University of Salzburg

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Milí studenti!

Vítejte na pařížské univerzitě v Salcburku, ideální studiu! Salzburg je díky své krásné krajině na severo-západní Alpy, mnoho historických památek a Festivalu z nejkrásnějších a nejzajímavějších měst na světě. Univerzita vloží bez problémů s jeho architektonicky zajímavých staveb v prostředí města. Salzburg je univerzitní město s tradicí. Prince arcibiskup Paris Lodron, jmenovec univerzity, která byla založena v 1622. V současnosti se skládá ze čtyř fakult, s přibližně 18.000 studentů a 2800 zaměstnanců. Je to centrum pro inovativní výzkum a úzce integrován do kulturního a hospodářského života v Salcburku. Díky své národní a mezinárodní sítě, je to moderní znalosti hub v srdci Evropy. The University of Salzburg studentům nabízí širokou škálu kurzů s vyváženým poměrem učitelů ke studentům. To si sama stanovila jasné priority výzkumu, vytvořila plán rozvoje pro budoucnost a je nyní poznamenán neustálým vývojem, který podporuje stále nové požadavky.

Reinhard Heinisch, vedoucí politologie jménem rektora prof Heinrich Schmidinger.

Organizace a struktura

Univerzita je jedním z největších zaměstnavatelů v zemi a hlavní ekonomický stimul pro obchodní místa Salzburg. Je v čele s rektorem, rektor, univerzitní rady a senátu. Univerzita je rozdělena na fakulty, oddělení, školní vzdělávání, zaměřuje ostatních finančních institucí v oblasti výzkumu a výuky a administrativním zázemím podle svého organizačního plánu.

Teologická fakulta

Teologická fakulta je nejstarší ze čtyř fakult Univerzity v Salcburku a sahá až do roku 1622nd V současné době se skládá ze čtyř oddělení. V současné době to nabídlo sedm studií. Na fakultě je mimo jiné určí interdisciplinární, což je obzvláště odhodlána výuky a výzkumu. Novinkou je předmětem interkulturní teologie a religionistika, který bere v úvahu socio-politické změny.

Právnická fakulta

Na Právnické fakultě pěti studií lze naučit. Od roku 2004 oboru Právo a podnikání je nabízen v stejného zaměření, nyní tato studie obsahuje téměř tolik studentů jako studium práva. Zákon znalosti sítí, podnikání a na pracovišti je kontaktní osobou pro ekonomiku.

Kulturní a společenské vědy Fakulta

Kulturní a Fakulta sociálních věd je největší fakulty v Salzburgu. To se skládá z dvanácti odděleních a nabízí více než 30 studií. Studentské učitelé mají deset předmětů z čeho vybírat, včetně mnoha jazyků a historických disciplínách. 2012, bývalý učitel a učitel výcviku bylo sjednocené v nově vzniklé školy vzdělání a profesionalizaci to a rozšířil. Zvláštností je interdisciplinární magisterský program pro Evropskou unii Studie, která zahrnuje i právní, politické vědy a ekonomii vedle humanitních oborech.

Přírodovědecká fakulta

Přírodních vědách je druhá největší univerzita fakulty. Vzhledem k jejich vícenásobné vědecké orientaci, že má nejvyšší procento z části vnějšího financování na univerzitě. Na fakultě existuje osm oddělení, které nabízejí sedm oborů. To může být zapsáno, včetně dvou technických oborů, jejichž studium inženýrství je nabízen jako dvojité studijní program s Technickou univerzitou v Mnichově. Zvláště důležité je vzdělávání učitelů v oblasti přírodních věd.

Místa

Salzburg

Adresa, 1. řádek
Kapitelgasse 4-6
5020 Salzburg, Salzburg, Rakousko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium