FH Kufstein Tirol - University of Applied Sciences

Úvod

Read the Official Description

The FH Kufstein V současné době má 2000 studentů z více než 50 zemí, kteří vytvářejí mezinárodní, multikulturní atmosféru. Skutečnost, že máme více než 180 partnerských univerzit po celém světě znamená, že 200 mezinárodních příchozí studenti hostila FH Kufstein jednou ročně a ještě větší počet našich studentů jít ven na semestr nebo rok studovat v zahraničí. A co víc, s přibližně 450 smluvních lektorů, FH Kufstein hraje významnou roli v regionální ekonomice.

Rozsah bakalářské a magisterské studijní programy - Nabízen v obou plný a částečný úvazek formáty - byly koncipovány tak, aby splňovaly profesionální požadavky příslušných průmyslových odvětví. FH Kufstein také vyvinul postgraduální program ve spolupráci s řadou mezinárodně uznávaných partnerských univerzit. Absolventi našich studijních programů tak mají výborné vyhlídky pro plnění náročných pozic ve svém oboru a na podporu své kariéry.

Atraktivní kampus v kouzelném prostředí

The FH Kufstein sídlí v budově, která obsahuje moderní přednáškové místnosti a pracovní prostory, knihovna a kavárna. Areál se nachází na zelené, velkorysé parkové plochy, která leží v těsné blízkosti centra města. Mnoho sportovních a volnočasových možností, stejně jako v blízkosti kulturních center a regionální hlavní města vytvářet vzrušující, mezinárodní atmosféru.

Výzkum Concept

Vynikající výkon v oblasti výzkumu a vývoje je předpokladem pro efektivní, vědecky-založené výuky a učení. To znamená, že FH Kufstein vytvořila solidní programu výzkumu a vývoje, jehož cílem je podporovat institucionální a individuální schopnosti a přispět k dosažení vysoké úrovně uznání a integrace ve vědeckých a obchodních kruhů.

V souladu s právním mandátu pro rakouské univerzity aplikovaných věd, výzkum a vývoj koncepce FH Kufstein je v souladu s aplikovaným výzkumem přístupu. Cílem je vytvořit vědecké výsledky výzkumu a vývoje, které přispívají k vědecké znalostní základny, stejně jako udržitelné posílení konkurenceschopnosti a atraktivity místní ekonomiky.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Ve Sportu, Kultuře A Events Management Ft

Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Rakousko Kufstein

Tento program magisterského studia byl vyvinut jako stupně řízení v synergického oblasti sportu, kultury, ale i správu událostí s výrazným mezinárodním zaměřením. [+]

Tento program magisterského studia byl vyvinut jako stupně řízení v synergického oblasti sportu, kultury, ale i správu událostí s výrazným mezinárodním zaměřením. Program je výhradně v angličtině s rodilými mluvčími pocházejících z Anglie, Irska, Kanady a Austrálie mimo jiné z obou univerzit stejně jako oboru podnikání. Hlavní důraz je kladen na rozvoj strategických a vůdčích schopností. Ústředním bodem tohoto programu jsou analýza a koncepce, stejně jako výzkumné zaměření. Při zahrnutí současných vědeckých diskusí, jednota výzkumu a učiva je zaručena. To vede k jedinečné interdisciplinární přístup ke zvládnutí prvky a strukturální opatření zapojené do řízení sportu, kultury a událostí podniky. ... [-]


Master in Bio Inspired Engineering

Campus forma Kombinované 4 semestry March 2018 Rakousko Kufstein

[+]

Prostřednictvím 16 modulů individuálních kurzů, které mají celkem 120 bodů ECTS (European Credit Transfer System), absolvují studenti s uznávaným akademickým titlem Master of Science (MSc).

[-]

Mezinárodní Obchodní Studie Ft

Campus forma Denní studium 4 semestry September 2018 Rakousko Kufstein

Tento komplexní nový pán "titul, s jeho mezinárodní orientace, umožňuje studentům zvolit si jeden ze dvou oborů a současně nabízí širokou škálu volitelných. [+]

International Business Studies FT

&nbsp

Dnes je pravdou, že zrychlující se globalizace je svět mezinárodního obchodu náročné a náročné místo. Přesto je důležité si uvědomit, že změna byla vždy součástí způsobu, jakým žijeme své životy. Historicky, lidé, kteří byli nejúspěšnější v manipulaci změnu byli ti, kteří se zapojili do vysokoškolského vzdělávání v určitém okamžiku svého života.

Úspěšní lidé jsou obvykle ti, kteří mají postoj nejen přizpůsobit se měnícím se podmínkám, ale kdo předvídat směr změny a který může prospívat v dynamických prostředích.

Tím, že studuje mezinárodní obchod na FH Kufstein můžete si být jisti, že dostanete opravdu moderní vysokoškolské vzdělání v oblasti obchodu, které vám pomohou uspět.... [-]


Videos

Welcome to Tirol!

Contact

Fachhochschule Kufstein Tirol

Adresa, 1. řádek FH Kufstein Andreas Hofer-Straße 7
6330 Kufstein, Rakousko
Website https://www.fh-kufstein.ac.at/
Telefonní číslo +43 5372 71819