Universidade Lusófona de Humanidades e Tecnologias

Úvod

Read the Official Description

Lusophone univerzita humanitních a technologie je největší soukromá univerzita v Portugalsku a je součástí soukromého a drušstevního vzdělávání subsystému portugalštině vyšší.

Název univerzity pochází z výrazu "Lusophone" vyznačením společné kulturní a jazykovou prostor vymezenou použitím portugalského jazyka. Lusophone University se předpokládá u instituce odpovědná za vědecké, kulturní, sociální a ekonomické z této zeměpisné a jazykové prostor s více než 200 miliony obyvatel.

Občanská společnost a občané obecně očekávají, že univerzity a instituce vyššího vzdělávání v obecně jsou jedním z ústředních pólů rozvoje jejich zemí a jejich kultuře. Ve středu omezení a různých protivenství, a národní rámec právní, hospodářské a sociální ne vždy příznivé, vysokoškolského vzdělávání, a to zejména soukromé vysokoškolské vzdělávání, hraje celkově pozitivní způsob, jak tato role v Portugalsku více než v posledních třiceti letech.

Lusophone univerzita humanitních a technologií dosáhl v tomto období prosadit jako největší portugalské vysoké školy soukromé, a družstva subsektoru, nedílnou a důležitou součást skupiny Lusophone, Greatest výuka portugalského jazyka Tento projekt se školami a školení v Portugalsku a ve všech zemích, portugalsky mluvících.

V současné době poptávka po vyšší úrovně vzdělávání dosáhly úrovně nikdy neviděli v minulosti a vysokoškolské instituce ocitnou konfrontováni se stále pestrou a rozmanitou veřejnost. Mnoho z těchto studentů představují různé publikum, jako jsou dospělé studenty nebo cizího původu, který dal na nové a vzrušující výzvy institucím.

Ve stejné době, vysoké školy se stále cítí, že je třeba rozšířit základ rozvoji svých aktivit, takže se soustředit výhradně na výrobu a hromadění znalostí, starat aktivněji s distribucí a oběhu znalostí mezi sítí institucí a organizací, které shromažďují kolem něj.

Tedy, kromě studentů a učitelů, jen objektů činnosti vysokých škol v minulosti, podniky a další organizace jsou stále více vynořuje jako jeden z hlavních uzlů činnosti univerzity a základní pilíř jejího růstu a udržitelnosti.

Masifikace, internacionalizace, inovace a podnikání, tak jsou pojmy, které se staly součástí slovníku života univerzit a záleží na tom, aby každý orgán může internalizovat činnosti svůj den-to-day.

Změny v profilu cílových skupin institucí byly doprovázeny hlubokými změnami ve struktuře vzdělávání a odborné přípravy, zejména těch, které vyplynuly z realizace Boloňské deklarace. Především je zapotřebí dnešní vysokoškolské instituce, aby jasně definovat, co chcete být vaše role ve společnosti a jaká je jeho příspěvek k sociální, ekonomický a sociální rozvoj společnosti, v níž působí.

Lusophone univerzita humanitních a technologie má jako své poslání přispívat prostřednictvím jejich výuky a výzkumu na vědecké, kulturní, ekonomický a sociální rozvoj Portugalska a všech zemích, kde se hovoří portugalského jazyka.

Za účelem dosažení těchto cílů univerzita rozvíjí vzdělávací aktivity, výzkum a servis v různých oblastech znalostí týkajících se společnosti a snaží neustále a aktivně se etablovat jako platný a zásadní partner pro všechny ty, kteří, jako ona, se domnívají, že vyšší vzdělání a znalosti jsou hlavní hnací silou vývoje a pokroku v naší společnosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Portugalština

Vidět MA » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Výpočetní Techniky A Informačních Systémů

Campus forma Denní studium 2 let October 2017 Portugalsko Lisboa

Stupeň je podporován pevnou studijního programu a zaujímá inovativní pozici v konvergující vědecké [+]

