Porto Business School

Úvod

Read the Official Description

O EGP-University of Porto Business School

EGP-UPBS je Business School na University of Porto, největší portugalské univerzitě. S více než 20 let zkušeností ve výuce postgraduální kurzy a školení v oblasti řízení moderní výkonné. EFMD a UNICON členství a akreditace AMBA je výpis z vysoké úrovně kvality našich programů.Jako základní zdroj, EGP-UPBS má pedagogických pracovníků s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti výuky a výzkumu, z University of Porto (čerpáno z Katedry ekonomie, inženýrství, právo a psychologie a pedagogických věd), na které další dvě vyučovací kategorie jsou zní: manažerů s akademickými školení a solidní obchodní kariéry, a hostující učitelé ze zahraničních univerzit, a sice ze Severní Ameriky a Evropy. Tato připojení do mezinárodní školy, které existují již od roku 1988 v některých případech zvýšit vysokou úroveň internacionalizace kurzů EGP-UPBS je. V současné době, EGP-UPBS má smlouvy a nyní nabízí joint-programů s dobře zavedenou obchodní školy, jako je Rotterdam School of Management, London Business School, Instituto de Empresa a Fundação Dom Cabral mezi několik jiní.

&nbsp

EGP-UPBS má také podporu ze skupiny více než dvaceti velkých společností a dalších příslušných organizací se silnou zapojení do vytvoření orgánu vedení školy (představenstvo a management), která zajišťuje efektivní spojení mezi školou a portugalské a mezinárodní podnikatelské sféry. Tato účast podniků na model řízení EGP-UPBS 'je velmi výrazný faktor školy.


EGP-UPBS v současné době má na plný úvazek MBA (Magellan MBA) a Executive MBA jako referenční léčivé přípravky, ale také nabízí širokou řadu kurzů jednoho roku po-absolvent, krátké a střední doba trvání programů výkonné, horní vedení semináře, firemní in-vzdělávacích programů a podnikatelských služeb (výběr a nábor kvalifikovaných pracovníků, a aplikovaného výzkumu a poradenské činnosti), jak na soukromé podniky a veřejné organizace.

&nbsp

Akreditace

---- Jsme pouze obchodní škole v Portugalsku získat plnou akreditaci pro její výkonný a full-time MBA programy z AMBA (Asociace MBA). EGP-UPBS 'Magellan MBA je také jeden z pouhých sedmi na plný úvazek MBA programů nabízených na Pyrenejském poloostrově které mají být akreditovány AMBA.


---- Jsme členy EFMD a UNICON, organizace, které uznávají kvalitu našich výkonných vzdělávacích programů