Romanian-American University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč studovat u nás?

Velké Accademics

English programy vešly všechny mladý absolvent evropské univerzity a umožnit jim vykonávat své budoucí profesní kariéru snů.

Osnovy programů v angličtině je navržen tak, aby splňovaly požadavky evropského akreditačního systému a nabízí studentům možnost studovat v zahraničí na semestr nebo rok v rámci programu mobility Erasmus.

Vzhledem ke svým americkým duši, bude značný počet svých kurzů učit profesoři z USA, kteří navštíví areál nebo profesory, aby získali své učitelské studium v ​​USA.

Skvělé, cenově Studentský život

Rumunsko je jeden z nejdostupnějších členských zemí Evropské unie, aby žít v - Průměrné měsíční náklady včetně ubytování, stravování, doprava je kolem ekvivalentu 350 EUR; a to je v jedné z nejživějších evropských metropolí - Bukurešť.

V rámci areálu, dlouhý seznam činností organizovaných studenty pro studenty konají každý týden. Jste zaručeno, že nebudou nudit během studia na Rumunsko-American University.

Great Místo

Rumunsko je umístěn na východní hranici Evropské unie, je výborné spojení do Evropy. Města jako Budapešť, Vídeň, Atény se snadno dostanete vlakem, a tam jsou i stovky levných letů do někde jinde v Evropě.

Rumunsko sám o sobě nabízí celou škálu památek a scenérie - hory, moře, krásné venkovské oblasti, pulzující město života, v deltě Dunaje a mnohem více ... Objevte Rumunsko zde.

Univerzita je umístěna v největší město, hlavní město, Bukurešť, ale jeho lokalizované areál nabízí skvělou bezpečnost a mír v jedné z nejrušnějších měst ve východní Evropě.

Skvělé zařízení

Univerzita nabízí svým studentům širokou škálu zařízení, tak, že život na akademické půdě a v průběhu jejich studia je co nejvíce zpříjemnit. Hotel nabízí čisté, moderní koleji pokoje k životu, čerstvé a zdravé jídlo se podává každý den v jídelně, a studenti mají také přístup k fitness zařízení a obývací prostor k relaxaci.

Univerzita sídlí vývojové centrum společnosti Microsoft a další různé plně vybavené počítačové učebny a laboratoře. Kromě toho, interaktivní učebny, aby akademici mnohem více zábavy. Knihovna je na klidném místě v budovách v areálu, kde si studenti mohou mít klid a zároveň studuje na jejich zkoušky.

historie

V roce 1991, Profesor Ion Smedescu, Ph.D., Měl iniciativu na zřízení rumunský-americká vysoká škola. Byl zakladatelem a rektor univerzity a také prezident rumunsko-americké nadace pro podporu vzdělávání a kultury, v jejichž činnosti univerzity je integrovaný.

Rumunsko-American University byla založena za účelem propagace americké progresivní výchovných hodnot v kombinaci s bohatým mezinárodně uznávaných akademických tradic rumunského vzdělávacího systému.

Zakladatel podařilo na podání do Rumunska na americké zásady, vysokoškolského vzdělávání, které mají za podporu obecného modelu americké společnosti:

Efektivní organizace činnosti vytrvalý smysl pro povinnost kultivace pracovní ducha sebeúcta a úcta k ostatním upřímný duch soutěže napadat ostatní a sami

Koncipován jako alternativní a komplementární podobě na veřejných vysokých školách, univerzita má 6 škol ve své struktuře: 5 Teaching Economics a jeden zákon.

V souvislosti s reformou vysokých škol a integračního procesu Rumunska do Evropské unie, zavedení evropského rozměru, odpovídající osnov, v souladu s evropskými normami, podporu studijních výsledků mezinárodně uznávaných kritérií, spolupráce meziuniverzitní, akademické mobility a uznávání studií a diplomů patří mezi strategické cíle rumunský-American University.

Vzhledem k reformě uložené Boloňského procesu, univerzity sledovala rostoucí kompatibilitu svého vzdělávací nabídky s tím evropské vzdělání a také dosáhnout prostřednictvím svých akcí, otevření integrovaného vzdělávacího systému (bakalář - master - Ph.D .).

Prostřednictvím svých úspěchů, rumunský-American University upevnila svou pozici na rumunském vzdělávacím systému, a její činnost dosáhla nové standardy, které jsou nezbytné v rámci tvrdé konkurenci na vysoce kvalifikované pracovní trh Evropské unie a po celém světě , Tím, že sleduje své poslání a cíle, univerzita podařilo rozvíjet a upevňovat dobrou pověst mezi rumunskými a mezinárodní společnosti.

Akreditace

Rumunsko-American University obdržel "High Confidence Rating"Certifikace (nejlepší ze všech možných rozdílů), z rumunské agentury pro zajišťování kvality ve vysokém školství (ARACIS), která je řádným členem Evropské asociace pro zajišťování kvality ve vysokém školství (ENQA) a je zapsána v evropském Quality Assurance Zaregistrujte se na vysokoškolském vzdělávání - EQAR.

University a všechny naše akademické programy jsou plně akreditována Rumunská agentura pro zajišťování kvality ve vysokém školství (ARACIS)A míra poskytnuté je mezinárodně uznáván.

Rumunský-americká vysoká škola, je "The Best Private University v Rumunsku", podle nezávislého "University Ranking" průzkumu by Kienbaum Management Consultants ve spolupráci s "hlavní město" ekonomického časopisu.

Místa

Bukurešť

Romanian-American University

Adresa, 1. řádek
1B Expozitiei Blv., Sector 1,
Bukurešť, Bukurešť, Rumunsko
Telefonní číslo
+40 21 202 95 07