Fachhochschule Salzburg University of Applied Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Salcburská univerzita aplikovaných věd

Na Univerzitě aplikovaných věd v Salcburku se 2 700 studentů vzdělává v oborech strojírenství , podnikání a sociálních věd, které zahrnují cestovní ruch, řízení podniku a sociální práci, design, média

Spolupracujeme s partnerskými institucemi v Evropě, Americe, Asii a Austrálii v mezinárodních projektech, stejně jako výměna fakult a studentů. Vedle studií mohou studenti vytvářet sítě pro pozdější profesní kariéru na Salcburské univerzitě aplikovaných věd. Všechna naše hlediště a laboratoře poskytují moderní moderní vybavení. Naše místa - Campus Urstein, Campus Kuchl, Nemocnice v Salzburgu a Nemocnice Kardinal Schwarzenberg - se nacházejí v jedné z nejkrásnějších oblastí světa.

Vysoká vědecká způsobilost

Salzburg University of Applied Sciences se zaměřuje na aplikovaný výzkum zejména v oblasti informačních technologií, podnikání

Inovativní a interdisciplinární učební osnovy

Poskytujeme jedinečné učební plány, které integrují technologie, obsah, umění a obchodní aspekty. Doménové znalosti jsou doplněny sociálními dovednostmi.

Vynikající kontakty v oboru

Máme úzké vazby s předními regionálními a mezinárodními společnostmi. Profesionální umístění a zkušenosti s projektem jsou ústřední součástí našich studií. Salcburská univerzita aplikovaných věd úzce spolupracuje s firmami. Velké procento našich přednášejících je také aktivní v obchodním světě.

Pokročilá infrastruktura

Nejmodernější laboratorní zařízení poskytuje ideální prostředí pro tvůrčí mysli a podporuje nejpokročilejší metodiku výuky. Oba areály mohou být dosaženy místními vlaky nebo autobusy. Malebné centrum města Salzburg je jen pár minut jízdy. V našich lokalitách máme také možnosti bydlení.

Programy

Bakalářské programy

Technologie lesních produktů

Hlavní programy

Aplikovaná obrazová a signální zpracování Technologie lesních produktů

Rychlé fakty

  • Společnost byla založena v roce 1995
  • Počet programů: 18 Bachelor, 12 Master
  • Počet studentů: 2.673
  • Počet pedagogických a výzkumných pracovníků: 1,273

Místa

Salzburg

Adresa, 1. řádek
Puch/Urstein Campus:
Campus Urstein Süd 1

A-5412 Salzburg, Salzburg, Rakousko

Salzburg

Adresa, 1. řádek
Kuchl Campus:
Campus Kuchl, Markt 136a

A-5431 Salzburg, Salzburg, Rakousko