WU - Vienna University of Economics and Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Strategický rozvoj, internacionalizace, napojení na podnikatelské sféry a řízení kvality jsou obzvláště důležitá kritéria v tomto procesu.

Všechny programy Wu Executive Academy MBA jsou AMBA akreditované, což znamená, že splňují nejvyšší mezinárodní standardy. AMBA (Asociace MBA), která byla založena v Londýně v roce 1967, je pečeť zajištění kvality poskytnuté na vybrané postgraduální programy po celém světě.

Síť Wu je více než 240 partnerských univerzit je jedním z největších takových sítí po celém světě. Jako jeden z předních obchodních vysokých škol v německy mluvících zemích, WU je také členem známých a respektovaných sdružení, jako je CEMS (The Global Alliance v oblasti řízení školství), PIM (partnerství in International Management), GBSN (Global Business School Network), která si klade za cíl usnadnit řízení vzdělávání v rozvojových zemích, a THEMIS (International Legal Network of Excellence).

Campus WU

Campus WU otevřen v zimním semestru 2013/14. Byl navržen velmi renomovaných mezinárodních architektů a získal řadu ocenění a vyznamenání. S kolem 100.000 m2 podlahové plochy, ale nabízí dostatek prostoru pro komunikaci, diskutovat a vyměňovat si nápady, studovat, učit, dělat výzkum, prozkoumat, relaxovat, a odpočinout si. Campus WU, která se nachází mezi veletržního areálu Messe Wien a krásného parku Prater, je velký kampus s více komplexů budov. To je snadno dostupná městskou hromadnou dopravou a má přímý přístup k Prater Park.

zářivé Vídeň

Kromě vynikající, prakticky orientované vzdělání, studium na WU také znamená, že se dostanete do vychutnat výhody života ve Vídni, který se nachází v srdci Evropy. Toto pulzující město má co nabídnout studentům Wu, kteří chtějí prozkoumat život mimo učebnu: z přednášek mezinárodně uznávané odborníky a panelové diskuse s předními účastníky na veletrzích a výstavách, kampus stran a koncerty, Vídeň má všechno. Kromě svých populárních, světoznámých památek, město se může pochlubit rozsáhlou sestavu kulturních a rekreačních aktivit. Celá řada světových muzeí, divadel, a slavné Vídeňské státní opeře osloví kulturní nadšence. Mnoho parků a zelených ploch, jako Dunajském ostrově a Prater Park jsou ideálním místem k relaxaci a užít si venku. WU je snadno dostupný městskou hromadnou dopravou a nachází se jen pár minut od historického centra města Vídně a moderních nákupních center, které splní každé přání. Tam je také mnoho kaváren, barů a restaurací na akademické půdě WU a jeho bezprostředního okolí.

Místa

Vídeň

WU (Vienna University of Economics and Business)

Adresa, 1. řádek
WU Vienna University of Economics and Business
Welthandelsplatz 1
1020 Vienna

1020 Vídeň, Vídeň, Rakousko
Telefonní číslo
+43 1 313360

Akreditace

EFMD Equis Accredited