WU - Vienna University of Economics and Business

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

S více než 24.000 studentů, Wu (vídeňské Vysoké škole ekonomie a podnikání) je jedním z největších ekonomických a obchodních vysokých škol v Evropské unii. Je známý pro svou širokou škálu oborů a oborů a mnoha specializací na výuku a výzkum. Přetrvávající akademické standardy kvality, praktický význam programů, a výborné pracovní vyhlídky pro absolventy WU aby WU atraktivní volbou pro studenty z celého světa. Více než 26% z Wu studentů jsou mezinárodní, především z regionu střední a východní Evropy.

Organizační struktura akademických jednotek Wu je tvořena z 11 útvarů a 16 interdisciplinárních výzkumných ústavů. Výzkumníci Wu jsou mezinárodně uznávané za jejich vynikající práci, například v oblastech, jako je různorodý jako analýza dat, otevřené inovace, ekologické ekonomie, financí, demografie, a mnoho dalších. WU je známý pro své jedinečné podnikatelské a spolupráce kultury a jejího mezinárodního ducha a WU profesoři hrají klíčové role jako inovátoři a vysoce ceněné vrstevníky v různých vědeckých komunit.

Triple akreditaci jako punc vynikající kvality vysokého školství

Dosažení místo jako jeden z největších světových obchodních a ekonomických vysokých školách byla vždy vysoká priorita na WU. Díky své prestižní trojitým mezinárodní akreditaci, WU dosáhl tohoto cíle. Pouze 73 univerzit po celém světě nemůže tvrdit, trojí akreditaci EQUIS, AACSB a AMBA, tři nejvíce uznávaných akreditační agentury. WU je jedním z pouhých dvou vysokých škol v německy mluvících zemích patřit do této exkluzivní skupiny škol.

V létě roku 2015, WU se stal prvním rakouským univerzita má být udělena akreditace pěti let od AACSB International (Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání). Tato akreditace také přináší hmatatelné výhody pro studenty Wu: Dostávají stupeň, který je držen ve vysokém ocenění na mezinárodní úrovni, což zlepšuje jejich postavení na trhu práce. AACSB International byla založena v USA v roce 1916. Poskytuje akreditaci vysokých škol a programů, které nabízejí. na vlastní prohlášení o poslání každé školy na bázi AACSB hodnotí činnost řízení programu univerzity, kvalifikací jeho schopnosti, jeho výstupů výzkumu a vzdělávání a kariérní postup svých žáků.

WU byl EQUIS (Evropský zlepšování systému kvality) akreditovány od roku 2007. EQUIS byla založena v roce 1998 jako součást Evropské nadace pro rozvoj managementu, organizace se zaměřuje na podporu výzkumu a výuky v oblasti ekonomie a podnikání. Po jejím počátečním akreditaci v roce 2007, WU získal maximální pětiletou opětovné akreditace v roce 2013. Že splňují vysoké standardy kvality EQUIS ', WU podléhá pravidelným, komplexní hodnocení. Strategický rozvoj, internacionalizace, napojení na podnikatelské sféry a řízení kvality jsou obzvláště důležitá kritéria v tomto procesu.

Všechny programy Wu Executive Academy MBA jsou AMBA akreditované, což znamená, že splňují nejvyšší mezinárodní standardy. AMBA (Asociace MBA), která byla založena v Londýně v roce 1967, je pečeť zajištění kvality poskytnuté na vybrané postgraduální programy po celém světě. Ke splnění náročným kritériím sdružení, programy musí být schopna prokázat vysokou kvalitu a mezinárodní kompatibilitu.

Financial Times Žebříček

Wu studijní program International Management / CEMS přišel na vynikajícím 8. místě v roce 2016 Masters v řízení Ranking vydaných Financial Times. Toto pořadí výsledek staví WU ve stejné lize jako prestižní instituce jako London Business School, ESADE Business School a univerzitě Bocconi.

mezinárodní sítě

Síť Wu je více než 240 partnerských univerzit je jedním z největších takových sítí po celém světě. Jako jeden z předních obchodních vysokých škol v německy mluvících zemích, WU je také členem známých a respektovaných sdružení, jako je CEMS (The Global Alliance v oblasti řízení školství), PIM (partnerství in International Management), GBSN (Global Business School Network), která si klade za cíl usnadnit řízení vzdělávání v rozvojových zemích, a THEMIS (International Legal Network of Excellence).

