WU - Vienna University of Economics and Business

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

S více než 26.000 studentů, WU (Ekonomické univerzitě ve Vídni a podnikání) je největší ekonomika a podnikatelské univerzity v Evropské unii. To je známé pro své komplexní výběr polí a mnoha specializací ve výuce a výzkumu. Jeho vynikající akademické znalosti a praktický význam svých programů, společně s vynikající vyhlídky na zaměstnání pro jeho absolventy, všichni dělají WU atraktivní volbou pro studenty z celého světa. 25% studentů WU jsou mezinárodní, převážně z regionu střední a východní Evropy.

 

Na fakultě WU se skládá z 12 akademických oddělení a 14 interdisciplinární výzkumné ústavy. Strategické důraz je kladen na výzkum v oblasti financí, obchodního práva, a střední a východní Evropě později prostřednictvím Compentence centrum pro střední a východní Evropy.

 

WU je známý pro své jedinečné podnikatelské a spolupráce kultury a jeho duch skutečně mezinárodní, a WU profesoři hrají klíčové role jako inovátoři a vrstevníků v různých vědeckých komunit.  

 

 

EQUIS akreditace jako punc nejvyšší kvality vzdělávání

 

"Font-size: 9pt," lang = "CS-US"> V únoru 2007, WU se stal prvním rakouským univerzity a jeden ze čtyř vysokých škol v němčině-svět mluvení mají být udělena akreditace EQUIS (European Quality zlepšení systému). Tento prestižní rozdíl byl udělen pouze na přibližně stovka nejlepších světových univerzit. WU akreditaci s jistotou kvality EQUIS těsnění zajišťuje mezinárodní uznání pro své inovativní managementu na vysokých školách a high-kvalita výuky, a dále zvyšuje atraktivitu tituly udělené WU v podnikání a akademického světa.

 

 

 

Financial Times Ranking

ZE: 9pt, "lang =" CS-US ">  

WU studijní program v mezinárodním Business Administration přišel na výborné 24. místo v roce 2010 Masters v řízení žebříčku pro Evropu. Toto pořadí staví WU ve stejné lize jako proslulé školy. Financial Times rovněž zařadil mezinárodně-orientované Master in International Management / CEMS s vysokým stupněm praktický význam na vynikající druhé místo mezi nejlepšími Evropě magisterských programů. (2010 výsledky pro Business School Ranking ještě nejsou k dispozici. )

 

 

Mezinárodních sítích

MsoNormal "style =" margin: 0cm 0cm 0pt; line-height: normální, text-autospace: ideograph-číselné, ">  

WU má síť více než 220 partnerských univerzit, je jedním z největších takových sítí po celém světě. Jako jeden z předních obchodních škol v němčině-svět mluvení, WU je také členem známý a respektovaný jako sdružení CEMS (Globální aliance v řízení školství) a PIM (partnerství v International Management).

 

 

Zářivé Vídeň

 

grid-align: none; "> Kromě získání vynikající, hands-na vzdělání, studium na WU také znamená, že můžete využívat výhody života ve Vídni, v samém srdci Evropy. Toto pulsující město má co nabídnout studentům WU, kteří chtějí prozkoumat život mimo učebny: od prezentací mezinárodně-renomovaní odborníci, panelové diskuse představovat prominentní účastníky, na veletrhy a výstavy, a na-školní areál párty a koncerty, Vídeň má to všechny. Kromě své milované, svět-proslulé památky, město se může pochlubit bezkonkurenční line-up kulturních a rekreačních aktivit. Přemíra muzeí, divadel a operních domů čeká kultury buff. Mnoho parků a zelených ploch, jako je Dunaj ostrov a Prater lesy rozšířit pozvání pro odpočinout a užít venku. WU je snadno dostupný městskou hromadnou dopravou, a jen pár minut od starého centra Vídně a nákupní centra, která opustit nic být požadovaný. Tam je také mnoho kaváren, barů a restaurací v těsné blízkosti areálu.

 

 

 

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Magistr V Kvantitativním Financí

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Rakousko Vídeň

Magisterský program v Kvantitativní Finance je k dispozici na Wu (Ekonomické univerzitě ve Vídni a podnikání) od zimního semestru 2009/2010. [+]

Magisterský program v Kvantitativní Finance je k dispozici na Wu (Ekonomické univerzitě ve Vídni a podnikání) od zimního semestru 2009/2010. Tento komplexní 4-semestrální program je vyučován výhradně v angličtině a poskytuje studentům solidní akademické vzdělání v oblasti kvantitativního financí. Magisterský program v Kvantitativní Finance je na plný úvazek studijní program se skládá z 120 ECTS kreditů. Jeho absolventi obdrží titul Master of Science (WU), zkrátil si zařízení MSC (WU).

 

 

Přehled programu

 

S magisterský program v Kvantitativní Finance WU (Vienna University of Economics and Business), nabízí exkluzivní, vysoce kvalitní postgraduální vzdělání. Absolventi se získat nejen okamžité praktické odborné kvalifikaci, ale také posílit svou konkurenční výhodu tím, že získá metodické a akademických dovedností s nárokem na uplatnění odborných a manažerských pozicích v různých oblastech dnešním dynamickém a náročných finančních trzích. Naše magisterský program v Kvantitativní Finance je také zaměřena na ty, kteří chtějí získat potřebné předpoklady pro akademickou kariéru. Účast v této magisterského programu poskytuje studentům možnost stát se součástí EQUIS akreditované WU Evropská unie je největší ekonomika a podnikatelské univerzity a skutečně zažít svou mezinárodní ducha a unikátní vzdělávací kultury. Studenti budou mít prospěch ze spolupráce s naší vynikající fakulty mezinárodně uznávaných vědců se silnými vazbami na financování průmyslu a budou mít podnikatelského ducha a atmosféru spolupráce. Kromě toho, WU se nachází jen pár stanic metra od slavného historického centra města a mnoha dalších rekreačních zón.... [-]


Magistr V Mezinárodním Managment / CEMS

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Rakousko Vídeň

Master in International Management / CEMS je dva roky, na plný úvazek program vyučován výhradně v angličtině. [+]

WU zahájil Master in International Managment / CEMS na podzim 2009. Akademický program je rozdělen do čtyř 4-měsíčních termínech, celkem 120 kreditů. Master in International Management / CEMS je dva roky, na plný úvazek program vyučován výhradně v angličtině. To je speciálně navržen tak, aby vyhovovaly potřebám a trendy na globálním trhu v mezinárodním a multikulturním prostředí a vytváří stimulující učební prostředí prostřednictvím široké škály profesionální, akademické a výzkumné praxe přinesl do třídy. To dává účastníkům akademické a praktické znalosti, které potřebují pro úspěšnou mezinárodní kariéru.

 

... [-]

Magistr V Strategie, Inovace A řídící Kontroly

Campus forma Denní studium 24 měsíců September 2017 Rakousko Vídeň

Magisterský studijní program "Strategie, inovace a kontrola řízení (organizační vedení master), který se vyučuje výhradně v anglickém jazyce, připravuje budoucí manažery na jejich úlohu jako organizační vedoucí. [+]

Magisterský studijní program "Strategie, inovace, řízení a kontroly" (organizační vedoucí) je čtyřsemestrální program a vyžaduje 120 bodů ECTS získat titul. Absolventi získávají Master of Science (WU) stupně, což je zkráceně MSC (WU). (Volitelně double degree ve spolupráci s vybranými partnerskými školami. )

Magisterský studijní program "Strategie, inovace a kontrola řízení (organizační vedení master), který se vyučuje výhradně v anglickém jazyce, připravuje budoucí manažery na jejich úlohu jako organizační vedoucí. Program kombinuje teorii, praxi a výuku v relevantních sociálních dovedností, integrovaný přístup k organizační vedení. Velký důraz bude kladen na rozvíjení schopnosti identifikovat nové podnikatelské příležitosti a na základě tohoto schopností, rozvoj strategie pro dosažení trvalého úspěchu. Také velmi důležitá je konzistentní organizační plánování implementace strategie a kontroly managementu. ... [-]


Magistr V Supply Chain Management

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Rakousko Vídeň

Master in Supply Chain Management je jedinečná jak v Rakousku i mimo něj, protože nabízí nejen důkladné vzdělání v příslušných teorií a state-of-the-art metod a technik, ale také má za cíl poskytnout transdisciplinary a ucelený obraz pro získání hlubší pochopení dodávek souvisejících s řetězcem rozhodovacích problémů z hlediska výkonu. [+]

Master of Science v Supply Chain Management se zaměřuje na analýzu, návrh, řízení a provozování dodavatelských řetězců ve výrobních a profesionální odvětví služeb. Použití širokou definici řízení dodavatelského řetězce (SCM), problémy dodavatelského řetězce jsou řešeny v ziskových a neziskových prostředí. První z nich zahrnuje maloobchodníci, velkoobchodníci, poskytovatelů logistických služeb, výrobců a dodavatelů, zatímco druhý zahrnuje veřejný sektor a nevládní organizace, například při odstraňování následků katastrof logistiky.

Pokročilé informační systémy jsou důležitým Enabler pro řízení dodavatelského řetězce state-of-the-art. Bude se podíval na vhodnost informačních a plánovacích systémů dodavatelských řetězců, jako je plánování výroby a kontrolních systémů, stejně jako sklad, řízení dopravy a pokročilých systémů plánování, ale i na vhodných geografických informačních systémů, nástrojů pro dopravu. Dále budou modely dodavatelských řetězců být analyzovány a navrženy, a komplexní rozhodovací problémy v SCM budou projednány s použitím vhodných metod a nástrojů. Bude se podíval na dodavatelských řetězců z mikro a mezo perspektiv (například dopravních a logistických procesů).... [-]


Master Of Science (MSC) V Informačních Systémech

Campus forma Denní studium Rakousko

Čtyři semestry na plný úvazek, anglicky učil studijním programu [+]

Master Program v informačních systémech poskytuje studentům se týkaly znalostí a dovedností se zvláštním důrazem na řízení a výzkumných témat. Učební plán umožňuje studentům individualizace studia, a vyzývá je k reflexi co se naučili v komplexní kontextu. Pracující nezávisle a přijmout odpovědnost za svou práci, jsou další důležité dovednosti. Širokou nabídku volitelných dává studentům příležitost získat ucelené vzdělání v oblasti informačních technologií. Možnosti specializace na začátku programu, dát studentům dostatek času na získání hluboké odborné znalosti. Vyvážený mix teorie a praxe a zařazení state-of-the-Art výsledky výzkumu dávají absolventi nástroje, které potřebují na otázku standardní postupy a vyvíjet inovativní řešení.... [-]


Master Of Science (MSC) V Oblasti Marketingu

Campus forma Denní studium September 2017 Rakousko Vídeň

Čtyři semestry, na plný úvazek, anglicky učil studijní program [+]

Magisterský studijní program v oboru Marketing poskytuje našim absolventům s potřebnými znalostmi a dovednostmi získat důkladné znalosti o výzvách, podnikatelské a neziskové organizace zaměřené na zákazníky jsou konfrontovány s. Marketing tradičně pomáhá těmto firmám při vytváření hodnotu zjišťování potřeb svých zákazníků a poskytnout jim inovativních produktů a služeb. Ale v globalizovaném světě, který se rychle mění, existuje několik nové skutečnosti, které ovlivňují současné a budoucí obchodní praktiky:

Efektivní marketing má spojit dobře zavedené plánování a výzkum technik s procesem adaptivní experimentování pro rychlejší učení a zlepšení přesnosti rozhodování. Obchodníci se setkat s rostoucí dostupnosti a široké využití databází odvozených ze spotřebitelských průzkumů, údajů ze čteček a interaktivních on-line médií. Navíc, vyhledávače a sociální média změnila způsob, jakým spotřebitelé získat informace, rozhodovat se a komunikovat mezi sebou navzájem a firem. To vyžaduje marketingových odborníků, že mají pokročilé analytické a kvantitativní dovednosti, jako je statistika, databázový marketing a průzkum trhu, ale také kvalitativní dovednosti, aby lépe pochopit měnící stávající i budoucí kupní a spotřební zvyklosti spotřebitelů. Současná ekonomická krize a nedostatek zdrojů umožňuje měření marketing výkonnosti nabývají na významu v současné praxi řízení.... [-]


MSc Sociálně-ekologické Ekonomiky A Politiky

Campus forma Denní studium September 2017 Rakousko Vídeň

Magisterský studijní program "Sociálně-ekologická ekonomie a politika" je čtyřsemestrální program a vyžaduje 120 bodů ECTS získat titul. Absolventům se uděluje Master of Science (WU) stupně, což je zkráceně MSC (WU). [+]

Proniknout (Sociálně-ekologická ekonomie a politika) je inovativní, mezinárodní unikátní program, který vybavuje účastníkům nezbytné teoretické zázemí a faktické informace o propojení dynamiky hospodářského a sociálního systému a fyzického prostředí. Program také umožňuje účastníkům pochopit různé problémových situací a používat vhodné analytické nástroje k účasti na rozhodovacích procesech a dlouhodobé politiky na různých územních úrovních. Silné zázemí interdisciplinární získané v prosakovat vybavuje absolventy se schopností hrát vedoucí úlohu při řešení kritické ekonomické, ekologické a sociální problémy 21. století. ... [-]


Contact

WU (Vienna University of Economics and Business)

Adresa, 1. řádek Welthandelsplatz 1
1020 Wien, Austria
Website http://wu.ac.at/
Telefonní číslo +43 1 313360