Derzhavin Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ruský jazyk byl vždy jedním z nejvíce rozšířených jazyků, a to nejen v Rusku, ale na celém světě. Podle nedávného výzkumu, více než 500 milionů lidí mluví rusky, což je svět je třetí nejvíce obyčejně mluvený jazyk po čínštinu (více než 1 miliarda reproduktory) a anglicky (750 milionů). Je to jeden z oficiálních nebo pracovních jazyků v mnoha mezinárodních organizací (např. OSN, UNESCO, IAEA, WHO, atd.).

Stále více a více se studenti učí ruštinu jako druhý cizí jazyk. Mnoho ekonomů, manažerů, právníků, umělců, a ti, kteří se účastní různých mezinárodních projektů a mají mezinárodní kontakty mají zájem v ruském jazyce, ruské kultury, a samotném Rusku. I když řada specializovaných ruských jazykových kurzů a ruských jazykových školách se neustále zvyšuje na celém světě, to je nejvíce populární studovat ruštinu v Rusku.

Je všeobecně přijímáno, že nejlepší způsob, jak zvládnout jazyk, je podívat se do země, kde se mluví jako první jazyk. Takže učit ruský jazyk v Rusku je bezesporu nejlepší rozhodnutí. Díky neustálé komunikaci s ruskými rodilými mluvčími na širokou škálu témat, naučíte rusky v Rusku snadno a přirozenou cestou.

V současné době existuje mnoho ruských jazykových škol pro cizince nejen v Rusku, ale v bývalých sovětských republik (jako je Bělorusko, Ukrajina, Kazachstan). Nicméně, to je jen tím, že ruské jazykové kurzy v Rusku, které se můžete dozvědět skutečný jazyk prostřednictvím plné ponoření.

Takže Ruská v Rusku je tou nejlepší volbou!

Místa

Petrohrad

Adresa, 1. řádek
Derzhavin Institute
Troitskij 6.,

190005 Petrohrad, Sankt-Peterburg, Rusko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: