Management Center Innsbruck

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited

Živnostenský School®

The Management Center Innsbruck spojuje to nejlepší z vědy, ekonomie a konzultační unikátnímu konceptu mezinárodního podnikatelského School® byla založena v roce 1995/96 jako pilíř unikátního konceptu Innsbruck Open University, Management Center Innsbruck získala první místo v mezinárodní krajině vysokoškolské vzdělání. Dnes, více než 3.200 studentů, 1.000 učitelů, 240 partnerských univerzit z celého světa a nespočet absolventů a zaměstnavatelů hodnota velmi co Podnikatelská School® má nabídnout.

V rámci koncepce "Komplexní univerzita v Innsbrucku jen" MCI se snaží rádce motivované lidi, kteří chtějí budovat svou budoucnost prostřednictvím cílově orientovaného dalšího vzdělávání, jejich osobní a profesní rozvoj.

MCI nabízí absolvent, non-absolventa a postgraduální vzdělávací programy na nejvyšší úrovni až senior a junior manažerů ze všech úrovních řízení a větví. Programy MCI se soustředí na všech úrovních osobnosti a zahrnují oblasti state-of-the art poznatků z vědy a praxe důležité pro obchod a společnosti. Jako mezinárodně orientované informační a komunikační centrum, MCI je otevřena novým perspektivám, metod a projektů. Konstruktivní dialog a kooperativní vývoj mezioborové kompetence jsou dva z pilířů výuky a učení na MCI.

MCI podporuje konkurenceschopnost organizací a ovlivňuje profesionalizaci podnikání, správy, politiky a kultury. Aplikovaný výzkum a vývoj jsou zvláště oceňují MCI pro posílení inovací v místních společností a zajištění výuky orientované na kvalitu.

Zakotven v široké síti patronů, sponzorů a partnerů, MCI je významným motorem v umístění Innsbrucku, Tyrolsku a Rakouska jako centra pro akademické a mezinárodních setkáních. Naše sousedská spolupráce s univerzitou v Innsbrucku, blízkost živého Innsbruck Starého Města a mocný architektura lokality jsou vyjádřením filozofie a poslání tohoto mezinárodně příkladného centra vysokého školství.

Naše mise

MCI Management Center Innsbruck navazuje na koncept podnikatelského School®. MCI umožňuje motivované lidi, aby bylo dosaženo vynikající výkon, poskytuje hlubokou akademické kompetence a vytváří inovativní přenos know-how v rámci silné mezinárodní sítě.

Naše faktory úspěchu:

kvalitní výuka

Vysoce kvalitní výuka zajišťuje naši pozici mezi předními akademickými institucemi v německy mluvícím světě

intelektuální přínos

Náš intelektuální přínos je aplikován, je relevantní pro podnikání a je orientován na řešení

mezinárodní orientace

Naše silná mezinárodní orientace vytváří pro naše zákazníky know-how, prestiž a přidanou hodnotu

Zákaznický servis a orientace

Naše zákaznická a servisní orientace je příkladná

Osoby a kultura

Naše podniková kultura prospívá vzájemné důvěře, angažovanosti našich zaměstnanců, podnikatelského ducha a odpovědnosti vůči společnosti

Značka

Značka MCI je mezinárodně uznávaný a stojany pro výkon, profesionalitu, znalosti a kompetence

Síť

Naše mezinárodní síť vytváří konkurenční výhodu a přidanou hodnotu pro naše zúčastněné strany

Inovace

Pokračující inovace tvoří základ naší pozice na trhu a zajišťují naši konkurenceschopnost

Infrastruktura

Naše vynikající infrastruktura vytváří atraktivní a podnětné prostředí

Campus & Místa

Management Center Innsbruck (MCI) vytvořila pověst mezinárodně orientované University of Applied Sciences prostřednictvím orientace na zákazníka a důsledné řízení kvality.

Tyrolských hor na dosah, bezkonkurenční Sportovně a rekreační zařízení v regionu, blízkost Německa, Švýcarska a Itálie a Innsbrucku dlouhotrvající akademické tradice jsou zárukou jedinečné prostředí pro studenty.

Na svých centrálních místech, MCI nabízí vynikající infrastrukturu s atraktivní a dobře vybavených poslucháren, počítačových laboratoří a skupinové práci pokoje s state-of-the-art stanic a výzkumných zařízení, studentské ubytovny v okolí, široký výběr dobrých míst pro stravování, pohodlné parkování a výbornou veřejnou dopravu.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Němec

Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Videos

MCI's international outreach

Innsbruck, ❤ of the alps

Contact
Adresa destinace
Universitaetsstrasse 15
Innsbruck, 6020 AT
Social Media