University of Salzburg- Centre of European Union Studies

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

VÍTEJTE NA Salcburském CENTRU UNIE studií o Evropské

edmunsburg

The Salzburg Centrum studií Evropské unie (SCEUS) je podnik zaměřený na výzkum, stejně jako k výchově nové generace akademiků.

Vytvoření programu priorit ve studiích Evropské unii byla obzvláště příznivé v tomto okamžiku dané sérii vývoje. Evropská unie se stala klíčovým faktorem při utváření evropské politické a socio-ekonomického řádu. Jedná se o jedinečnou mírovou projekt, který se podařilo integrovat celou řadu bývalých protivníků a nepřátel do jednoho nového společenství práva. Přesto, obecný úspěch evropské integrace opakovaně vykazuje známky patové situace a prasknutí. Po odmítnutí ústavní smlouvy v roce 2005 a obtížného procesu ratifikace Lisabonská smlouva nabízí nové nástroje rozhodování EU vynaložené finanční a hospodářské krize, která pravděpodobně volá po větší vedení a nadnárodních ekonomických záležitostí. SCEUS ve svém výzkumu řeší otázky institucionálního uspořádání a správy ekonomických záležitostí v Evropské unii, jakož i širších sociálních aspektů evropské integrace a role Evropské unie jako globálního aktéra.

Důležitým cílem je SCEUS výzkumné a výukové odkaz V několika způsoby: University of Salzburg zahájila nový územní programu v říjnu 2005 s názvem Studie Evropské unii, To se týká především práva, ekonomie a politických věd a lemován sociologii, historii a komunikace. Začátek v roce 2008, univerzita také založil tři roky Doktorské studium v porovnání se studií Evropská unie, která financuje nadace švýcarský Humer. Master stejně jako zisk Doktorské studium z doktorský studijní program koncipován tak, aby pozvat vynikající vědce z jiných mezinárodních institucí trávit čas Výzkum na SCEUS.

V srpnu 2008 Centrum získala Jean Monnet Centre of Excellence.

SCEUS se nachází v Edmundsburg (Haus für Europa), historické budově přímo v centru města Salzburg.

Horizont 2020 - volba pro Evropu od Maastrichtu

Od 1. července 2015 SCEUS koordinuje čtyři roky Horizon 2020 výzkumný projekt "volba pro Evropu od Maastrichtu". Zde najdete podrobné informace o cílech, výzkumný tým, konsorcium a výsledky.

Místa

Salzburg

Adresa, 1. řádek
Salzburg Centre of European Union Studies
Mönchsberg 2

5020 Salzburg, Salzburg, Rakousko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium