Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč studovat právo v katolické Porto?

Vytvořen v roce 1978, titul v oboru práva byl první, který byl nabídnut v Porto. Postupně získává národní a mezinárodní prestiž nejen svými učiteli a studenty, ale také iniciativami a vynikajícími zařízeními.

Kurz práva dnes nabízí širokopásmové školení a umožňuje studentům zvolit si různé profesní dráhy.

Vytvoření odlišných možností na konci kurzu zároveň vede studenta k různým specializovaným oborům právní vědy. Kurz motivuje studenta k tomu, aby se učil, dobře promýšlel, tvořil opravdovou právní mysl a ne pouze technické tlumočníky omezené na rigidní znalost práva.

Cílem Právnické fakulty katolického Portu je ve skutečnosti spojit základní teorii s praktickou aplikací zákona.
• Tradice a modernost - Právnická věda katolické Porto je věrná své tradici přísnosti a dokonalosti a je pevně odhodlána inovovat a modernizovat.
• Učitelé - více než třicet let jsme vytvořili solidní soubor učitelů, kteří byli mezinárodně vyškoleni na prestižních univerzitách v Evropě a Severní Americe.
• Průřezové vzdělávání - s využitím skutečnosti, že se nacházíme na kampusu s jinými školami, můžeme našim studentům zaručit průřezové vzdělávání (včetně psychologie, managementu, ekonomiky, marketingu, politologie a bioetiky). Kromě toho se snažíme rozvíjet týmové dovednosti, plynulost cizích jazyků, využití informačních technologií, rozvoj komunikačních dovedností, kreativitu, schopnost řešit nové problémy, kritické myšlení, vyjednávání a vedení, mimo jiné i měkké dovednosti. . Studenti na Katolické právnické fakultě Porto získají nejen vynikající úroveň technického vzdělání, ale také se učí být svobodnými, odpovědnými a autonomními jedinci.
• Mezinárodní zkušenosti - Jako součást přístupu „vzdělávat právníky po celém světě“ upřednostňujeme a silně podporujeme mezinárodní mobilitu mezi studenty.
• Praktické přístupy - S naším závazkem spojit teorii a praxi máme právníky, kteří vyučují praktické otázky a semináře.

internacionalizace

Katolická Porto Law School je instituce národní a mezinárodní renomé.


Cílem Právnické fakulty je vybudovat školu, která je otevřená změnám a neustále usiluje o to, aby svým studentům pomohla dosáhnout jejich kariérních cílů a zavázala se poskytovat svým učitelům a výzkumným pracovníkům nejlepší možné podmínky pro dosažení vědecké pravdy.

Katolická právnická škola Porto je pevně odhodlána posilovat internacionalizační aktivity a zároveň rozšiřovat síť mezinárodních partnerství a zvyšovat počet mezinárodních studentů.128666_rsz_javier-trueba-iqpr1xkf5f0-unsplash.jpg

Místa

Porto

Adresa, 1. řádek
Rua de Diogo Botelho,1327
4169-005 Porto, Okres Porto, Portugalsko

Programy

Tato škola dále nabízí: