WU - Vienna University of Economics and Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O společnosti WU

WU je renomovaná veřejná univerzita podnikání a ekonomiky ve Vídni v Rakousku. WU má mezinárodní perspektivu a aktivně pracuje na naplnění své sociální odpovědnosti jako vzdělávací instituce pro vedoucí představitele zítřka.

Co nastavuje WU od sebe

Pokud se rozhodnete studovat na WU, získáte nejen akademicky dobře obdělané vzdělání, ale také kvalifikaci a přípravu, kterou potřebujete k převzetí odpovědnosti v podnikání a společnosti. Studenti WU získávají rozmanité dovednosti, které potřebují, aby mohli čelit ekonomickým, sociálním, právním a ekologickým výzvám naší doby.

3 Akreditace: EQUIS, AACSB a AMBA

Méně než 1% univerzit na celém světě může požadovat trojitou akreditaci EQUIS, AACSB a AMBA, tří nejuznávanějších akreditačních agentur. WU je jednou z pouhých šesti univerzit v německy mluvícím světě, které patří do této exkluzivní skupiny škol.

134731_BBE-Programm-Kern.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

Vynikající výzkum a výuka vedená výzkumem

WU je domovem vědců, kteří patří mezi nejlepší ve svých oborech. Naši studenti mají také prospěch z výzkumných aktivit WU, protože kurzy vyučované na WU čerpají z nejnovějších výsledků výzkumu, aby zajistily, že znalosti a dovednosti, které WU učí své studenty, jsou špičkové a aktuální.

WU zahrnuje inovace

Inovace má na WU dlouhou tradici. WU je univerzita, která nejen uznává současné trendy, ale také je přijímá brzy. Poslední inovace na WU zahrnují zřízení Výzkumného ústavu pro kryptoekonomii. Tato nová oblast výzkumu se zaměřuje na blockchainové technologie, digitalizaci a budoucnost internetu.

100 zemí: mezinárodní prostředí

Vídeň přitahuje vysoce mezinárodní studentskou organizaci a WU je domovem pro 23 000 studentů z více než 100 zemí. WU se také může pochlubit vysoce mezinárodní fakultou. Jako student těží z komplexních zkušeností, které naši učitelé získali na prestižních univerzitách po celém světě. To vše přispívá k vysoce mezinárodnímu prostředí, které musí WU nabídnout.

134732_DSC03359_Andi_Kapounek.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

250 partnerských univerzit: globální síť

Máte zájem strávit semestr v zahraničí například v Londýně nebo Šanghaji? Síť WU s asi 240 partnerskými univerzitami po celém světě nabízí možnost výměny našich bakalářských studentů na nejznámějších evropských univerzitách, jako je Kodaňská obchodní škola nebo Bocconi University, jakož i na vysokých školách v Asii, Austrálii a Severní a Jižní Americe.

134729_RaimoRudiRumpler-1440.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

Podpora kariéry

Centrum kariéry ZBP WU poskytuje studentům poradenské a podpůrné služby, které jim pomohou najít atraktivní zaměstnání a podpořit jejich profesní rozvoj ještě před ukončením studia. Kariérní centrum každoročně zveřejňuje přes 2 000 inzerátů na pracovní místa. Slouží jako spolehlivé kontaktní místo, které vám pomůže s prvním krokem k vysněné kariéře. Zřízením podnikatelského centra WU nedávno společnost WU klade zvláštní důraz na začínající podniky a atraktivní kariérní příležitosti, které mají podnikatelé k dispozici. Zřízení centra jasně ukazuje, že WU uznává inovace a podnikatelské myšlení jako klíčové dovednosti pro budoucnost. Centrum podnikání WU je centrem univerzity pro všechny studenty, kteří mají zájem začít podnikat.

Dlouhodobé připojení

Absolventi jsou důležitou součástí komunity WU. Prostřednictvím mezinárodní sítě s uzly po celém světě zůstávají síťové události, panelové diskuse a přímá linka na vaše alma mater - alumni po celý život v kontaktu s WU.

134730_RaimoRudiRumpler-6240_Studentlife.jpg

© Raimo Rudi Rumpler

Umístění

Vídeň již mnoho let patří mezi nejlepší místa v žebříčku „kvality života“ vydaném mezinárodní poradenskou společností Mercer. V loňském roce byla Vídeň také jedničkou v žebříčku „Nejlepší města pro začínající podniky“ a letos se umístila na prvním místě v žebříčku „10 nejzelenějších měst světa“. Areál WU se nachází v centru Vídně, hned vedle parku Prater, 6 km² zelené oázy uprostřed města. Areál WU se může pochlubit moderní architekturou, mnoha komunikativními oblastmi pro výměny nápadů a řadou míst k jídlu. Jedinečný, barevný areál areálu je téměř malým městem. Díky těmto výhodám WU přitahuje pozornost na mezinárodní úrovni.

Panoramic view of the Campus WU

Místa

Vídeň

WU (Vienna University of Economics and Business)

Adresa, 1. řádek
WU Vienna University of Economics and Business
Welthandelsplatz 1
1020 Vienna

1020 Vídeň, Vídeň, Rakousko
Telefonní číslo
+43 1 313360

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace