Saint Petersburg Electrotechnical University

Úvod

Read the Official Description

Proč studovat na ETU?

ETU je přední ruský vzdělávací a výzkumné středisko, jehož posláním je přispívat k společnosti prostřednictvím plnění vzdělávání, učení a výzkum na nejvyšší mezinárodní úrovni excelence. Jako takový, ETU snaží udržet, posílit a zvýšit svou konkurenceschopnost, a zajistit trvale vysokou úroveň vzdělání a výzkumu.

LETI má tradičně vysoké nároky na vysoce kvalitního odborného vzdělávání.

ETU "LETI" akademické škola je 130 let a úroveň odborného vzdělávání vysokoškoláků je tradičně vysoká. LETI byl první ochočit mnoho po celém světě vědecké oblasti. Mezi nejvýznamnější vědecké objevy, které vedou k technickému předem patřit do ETU "letí".

Více než 1000 akademických pracovníků, včetně 125 profesorů, 158 doktorů věd, a v blízkosti 560 Ph.D. Vědci pracují na ETU. Více než 30 členů z národních a mezinárodních akademií věd patří mezi ETU lektorů.

Dnes poslání univerzity jako centra vzdělávání, vědy a kultury poskytuje vysokou odbornou úroveň přípravy v oblasti:

  • elektronika
  • Elektro a Radio Engineering
  • informační technologie
  • Automatizace a řízení
  • Přístrojová technika a Biomedicínské inženýrství
  • Lidské a ekonomické vědy

Vysoce konkurenční schopnosti našich absolventů na světovém trhu práce

Více než 50 výzkumných týmů a state-of-the-art laboratoře provádějí průlom základní a aplikovaný výzkum v oblasti radioelektroniky, rádiové fyziky, informačních a telekomunikačních systémů, fyziky pevných látek, nanotechnologie, optoelektronika a kvantové elektroniky, vakuové a plazmové technologie, mikrovlnnou troubou a milimetrových vln technologie, biomedicínského inženýrství, atd.

Areál se skládá z osmi budov postavených známých architektů. Prostorné učebny a dobře vybavené laboratoře se nacházejí v těchto budovách. Ve čtení sálů v Univerzitní knihovně mají studenti volný přístup na světové elektronické informační zdroje. Vysoká konkurenceschopnost ETU absolventů na současném pracovním trhu a jejich důvěra ve stabilní kariérní růst, jsou řádně odůvodněna na vynikající širokých teoretických a praktických znalostí a obchodních dovedností.

LETI má bohaté zkušenosti v přípravě specialistů pro zahraničí.

Zahraniční studenti byli učeni na ETU pro více než 60 let. 3550 inženýrů, bakalářské a Masters, 370 Ph.D. a doktoři věd, kteří pracují v 60 zemích v Evropě, Asii, Africe a Latinské Americe již absolvoval na univerzitě.

Výuka je prováděna na různých úrovních: bakalářské studium (4 roky), magisterský studijní (2 roky), integrovaný stupně (5,5 let), Ph.D. studie (4 roky). Zahraniční studenti mohou studovat buď na úkor ruského federálního rozpočtu v souladu s mezinárodními dohodami nebo na základě smlouvy. Vyučovacím jazykem je ruština. Univerzita nabízí řadu magisterských programů v angličtině.

Zahraniční studenti, kteří jsou ochotni se učit rusky a zlepšit jejich znalosti o technických oborů mají možnost navštěvovat kurzy na vysoké školy. Univerzita vyvíjí nové vzdělávací programy ve spolupráci s evropskými, čínské, americké a ukrajinských vysokých škol.

O

Saint Petersburg elektrotechnická univerzita je přední ruský vzdělávací a výzkumné centrum. Univerzita úspěšně spolupracuje se světovými známými univerzitami, výzkumnými středisky a průmyslovými podniky. Mezi strategickými partnery ETU více než 40 ruských předních průmyslových a výzkumných subjektů, stejně jako řada předních firem v Evropě a Asii. ETU hostí 5 vědecké výzkumné ústavy. Více než 50 vědeckých skupin a laboratoře provádějí výzkum na ETU. Jako první založena v Rusku, Technopark z ETU poskytuje služby pro 33 malých inovativních podniků. Hlavním modernizace vedla k významnému zvýšení rozpočtu univerzity R & D v roce 2007-2012 ve výši více než 20M EUR v loňském roce.

Univerzita nabízí širokou škálu vzdělávacích kurzů různých úrovní. Naše příjemné prostředí zajišťuje, že studenti získat to nejlepší z jejich schopností.

služby

Sociální pomoc pro studenty

Všechny Zahraniční studenti v ETU "Letí" získat místo ve studentské koleji, zdravotního pojištění a péče, snížené jízdné dopravní letenku. Tam jsou také psychologové a právní odborníky, kteří mohou pomoci studentům. International Students Office dohlíží mezinárodní studenty.

Vymoženosti a bezpečnost

Naše univerzitní kampus je kompaktní a má rozvinutou infrastrukturu (Services). Je umístěn v klidné čtvrti v blízkosti botanické zahrady, břehy řeky Něvy a řeky Karpovka. Je známý pro své krásné architektury a patří do historického centra Petrohradu - kulturní hlavní město Ruska. Intelektuální potenciál našeho města je obrovský a její kultura je nadnárodní a tolerantní. Všechny tyto věci, aby studoval na ETU "LETI" pohodlné, bezpečné, příjemné a dát studentům možnost osobního růstu.

Ubytování a stravování

Při studiu na Leti, mohou všichni zahraniční studenti si místo v jedné ze sedmi vysokoškolských kolejích. Ty se nacházejí v blízkosti stanic metra. Studenti, kteří žijí v ubytovnách jsou registrovány na adresu koleje. Registrace je povinná pro mezinárodní studenty v souladu s právními předpisy Ruské federace. Zahraniční studenti mají právo žít mimo koleje. V tomto případě budou registrovány v právním adresu ETU "letí". LETI má největší síť univerzitních kaváren v Petrohradu. Zde je možné najít bufetů a jídelen s širokou škálu jídel a nápojů. Studenti si mohou dát občerstvení nebo nějaký podstatný jídlo ve všech akademických budov. Nastavit jídla a obědy, čerstvé saláty, polévky, čerstvé upečené pečivo, ruské palačinky lze nalézt v nabídce. Široký výběr z menu formou bufetu mohou uspokojit i skutečný gurmán. Jídlo je vždy čerstvé a zdravé. Ceny jsou rozumné.

te

Student Life

Univerzitní let jsou nejlepší roky v životě člověka. To je doba, různých příležitostí, takže první vážné plány a stanovení cílů. To je doba, kdy studenti začínají chápat, jak, aby se jejich představy reálné.

Ale život student není jen o přednáškách, seminářích, zkoušky a značek. Volný čas studentů je plná rozmanitých a zajímavých aktivit. Pro ty, kteří jsou plni energie, univerzita nabízí širokou škálu sportovních tříd. Katedra tělesné výchovy a sportu vás vítá na elektrotechnické univerzity "letí". Oddělení má širokou celkovou odpovědnost za poskytování sportovních a rekreačních zařízení a činnosti, které přispívají ke zdraví, pohodu a vzdělávání studentů.

ETU Cultural Center je místo pro nejaktivnější, talentovaných a kreativních mladých lidí. Pravidelně pořádá zábavné programy a show pro všechny akce University. Členové ETU CC podílet na udělování obřady, koncerty pěveckého sboru, festival "Krok k fázi", atd. Ti nejúspěšnější reprezentovat univerzitu na různých festivalech a soutěžích.

Veřejné akce se konají v univerzitní aule (pojme 375 lidí), video-konferenční sál (150 míst osob) a společenská místnost. Oba profesionálové a amatéři jsou srdečně zváni kluby a oddíly ETU CC, které jsou k dispozici zdarma-na-poplatek!

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy » Vidět Přípravný ročník » Vidět Summer courses »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Bioinženýrství Systémů A Technologií Pro Protetice A Rehabilitace

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Rusko St Petersburg

Struktura studia v programu se skládá z pokročilých odborných studií, volitelných předmětů a diplomové práce. [+]

Program : 120 ECTS kreditů, prezenční studium (2 roky), magisterský titul

Způsobilost : Kandidáti musí mít příslušné obory bakalářského studia

Stipendium : stipendium zahrnuje školné, některé studijní materiály a zahrnuje částku dodatečných plateb pro osobní potřeby, která se liší v rozmezí od 3600 do 11000 RUR (od 60 do 190 USD) v závislosti na akademickém výkonu

Akademický rok zahrnuje 2 semestry od 1. září do 10. února, Zimní prázdniny - 2 týdny, Letní prázdniny - 2 měsíce (červenec, srpen). Obhajoba diplomové práce je v červnu.

Petrohrad Elektrotechnická University "LETI" je jedním z nejprestižnějších a nejstarších univerzit v Rusku s multi-platil studijních a výzkumných oblastí. Univerzita je součástí vládní «TOP 100 nejlepších univerzit na světě» programem.... [-]


Magistr

Magistr V Automatizace A Mechatroniky

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Rusko St Petersburg

Struktura studia v programu se skládá z pokročilých odborných studií, volitelných předmětů a diplomové práce. [+]

Petrohrad Elektrotechnická University "LETI" je jedním z nejprestižnějších a nejstarších univerzit v Rusku s multi-platil studijních a výzkumných oblastí. Univerzita je součástí vládní «TOP 100 nejlepších univerzit na světě» programem.

