Oporto Global University - Universidade Portucalense

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

UPT - Oporto Global University, je soukromá vysokoškolská instituce certifikovaná podle ISO 9001, uznávaná portugalskou vládou a portugalskou agenturou pro hodnocení a akreditaci vysokého školství - A3ES. Výzkumná jednotka společnosti UPT, IJP, je certifikována portugalskou výzkumnou agenturou pro výzkum FCT.

Vytvořeno v červnu 1986 , UPT - Oporto Global University se sídlem v Oportu , známém pod názvem "Cidade Invicta". Nachází se na severu Portugalska, na pravém břehu řeky Douro, Oporto je druhé největší město země, které se nachází v městské oblasti s více než 1,3 miliony obyvatel.

Oporto je mezinárodně známé díky portskému vínu, mostům a staré a moderní architektuře. Jeho historické centrum je od roku 1996 místem zapsaným na seznamu světového dědictví UNESCO. Město Oporto je také střediskem excelence v oblasti vzdělávání a výzkumu, která vyniká svou technologickou a vědeckou inovací, která přitahuje studenty z celé země i ze zámoří.

UPT je organizována do pěti oddělení: právo, ekonomie a management; Věda a technologie, dědictví a cestovní ruch a psychologie a vzdělávání, které vyučují programy 1., 2. a 3. cyklu a postgraduální studia, strukturované podle boloňského procesu. UPT si klade za cíl být modelem ve vysokoškolském vzdělávání a využívat výhod synergií různých oddělení. Studenti mají nejen možnost získat teoretické znalosti, ale také rozvíjet praktické pracovní a výzkumné projekty, rozvíjet různé druhy dovedností, které je připravují na práci v budoucí kariéře a na život v konkurenční globální společnosti.


Globální výzkum a globální vzdělávání pro profesionály s celosvětovou praxí

Think Global. Výzkum globálně. Učte se a učí se globálně. Toto jsou základy Vision společnosti UPT - Oporto Global University, které ztělesňují poslání UPT na podporu globálních holistických poznatků, připravuje budoucí globální profesionály a budoucí občany světa.

Náš oficiálně uznávaný výzkum (ISO 9001 a FCT) intenzivně spolupracuje s partnery po celém světě, poskytují výzkum světové úrovně a vytvářejí znalosti o krvácených heddách, které pomáhají a podporují trvalý celosvětový rozvoj pro všechny. Tyto znalosti sdílíme s přísnou politikou otevřeného přístupu (kdykoli je výzkum veřejně financován).

Tyto znalosti poskytujeme našim globálním studentům v našich akreditovaných (portugalském Ministerstvu školství, portugalské agentuře pro akreditaci vyššího vzdělávání a ISO 9001) výuky oddělení a programů.

Naše mezinárodní pastorační povinnosti fakulty, živá vzdělávací komunita, společenská odpovědnost a závazek UPT jako celku, vzrušující, tolerantní a multikulturní prostředí v Portugalsku přispívají k rozvoji osobních, interpersonálních, kulturních a interkulturních dovedností povinných k úspěchu profesionálně v globálním světě.

Místa

Porto

Adresa, 1. řádek
Rua Dr. António Bernardino de Almeida, 541
4200-072 Porto, Okres Porto, Portugalsko