University of Applied Sciences Wiener Neustadt

Úvod

Read the Official Description

Brána do vaší úspěšné kariéře!

FH Wiener Neustadt bylo, a bude i nadále nabízet kvalitu výuky a výzkumu a špičkového vzdělávání pro studenty, kteří potom absolvují jako vysoce kvalifikovaných odborníků z 32 studijních programů v fakultami Business, inženýrství, zdraví, bezpečnosti a sportu.

Neustálé podpora a rozvoj naší cca. 3.550 studentů z více než 50 zemí, jakož i 1.200 zaměstnanců a lektorů je základem pro trvale úspěšné a orientovaný na budoucnost institutu vyššího vzdělání.

Díky naší vynikající síti společností, povinných obchodních stáží a projektů, kontakty na budoucích zaměstnavatelů jsou k dispozici od samého počátku studia. 81% studentů jsou vysoce spokojeni s FH Wiener Neustadt (úroveň Průměrná spokojenost studentů v Rakousku: 73%).

Jako znamení důvěry jsme opět byl zvolen zaměstnavateli v aktuálním žebříčku FH 2012, jako jeden z top 3 aplikovaných věd univerzity v Rakousku.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět BA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma V Obchodním Poradenství Mezinárodním

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Rakousko Wiener Neustadt

Podnikové poradenství International (BCI) je vysoce kvalitní a náročné obchodní studijní program na magisterské úrovni vyučován výhradně v angličtině. [+]

Podnikové poradenství International (BCI) je vysoce kvalitní a náročné obchodní studijní program na magisterské úrovni vyučován výhradně v angličtině.

Program poskytuje značnou výhodu při zahájení své kariéry, zejména v řízení podniku a poradenských profesí. Jako absolvent BCI budete moci splnit požadavky podnikatelské sféry prostřednictvím dokonalé komunikační dovednosti v angličtině, mezikulturní porozumění a zkušeností, globální obchodní know-how a znalostí univerzální normy. Čtyři-semestr, na plný úvazek magisterský program poskytuje mimořádně stimulující prostředí, ve kterém studenti z mnoha různých národů a kulturních zázemí spolupracovat s mezinárodním fakulty. Ve čtvrtém semestru se vyzývají, studovat v zahraničí na jedné z našich partnerských univerzit po celém světě.... [-]


Contact
Adresa destinace
Fachhochschule Wiener Neustadt
Johannes Gutenberg-Straße 3

Wiener Neustadt, 2700 AT