Struktura studia v programu se skládá z pokročilých odborných studií, volitelných předmětů a diplomové práce.

Osnovy Program zahrnuje následující pokročilé kurzy:

Zvládnutí výpočetní techniky se provádí v laboratoři bázi, skládající se z výzkumné laboratoře stojany, vybavený nejnovější generací průmyslových regulátorů a InfinitySuite SCADA systémem.... [-]


Magistr V Fotovoltaiku A Solární Energetické Technologie

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Rusko St Petersburg

Struktura studia v programu se skládá z pokročilých odborných studií, volitelných předmětů a diplomové práce. [+]

Petrohrad Elektrotechnická University "LETI" je jedním z nejprestižnějších a nejstarších univerzit v Rusku s multi-platil studijních a výzkumných oblastí. Univerzita je součástí vládní «TOP 100 nejlepších univerzit na světě» programem.

Struktura studia v programu se skládá z pokročilých odborných studií, volitelných předmětů a diplomové práce.

Studenti získají znalosti o základních fyzikálních principů a nauky o materiálu aspekty fotovoltaiku, technologii a metrologii solárních modulů zařízení, návrh a údržba solárních elektráren. Zvláštní pozornost je věnována Silicon fotovoltaiky, včetně nejefektivnější HIT (heterojunction as vnitřními tenkou vrstvou) struktur.... [-]


Magistr V Laserové Měřící Techniky

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Rusko St Petersburg

Struktura studia v programu se skládá z pokročilých odborných studií, volitelných předmětů a diplomové práce. [+]

Program : 120 ECTS kreditů, prezenční studium (2 roky), magisterský titul

Způsobilost : Kandidáti musí mít příslušné obory bakalářského studia

Stipendium : stipendium zahrnuje školné, některé studijní materiály a zahrnuje částku dodatečných plateb pro osobní potřeby, která se liší v rozmezí od 3600 do 11000 RUR (od 60 do 190 USD) v závislosti na akademickém výkonu

Akademický rok zahrnuje 2 semestry od 1. září do 10. února, Zimní prázdniny - 2 týdny, Letní prázdniny - 2 měsíce (červenec, srpen). Obhajoba diplomové práce je v červnu.

Petrohrad Elektrotechnická University "LETI" je jedním z nejprestižnějších a nejstarších univerzit v Rusku s multi-platil studijních a výzkumných oblastí. Univerzita je součástí vládní «TOP 100 nejlepších univerzit na světě» programem.... [-]


Master in Computer Science and Knowledge Discovery

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Rusko St Petersburg

[+]

Kromě toho budou studenti také získají odborné dovednosti v oblasti matematického modelování a pokročilou analýzu dat. Speciální školení budou poskytovány v oblasti umělé inteligence (data mining), zpracování signálů a obrazů, paralelních a distribuovaných výpočtů a biometrických technologií.

Osnovy Program zahrnuje následující pokročilé kurzy:

Oddělení informatiky a výpočetní techniky je jedním z nejstarších a nejrenomovanějších odděleních v univerzity (založena v roce 1931). Oblasti výzkumu katedry zahrnují software a hardware vývoj a ověření, vývoj FPGA, digitální zpracování signálu, distribuované systémy, mikroprocesorových systémů, umělé inteligence a učení stroje, paralelní výpočetní techniky, vestavěných systémů, atd... [-]


Master V RF, Mikrovlnná Trouba A Terahertzového Inženýrství Bezdrátových Systémů

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Rusko St Petersburg

Struktura studia v programu se skládá z pokročilých odborných studií, volitelných předmětů a diplomové práce. [+]

Petrohrad Elektrotechnická University "LETI" je jedním z nejprestižnějších a nejstarších univerzit v Rusku s multi-platil studijních a výzkumných oblastí. Univerzita je součástí vládní «TOP 100 nejlepších univerzit na světě» programem.

Struktura studia v programu se skládá z pokročilých odborných studií, volitelných předmětů a diplomové práce.

Program je vyškolit studenty, kteří budou řídit úspěšně odbornou činnost v globálně konkurenčním prostředí v takovém interdisciplinární oblasti jako design a technologii state-of-the-art vysokofrekvenční, mikrovlnnou troubou a terahertzové zařízení pro komunikace, radar, a jiné bezdrátové aplikace.... [-]


Videos

September, 1st – the Day of Knowledge (beginning of the school year)

Palette of languages and cultures at ETU “LETI”

The 9th European Conference on Silicon Carbide and Related Materials

Contact
Adresa
Prof. Popov str., 5
Saint Petersburg, 197376 RU
Adresa destinace
Professora Popova, 5
St. Petersburg, 197376 RU