Campus WU

Campus WU otevřen v zimním semestru 2013/14. Byl navržen velmi renomovaných mezinárodních architektů a získal řadu ocenění a vyznamenání. S kolem 100.000 m2 podlahové plochy, ale nabízí dostatek prostoru pro komunikaci, diskutovat a vyměňovat si nápady, studovat, učit, dělat výzkum, prozkoumat, relaxovat, a odpočinout si. Campus WU, která se nachází mezi veletržního areálu Messe Wien a krásného parku Prater, je velký kampus s více komplexů budov. To je snadno dostupná městskou hromadnou dopravou a má přímý přístup k Prater Park.

zářivé Vídeň

Kromě vynikající, prakticky orientované vzdělání, studium na WU také znamená, že se dostanete do vychutnat výhody života ve Vídni, který se nachází v srdci Evropy. Toto pulzující město má co nabídnout studentům Wu, kteří chtějí prozkoumat život mimo učebnu: z přednášek mezinárodně uznávané odborníky a panelové diskuse s předními účastníky na veletrzích a výstavách, kampus stran a koncerty, Vídeň má všechno. Kromě svých populárních, světoznámých památek, město se může pochlubit rozsáhlou sestavu kulturních a rekreačních aktivit. Celá řada světových muzeí, divadel, a slavné Vídeňské státní opeře osloví kulturní nadšence. Mnoho parků a zelených ploch, jako Dunajském ostrově a Prater Park jsou ideálním místem k relaxaci a užít si venku. WU je snadno dostupný městskou hromadnou dopravou a nachází se jen pár minut od historického centra města Vídně a moderních nákupních center, které splní každé přání. Tam je také mnoho kaváren, barů a restaurací na akademické půdě WU a jeho bezprostředního okolí.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Kvantitativním Financí

Campus forma Denní studium 2 let October 2017 Rakousko Vídeň

Magisterský program v Kvantitativní Finance je k dispozici na Wu (Ekonomické univerzitě ve Vídni a podnikání) od zimního semestru 2009/2010. [+]

Master Kvantitativní Finance vám poskytne vynikající akademické i praktické výuce aby se stal odborníkem v oblasti finančního metodiky. Je to ideální výchozí bod pro budoucí kariéru v dnešních náročných a dynamických finančních trzích. Vyvážená osnov staví silné kvantitativní schopnosti kombinované s pevnou základnu znalostí podkladového teorie financí. Studenti získají potřebné znalosti a dovednosti využívat matematické modely k pochopení složitých finančních problémů. Zvláštní důraz leží na používání softwaru "R", open source implementace jazykové S pro analýzu dat a vizualizaci. Studenti těžit z odborných znalostí fakulty těchto programů, který je silně zapojena do mezinárodního rozvojového společenství R.... [-]


Magistr V Mezinárodním Managment / CEMS

Campus forma Denní studium 2 let October 2017 Rakousko Vídeň

Master in International Management / CEMS je dva roky, na plný úvazek program vyučován výhradně v angličtině. [+]

Master in International Management / CEMS je exkluzivní mezinárodní řízení programu, který kombinuje dva stupně do jednoho 24-měsíční program - Wu MSc a CEMS MIM. Tento program vám poskytne know-how a dovednosti uspět v globálním podnikatelském prostředí a stát se multikulturní stejně jako vícejazyčné vůdce. Proto některé z klíčových prvků programu studují termín v zahraničí na jedné z exkluzivních partnerských škol, sbírat pracovní zkušenosti během mezinárodní praxe a plněním podnikatelského projektu, jakož i rozvoj dovedností workshopy, z nichž mnohé jsou co-navržený Naši zkušení CEMS Corporate Partners. To umožňuje našim kulturně odlišné žáky těžit z mezinárodního vzdělávání poskytuje jim možnost mít přednostní přístup k náboru bazénu vysoce renomovaných firem a přispívat k a těžit z celosvětové sítě CEMS.... [-]


Magistr V Strategie, Inovace A Kontrola řízení

Campus forma Denní studium 24 měsíců October 2017 Rakousko Vídeň

Velitel Program "Strategie, inovace a kontrola řízení" (organizační vedení master), což je vyučován výhradně v angličtině, připravuje zítřejší vedení na svou roli organizační vůdců. [+]

Velitel Program "Strategie, inovace a kontrola řízení" (organizační vedení) je čtyřsemestrální programu a vyžaduje 120 bodů ECTS získat titul. Absolventi jsou udělovány titul Master of Science (WU) stupně, který je zkráceně jako zařízení MSC (WU). (Volitelně double degree ve spolupráci s vybranými partnerskými školami).

Velitel Program "Strategie, inovace a kontrola řízení" (organizační vedení master), což je vyučován výhradně v angličtině, připravuje zítřejší vedení na svou roli organizační vůdců. Program kombinuje teorii, praxi a výuku v příslušných sociálních dovedností, pro integrovaný přístup k organizační vedení. Velký důraz bude kladen na rozvíjení schopnosti identifikovat nové podnikatelské příležitosti a na základě této schopnosti, k vytváření strategií pro dosažení trvalého úspěchu. Také velmi důležitá je konzistentní organizační plánování implementace strategie a kontroly managementu.... [-]


Magistr V Supply Chain Management

Campus forma Denní studium 2 let October 2017 Rakousko Vídeň

Master in Supply Chain Management je jedinečná jak v Rakousku i mimo něj, protože nabízí nejen důkladné vzdělání v příslušných teorií a state-of-the-art metod a technik, ale také má za cíl poskytnout transdisciplinary a ucelený obraz pro získání hlubší pochopení dodávek souvisejících s řetězcem rozhodovacích problémů z hlediska výkonu. [+]

Master of Science v Supply Chain Management se zaměřuje na analýzu, návrh, řízení a provozování dodavatelských řetězců ve výrobních a profesionální odvětví služeb. Použití širokou definici řízení dodavatelského řetězce (SCM), problémy dodavatelského řetězce jsou řešeny v ziskových a neziskových prostředí. První z nich zahrnuje maloobchodníci, velkoobchodníci, poskytovatelů logistických služeb, výrobců a dodavatelů, zatímco druhý zahrnuje veřejný sektor a nevládní organizace, například při odstraňování následků katastrof logistiky.

Pokročilé informační systémy jsou důležitým Enabler pro řízení dodavatelského řetězce state-of-the-art. Bude se podíval na vhodnost informačních a plánovacích systémů dodavatelských řetězců, jako je plánování výroby a kontrolních systémů, stejně jako sklad, řízení dopravy a pokročilých systémů plánování, ale i na vhodných geografických informačních systémů, nástrojů pro dopravu. Dále budou modely dodavatelských řetězců být analyzovány a navrženy, a komplexní rozhodovací problémy v SCM budou projednány s použitím vhodných metod a nástrojů. Bude se podíval na dodavatelských řetězců z mikro a mezo perspektiv (například dopravních a logistických procesů).... [-]


Master Of Science (MSC) V Informačních Systémech

Campus forma Denní studium October 2017 Rakousko Vídeň

Čtyři semestry, na plný úvazek, anglicky učil studijní program [+]

Master Program v informačních systémech poskytuje studentům s IT-související znalosti a dovednosti se zvláštním důrazem na řízení a výzkumných témat. Osnovy umožňuje studentům individualizovat své studium, a vybízí je, aby odrážely o tom, co se naučili v celostním kontextu. Pracujícími nezávisle a přijmout odpovědnost za svou práci jsou další důležité dovednosti. Široký výběr dostupných volitelných dává studentům možnost získat ucelené vzdělání v oblasti informačních technologií. Možnosti specializace na začátku programu, aby studentům dostatek času na získání hluboké odborné znalosti. Vyvážený mix teorie a praxe a zahrnutí výsledků výzkumu state-of-the-art, aby absolventi nástroje, které potřebují k otázce standardní postupy a vyvíjet inovativní řešení.... [-]


Master Of Science (MSC) V Oblasti Marketingu

Campus forma Denní studium October 2017 Rakousko Vídeň

Čtyři semestry, na plný úvazek, anglicky učil studijní program [+]

Magisterský studijní program v oboru Marketing poskytuje našim absolventům s potřebnými znalostmi a dovednostmi získat důkladné znalosti o výzvách, podnikatelské a neziskové organizace zaměřené na zákazníky jsou konfrontovány s. Marketing tradičně pomáhá těmto firmám při vytváření hodnotu zjišťování potřeb svých zákazníků a poskytnout jim inovativních produktů a služeb. Ale v globalizovaném světě, který se rychle mění, existuje několik nové skutečnosti, které ovlivňují současné a budoucí obchodní praktiky:

Efektivní marketing má spojit dobře zavedené plánování a výzkum technik s procesem adaptivní experimentování pro rychlejší učení a zlepšení přesnosti rozhodování. Obchodníci se setkat s rostoucí dostupnosti a široké využití databází odvozených ze spotřebitelských průzkumů, údajů ze čteček a interaktivních on-line médií. Navíc, vyhledávače a sociální média změnila způsob, jakým spotřebitelé získat informace, rozhodovat se a komunikovat mezi sebou navzájem a firem. To vyžaduje marketingových odborníků, že mají pokročilé analytické a kvantitativní dovednosti, jako je statistika, databázový marketing a průzkum trhu, ale také kvalitativní dovednosti, aby lépe pochopit měnící stávající i budoucí kupní a spotřební zvyklosti spotřebitelů. Současná ekonomická krize a nedostatek zdrojů umožňuje měření marketing výkonnosti nabývají na významu v současné praxi řízení.... [-]


Master Of Science (MSC) V Sociálně-ekologické Ekonomie A Politika

Campus forma Denní studium October 2017 Rakousko Vídeň

Velitel Program "Sociálně Ekologické ekonomie a politika" je čtyřsemestrální programu a vyžaduje 120 bodů ECTS získat titul. Absolventi jsou udělovány titul Master of Science (WU) stupně, který je zkráceně jako zařízení MSC (WU). [+]

Prosakovat (Sociálně Ekologické Economics and Policy) je inovativní, mezinárodně unikátní program, který vybavuje účastníky s nezbytnou teoretickou průpravu a faktické informace o propojených dynamikou hospodářských a sociálních systémů a fyzického prostředí. Program také umožňuje účastníkům pochopit různé problémové situace a použít vhodné analytické nástroje, aby se zapojily do rozhodovacích procesů a dlouhodobější politiku na více prostorových rovinách. Silné interdisciplinární zázemí získané v prosakovat vybavuje absolventy s dovednostmi hrát vedoucí úlohu při řešení kritických ekonomických, ekologických a sociálních problémů 21. století.... [-]


Contact

WU (Vienna University of Economics and Business)

Adresa, 1. řádek Welthandelsplatz 1
Wien 1020, Austria
Website http://wu.ac.at/
Telefonní číslo +43 1 313360