a automatizovaných řídících systémů. Proto jsou po ukončení studia poptávány u mnoha podniků, výzkumných a výrobních firem a komerčních struktur... [-]


Magistr V Oboru Informatiky A Poznání

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Rusko Saint Petersburg

Struktura studijního programu se skládá z pokročilých odborných studií, volitelných předmětů a magisterské práce. [+]

Program: 120 ECTS kreditů, prezenční studium (2 roky), magisterský titul

Způsobilost: Kandidáti musí mít příslušné pole bakalářského titulu

Stipendium: stipendium zahrnuje školné, některé studijní materiály a zahrnuje počet dodatečných plateb pro osobní potřeby, které se pohybují od 3600 do 11000 RUR (od 60 do 190 USD) v závislosti na akademické výkonnosti

Carier start: úspěšní studenti mají možnost pracovat na univerzitě během studijního období!

Mezinárodní stáže a školení: budete mít příležitost zúčastnit se stáží a účastnit se akademických programů mobility uskutečňovaných společně s mezinárodními partnery, včetně Lappeenranta University of Technology (Finsko), Imenu University of Technology (Německo) a Technické univerzity v Mnichově ( Německo)! Certifikáty a diplomy evropské normy jsou vydávány v důsledku stáží a vzdělávacích programů.... [-]


Master In RF, Mikrovlnné A Terahertz Inženýrství Bezdrátových Systémů

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Rusko Saint Petersburg

Struktura studijního programu se skládá z pokročilých odborných studií, volitelných předmětů a magisterské práce. [+]

Program: 120 ECTS kreditů, prezenční studium (2 roky), magisterský titul

Způsobilost: Kandidáti musí mít příslušné pole bakalářského titulu

Stipendium: stipendium zahrnuje školné, některé studijní materiály a zahrnuje počet dodatečných plateb pro osobní potřeby, které se pohybují od 3600 do 11000 RUR (od 60 do 190 USD) v závislosti na akademické výkonnosti

Carier start: úspěšní studenti mají možnost pracovat na univerzitě během studijního období!

Mezinárodní stáže a školení: budete mít příležitost zúčastnit se stáží a účastnit se akademických programů mobility uskutečňovaných společně s mezinárodními partnery, včetně Lappeenranta University of Technology (Finsko) a Technickou univerzitou v Ilmenau (Německo)! Certifikáty a diplomy evropské normy jsou vydávány v důsledku stáží a vzdělávacích programů.... [-]


Master V Laserové Měřicí Technice

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Rusko Saint Petersburg

Struktura studijního programu se skládá z pokročilých odborných studií, volitelných předmětů a magisterské práce. [+]

Program: 120 ECTS kreditů, prezenční studium (2 roky), magisterský titul

Způsobilost: Kandidáti musí mít příslušné pole bakalářského titulu

Stipendium: stipendium zahrnuje školné, některé studijní materiály a zahrnuje počet dodatečných plateb pro osobní potřeby, které se pohybují od 3600 do 11000 RUR (od 60 do 190 USD) v závislosti na akademické výkonnosti

Carier start: úspěšní studenti mají možnost pracovat na univerzitě během studijního období!

Kariérní vyhlídky: Absolventi, kteří absolvovali magisterský program "Laserové měřicí technologie", se stali specialisty na vývoj laserových měřicích přístrojů a systémů založených na nejnovějších výsledcích kvantové elektroniky, holografie a interferometrie. Požadavek na specializaci v magisterském programu "Laserová měřicí technika" je minimálně 10 lidí ročně... [-]


Videos

September, 1st – the Day of Knowledge (beginning of the school year)

Palette of languages and cultures at ETU “LETI”

The 9th European Conference on Silicon Carbide and Related Materials