Faculty of Food Processing Technology - Banat University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Timisoara

Úvod

Read the Official Description

Fakulta potravinářské technologie zpracování Na Banátu je "král Michael já Rumunska" univerzity zemědělských věd a veterinární medicíny byla druhá high-profile superior škola v Rumunsko. Více než 45 fakulty a zaměstnance členové pracují ve třech odděleních naší fakulty: Potraviny vědy, technologie potravin kontroly potravin a provádění výzkumu a výuky kurzů. Navíc, tam jsou docenti - specialisté dobře známé v zemi iv zahraničí.

Hlavním cílem naší fakultě je připravit studenty, aby byli úspěšní profesionálové v oblasti potravinářství nebo jako výzkumu. K dosažení tohoto cíle, nabízíme našim studentům čtyři komplexní programy vysokoškoláka, s dobou trvání čtyři roky, absolventi obdrží titul bakaláře v následujících oblastech: Food Engineering, Kontrola a Odbornost potravin, Ochrana spotřebitele a životního prostředí a Extrakty a přírodní Doplňky výživy. Studenti dostávají školení v základním výzkumu, vědě jídla, výživy a zdraví, bezpečnosti potravin, potravinářské technologie a řízení kvality. Naše fakulta nabízí postgraduální programy vedoucí k magisterský a Ph.D. stupeň. Studijní programy Magisterské, s dobou trvání dvou let, poskytují příležitost pro studenty zlepšit své znalosti a dovednosti v následujících oblastech: Zpracování systémů Přírodní Bioaktivní Principy, Pokročilá technologie pro zpracování zemědělských surovin, Bezpečnost a Bio-bezpečnost alimentárních produktů a Jídlo Výživa člověka, Ph.D. studijní program nabízí absolventům Lékař potravinářského inženýrství stupně. Také nabídnout, jsou četné příležitosti pro post-doktorské výzkumu. Po dokončení studia, naši studenti jsou připraveni na kariéru v potravinářském průmyslu a výzkumu, vzdělávacích institucí a vládních agentur.

Vědecký výzkum, vývoj a inovační aktivity jsou hlavní zájem členů fakulty. Naše hlavní výzkumné programy jsou prováděny v následujících oblastech: potraviny inženýrství a zpracovávání; kvalita a bezpečnost potravin; potravinářská chemie; příchuť chemie. Kromě investigativní výzkum, naše členy fakulty uplatnit své dovednosti a znalosti pro výukové kurzy, stejně jako zajišťují instruktážní prostředí pro návštěvu fakulty, Research Associates a studentů.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Health Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Videos

Faculty of Food Processing Technology