Universidade Católica Portuguesa - Porto Campus Law School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč studovat právo v katolické Porto?

Kurz práva nabízí širokopásmové školení a umožňuje studentům vybrat si z několika profesních profesí.

Vytvoření odlišných možností na konci kurzu zároveň vede studenta k různým specializovaným oborům právní vědy. Kurz motivuje studenta k tomu, aby se učil, dobře promýšlel, tvořil opravdovou právní mysl a ne pouze technické tlumočníky omezené na rigidní znalost práva.

Cílem právnické fakulty Católica Porto je ve skutečnosti spojit základní teorii s praktickým uplatněním práva.

Co nás odděluje

• Tradice a modernost - Právnická fakulta Católica Porto, věrná své tradici přísnosti a dokonalosti, je pevně odhodlána k inovacím a modernosti.


• Učitelé - Již více než třicet let jsme vytvořili solidní skupinu učitelů, kteří byli mezinárodně školeni na prestižních univerzitách v Evropě a Severní Americe.


• Transverzální vzdělávání - Vzhledem k tomu, že se nacházíme v kampusu s jinými školami, můžeme našim studentům zaručit transverzální vzdělávání (včetně psychologie, managementu, ekonomiky, marketingu, politologie a bioetiky).

• Mezinárodní zkušenosti - V rámci přístupu „vzdělávání právníků po celém světě“ důrazně podporujeme a podporujeme mezinárodní mobilitu mezi studenty.


• Praktické přístupy - S naším závazkem kombinovat teorii a praxi máme právnické profesionály, kteří vyučují praktické otázky a semináře.

internacionalizace

Católica Porto Law School je institucí národního a mezinárodního renomé. Cílem Právnické fakulty je vybudovat školu, která je otevřená změnám, neustále se snaží pomáhat svým studentům dosáhnout jejich profesních cílů a je odhodlána poskytovat svým učitelům a výzkumným pracovníkům co nejlepší podmínky pro hledání vědecké pravdy.

Katolická právnická škola Porto je pevně odhodlána posilovat internacionalizační aktivity a zároveň rozšiřovat síť mezinárodních partnerství a zvyšovat počet mezinárodních studentů.

136058_AD0158772.jpg

Režisér Manuel Fontaine

Místa

Porto

Adresa, 1. řádek
Rua de Diogo Botelho,1327
4169-005 Porto, Okres Porto, Portugalsko

Programy

Tato škola dále nabízí: