Read the Official Description

Proč studovat u nás?

Velké Accademics

English programy vešly všechny mladý absolvent evropské univerzity a umožnit jim vykonávat své budoucí profesní kariéru snů.

Osnovy programů v angličtině je navržen tak, aby splňovaly požadavky evropského akreditačního systému a nabízí studentům možnost studovat v zahraničí na semestr nebo rok v rámci programu mobility Erasmus.

Vzhledem ke svým americkým duši, bude značný počet svých kurzů učit profesoři z USA, kteří navštíví areál nebo profesory, aby získali své učitelské studium v ​​USA.

Skvělé, cenově Studentský život

Rumunsko je jeden z nejdostupnějších členských zemí Evropské unie, aby žít v - Průměrné měsíční náklady včetně ubytování, stravování, doprava je kolem ekvivalentu 350 EUR; a to je v jedné z nejživějších evropských metropolí - Bukurešť.

V rámci areálu, dlouhý seznam činností organizovaných studenty pro studenty konají každý týden. Jste zaručeno, že nebudou nudit během studia na Rumunsko-American University.

Great Místo

Rumunsko je umístěn na východní hranici Evropské unie, je výborné spojení do Evropy. Města jako Budapešť, Vídeň, Atény se snadno dostanete vlakem, a tam jsou i stovky levných letů do někde jinde v Evropě.

Rumunsko sám o sobě nabízí celou škálu památek a scenérie - hory, moře, krásné venkovské oblasti, pulzující město života, v deltě Dunaje a mnohem více ... Objevte Rumunsko zde.

Univerzita je umístěna v největší město, hlavní město, Bukurešť, ale jeho lokalizované areál nabízí skvělou bezpečnost a mír v jedné z nejrušnějších měst ve východní Evropě.

Skvělé zařízení

Univerzita nabízí svým studentům širokou škálu zařízení, tak, že život na akademické půdě a v průběhu jejich studia je co nejvíce zpříjemnit. Hotel nabízí čisté, moderní koleji pokoje k životu, čerstvé a zdravé jídlo se podává každý den v jídelně, a studenti mají také přístup k fitness zařízení a obývací prostor k relaxaci.

Univerzita sídlí vývojové centrum společnosti Microsoft a další různé plně vybavené počítačové učebny a laboratoře. Kromě toho, interaktivní učebny, aby akademici mnohem více zábavy. Knihovna je na klidném místě v budovách v areálu, kde si studenti mohou mít klid a zároveň studuje na jejich zkoušky.

historie

V roce 1991, Profesor Ion Smedescu, Ph.D., Měl iniciativu na zřízení rumunský-americká vysoká škola. Byl zakladatelem a rektor univerzity a také prezident rumunsko-americké nadace pro podporu vzdělávání a kultury, v jejichž činnosti univerzity je integrovaný.

Rumunsko-American University byla založena za účelem propagace americké progresivní výchovných hodnot v kombinaci s bohatým mezinárodně uznávaných akademických tradic rumunského vzdělávacího systému.

Zakladatel podařilo na podání do Rumunska na americké zásady, vysokoškolského vzdělávání, které mají za podporu obecného modelu americké společnosti:

Efektivní organizace činnosti vytrvalý smysl pro povinnost kultivace pracovní ducha sebeúcta a úcta k ostatním upřímný duch soutěže napadat ostatní a sami

Koncipován jako alternativní a komplementární podobě na veřejných vysokých školách, univerzita má 6 škol ve své struktuře: 5 Teaching Economics a jeden zákon.

V souvislosti s reformou vysokých škol a integračního procesu Rumunska do Evropské unie, zavedení evropského rozměru, odpovídající osnov, v souladu s evropskými normami, podporu studijních výsledků mezinárodně uznávaných kritérií, spolupráce meziuniverzitní, akademické mobility a uznávání studií a diplomů patří mezi strategické cíle rumunský-American University.

Vzhledem k reformě uložené Boloňského procesu, univerzity sledovala rostoucí kompatibilitu svého vzdělávací nabídky s tím evropské vzdělání a také dosáhnout prostřednictvím svých akcí, otevření integrovaného vzdělávacího systému (bakalář - master - Ph.D .).

Prostřednictvím svých úspěchů, rumunský-American University upevnila svou pozici na rumunském vzdělávacím systému, a její činnost dosáhla nové standardy, které jsou nezbytné v rámci tvrdé konkurenci na vysoce kvalifikované pracovní trh Evropské unie a po celém světě , Tím, že sleduje své poslání a cíle, univerzita podařilo rozvíjet a upevňovat dobrou pověst mezi rumunskými a mezinárodní společnosti.

Akreditace

Rumunsko-American University obdržel "High Confidence Rating"Certifikace (nejlepší ze všech možných rozdílů), z rumunské agentury pro zajišťování kvality ve vysokém školství (ARACIS), která je řádným členem Evropské asociace pro zajišťování kvality ve vysokém školství (ENQA) a je zapsána v evropském Quality Assurance Zaregistrujte se na vysokoškolském vzdělávání - EQAR.

University a všechny naše akademické programy jsou plně akreditována Rumunská agentura pro zajišťování kvality ve vysokém školství (ARACIS)A míra poskytnuté je mezinárodně uznáván.

Rumunský-americká vysoká škola, je "The Best Private University v Rumunsku", podle nezávislého "University Ranking" průzkumu by Kienbaum Management Consultants ve spolupráci s "hlavní město" ekonomického časopisu.

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Romanian-American University

MSc International Business a podnikání programem, Které nabízí škola domácí i mezinárodní obchodní, bankovnictví a finance, je dvouletý program, který rozvíjí studentům z ... [+]

MSc International Business a podnikání programem, Které nabízí škola domácí i mezinárodní obchodní, bankovnictví a finance, je dvouletý program, který rozvíjí studentům znalosti o globálním podnikatelském prostředí a faktory, které ovlivňují podnikatelské obchodní rozhodnutí a zlepšuje znalosti potřebné pro účast na úspěšné zahájení podnikání , rozvoj podnikání a obchodní internacionalizace.

Oficiální accrediation by ARACIS (Rumunská agentura pro zajišťování kvality ve vysokém školství)

Mistr v mezinárodním obchodě a podnikání: Navržený a pro podnikatele! Applied business simulace Zaměřte se na mezinárodní strategii jak pro malé a střední podniky a korporace Budování kultury inovace a podnikání Multikulturní zkušenosti ... [-]
Rumunsko Bucharest
October 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Romanian-American University

MSc v oboru Finance, nabídl jako double degree programu naší školy z domácí a mezinárodní obchod, bankovnictví a finance a Siena University, z Itálie, je dvouletý program ... [+]

MSc v oboru Finance, Nabídl as Double Studijní program podle naší školy domácího a mezinárodního obchodu, bankovnictví a finance a Siena univerzita, z Itálie, je dvouletý program, který připravují studenty pro širokou škálu kariéry uvnitř i vně finančního sektoru, včetně finančního inženýrství a řízení rizik, kvantitativní správa majetku, makroekonomická a finanční prognózy, kvantitativní obchodní a aplikovaný výzkum.

Oficiální accrediation by ARACIS (Rumunská agentura pro zajišťování kvality ve vysokoškolském vzdělávání), rozhodnutí, kterým se rumunská vláda (Rumunská agentura pro zajišťování kvality ve vysokém školství) Účetnictví je určena pro osoby, které chtějí rozvíjet své mezinárodní schopnosti a know-how v oblasti financí. Tyto studie se zaměřují na finančních investic a modelování, rozvíjet porozumění a znalosti o globální finanční prostředí, finanční řízení a inovací studentů, jakož i mezinárodní předpisy.... [-]

Rumunsko Bucharest
October 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Romanian-American University

MSc ve strategickém marketingu, které nabízí School of Management-marketingu, je dvouletý program. Znalost dosáhl ve třídě a dovednosti vyvinuté v tomto programu bude ský ... [+]

MSc v Strategic Marketing, Které nabízí School of Management-marketingu, je dvouletý program. Znalost dosáhl ve třídě a dovednosti vyvinuté v tomto programu bude skýtat poučenějšího a připraveného jedince k řešení širokou škálu marketingových aspektů, počínaje porozumění trhu a zaměření, pokračovat s polohováním a končí s marketingovými metrik.

Oficiální accrediation by ARACIS (Rumunská agentura pro zajišťování kvality ve vysokoškolském vzdělávání), rozhodnutí, kterým se rumunská vláda (Rumunská agentura pro zajišťování kvality ve vysokém školství)

Mistr ve strategické marketingové Rozvoj úspěšné praktiky v jedné z nejdynamičtějších a populární kariéry Přenos know-how mezi akademickým a podnikatelským prostředím Rozvoj odborné znalosti v oblasti marketingových aplikací špičkových Snaha o vizi zákazníka-střed ve všech organizačních snažení Široká nabídka volitelných předmětů se zahraničními profesory ... [-]
Rumunsko Bucharest
October 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Romanian-American University short video presentation