Cíle - Podpora a získávání teoretických a technických dovedností v oborech považovány za struktury v oblastech přiblížil; - Umožnit studentům vytvořit si vlastní postup přes možnost výběru mezi konkrétními vyspělých oborů, v každé z navrhovaných větví; - Zajistit odbornou praxi učení pomocí laboratorní a analytické praxe reálných případů užití, s cílem zajistit odpovídající rovnováhu mezi teoretické rovině a jeho nejnovější technologický vývoj; - Zahrnout a dát do souvislostí všechny aspekty výuky uvedené v akademické a podnikové reality, spojené v tomto odvětví v naší zemi. Proto navrhujeme učební model, organizované v: - mistrovských tříd, které odpovídají teoretickým autoritativní tříd, učil magisterského studia profesorů a domácích i zahraničních hostů odborníky pro práci v rámci výzkumných projektů vytvořených v průběhu stupně a - Pokročilé technické školení laboratorních prací, kde je podporováno získávání dovedností pro rozvoj aplikovaných projektů. Znalosti, schopnosti a dovednosti, které mají být získané Tento stupeň se zaměřuje na podporu získávání pokročilých dovedností v oblasti výpočetní techniky a informačních systémů, zejména těch, které se vztahují k individuální práci, podporoval v dovednosti získané ve výzkumné činnosti, stejně jako aplikace v profesní činnosti těchto zásad použitých v metodikách tohoto projektu. Tímto způsobem, stupeň magisterský bude poskytovat analýzy a informační dovednosti zpracování spojená s prováděním úkolů pro výzkum a vývoj inovativních technologií získaných při stíhání popsaných cílů, jakož i schopnost produkovat a přenášet vědecké informace vztahující se k nim. Další studie Stupeň je podporován pevnou studijního programu a zaujímá inovativní pozici v prolínajících oblastech vědy. S strukturu učebních osnov srovnatelné s nejlepšími podobné kurzy druhého cyklu v Evropě, tento magisterský program nabízí nejvíce odpovídající školení k stupni (2. cyklu v roce 2007/2008) a stíhání studií ve velké rozmanitosti poboček na úrovni třetího cyklu. Occupacional profily Integrace těchto výukových metodik a skloubení profesního a výzkumné složky snaží se podporovat další vzdělávání ve strojírenství, které plně dokončí tréninkový profil s výrobou tohoto magisterského studia. Vstupní podmínky Může požádat o magisterské studium: a) Lidé, kteří mají bakalářský titul nebo rovnocennou míru; b) Lidé, kteří mají zahraniční akademický titul udělený po 1. studijním cyklu organizované podle Boloňského procesu, je členský stát tohoto procesu; c) Lidé, kteří jsou držiteli zahraničního akademického titulu, uznal jako míra splňující cíle absolventa míře splatnosti těla; d) Lidé, kteří mají školu, vědeckou nebo odbornou osnovy uznaného řádném těla ULHT který potvrzuje schopnost získat tento studijní cyklus. [-]

MA

Magistr V Dokumentární Režii - Docnomads

Campus forma Denní studium 2 let October 2017 Portugalsko Lisboa Maďarsko Budapešť Belgie Brusel + 4 více

Kurz je dohlížel a sponzorována s stipendia pro studenty a vědce pro vzdělávání, kulturu a audiovizuální Výkonná agentura a vidět v detailu na www.docnomads.eu [+]

"DOCNOMADS" Dokumentární film režie Erasmus Mundus magisterském studijním programu je: - Dva-rok, 120 ECTS - dokumentární režii - magisterský kurz Provedeno tří evropských univerzit: Universidade de Lusófona Humanidades e Tecnologias / Lisabon / Portugalsko, Színház-és Filmművészeti Egyetem / University of divadelního a filmového umění / Budapešť / Maďarsko a LUCA, vysoká škola Sint Lukas Brusel / Belgie. S povinného programu mobility z Lisabonu do Bruselu přes Budapešť, včetně: - v prvním pololetí na Lusofona, - druhý semestr na SZFE, - třetí semestr na LUCA College Sint Lukas, a - čtvrtý semestr věnovaný maturitní práce, pro které Studenti budou rozděleni do tří skupin, po jednom na každém Univerzity nadcházející studenti oceněn více míru a dodatek k diplomu. Kurz je pod dohledem a sponzorována s stipendia pro studenty a vědce pro vzdělávání, kulturu a audiovizuální kulturu Evropské komise. Kdo může žádat? DOC NOMADS je otevřena pro evropské a mimoevropské studenty s bakalářský titul v oboru Motion Picture nebo mediálních studií; další tituly jsou přijímány pro žadatele s přesvědčivým portfoliem. Za účelem zajištění školení individuální vysoce kvalitní, malá skupina výuka je nabízena (maximálně 24 studentů). KRITÉRIA Akademická rada DOC kočovníků Erasmus Mundus magisterský kurz se snaží žadatelům, kteří jsou: - sociálně smýšlející, empatický, zodpovědný, a mají občanského povědomí; - Kteří jsou zvídaví, kreativní, a zvědavý prozkoumat realitu; - Kteří jsou originální a obě hodnoty a hledat uměleckou nezávislost a osobní hlas; - Kteří jsou otevřenější, self-reflexní, flexibilní a inovativní; - Družstvo, vnímavý, a dobré členové týmu; - Tolerantní a otevřené kritiky; - S dobrou schopností filmového přístupu a dobrých vizuálních schopností. [-]

Magistr Ve Filmových Studiích

Campus forma Denní studium 2 let October 2017 Portugalsko Lisboa

Magisterský program v oboru filmových studií integruje studijní plán odboru filmových a mediálních umění v oblastech [+]

Mistr "filmových studií integruje studijní plán odboru filmových a mediálních umění v oblasti kinematografie studií, a je součástí integrovaného výcviku 2. cyklu v progresi studie studentů s titulem ve filmu, videa a multimédií Komunikace, nebo jiných podobných stupňů. Komplementárně, stupeň je určen pro všechny profesionály, kteří chtějí prohloubit své dovednosti v oblasti výroby a směru kinematografie. Znalosti, schopnosti a dovednosti, které mají být získané Tento nový pán'' studijní představuje jedinečnou a originální konfiguraci v naší zemi, je zcela orientován na efektivní výrobu a směru kinematografie projektů zarámovaných v prostředí kritické a teoretické reflexe. Proto je celý stupeň je založen na metodice projektu ve vývoji a v celé míře se studenti budou pozváni individuálně rozvíjet písemný projekt a plánuje v hraném filmu, při respektování veškeré regulace a principy, které jim umožní připravit projekt, který mohou být předloženy k hodnocení na ICA - Ústav filmu a audiovizuální tvorby nebo programu MEDIA Evropské unie; Směr krátkého filmu ve filmovém formátu; Směr z dokumentu; Směr z experimentálního / umělecké povahy projektu se uchýlit k potenciálu nových digitálních technologií. Vstupní podmínky Může požádat o magisterské studium: a) Lidé, kteří mají bakalářský titul nebo rovnocennou míru; b) Lidé, kteří mají zahraniční akademický titul udělený po 1. studijním cyklu organizované podle Boloňského procesu, je členský stát tohoto procesu; c) Lidé, kteří jsou držiteli zahraničního akademického titulu, uznal jako míra splňující cíle absolventa míře splatnosti těla; d) Lidé, kteří mají školu, vědeckou nebo odbornou osnovy uznaného řádném těla ULHT který potvrzuje schopnost získat tento studijní cyklus. Měli byste zkontrolovat také naši mezinárodní mistr ve filmových Kino Eyes - Evropský film mistrem http://www.kinoeyes.eu/ [-]

Ma Ve Filmu - Kem - Kino Oči - Evropské Filmy Magistrů

Campus forma Denní studium 2 let October 2017 Portugalsko Lisboa Spojené království Edinburgh Estonsko Tallinn + 4 více

Tato dvě rok MA program je zbrusu nový vysoce náročné fi film dělat magisterských programech podporována ERASMUS +. Viz podrobně www.kinoeyes.eu [+]

Mistr Tato dvě rok MA program je zbrusu nový vysoce náročné fi film dělat magisterských programech podporována ERASMUS +. Program má podobu výuky čtyři semestry ", spolu s letní školy. Výuka je unikátní pro filmové tvorby MA v tom, že je rozkol mezi třemi různými filmovými školami ve třech různých evropských státech: Lusófona univerzity v Lisabonu, Portugalsku, Screen Academy Scotland v Edinburgh / Napier University ve Velké Británii, a Baltic Film and Media School v Tallinnu v Estonsku. Výuka v každém areálu odráží silné stránky zaměstnanců a vzdělávací historii každé škole, takže poskytuje každému studentovi specializovaného s výběrem nejlepších možných variant pro učení. Každá škola má značné bilanci učení mistrů filmové tvorby kurzů. Unikátní je také zaměření programu na celovečerním filmu jako předmět studia a aspirace, spíše než krátkým filmem, stejně jako ve většině ostatních kurzech. Studenti budou přijati v následujících oblastech: režie, scénáristika, produkce, kamera, střih a zvuk. Přibližně polovina výuka bude zaměřena na jednotlivé specializace, zatímco zbytek bude skládat z přenositelných dovedností ve filmové tvorby, tvůrčí praxi, podnikání a kritické myšlení - dovednosti, které jsou nezbytné pro všechny studenty filmu. Studenti budou tvořit spolupráce týmů a pracovat na projektu financovaného maturitní. Tyto závěrečné práce filmy budou očekávat, že vystoupí na prvního řádu mezinárodních filmových festivalech. Výuka na programu budou doplněny o komplexní průběhu přípravy odborné praxe, zahrnující profesionálů z celé Evropy, včetně výroby a řemeslných odborníků, distributorů, festivalů, finančníků, právníků a odlévání režisérů. Akademický program KEM nabízí jediný společný vzdělávací program, který zahrnuje přednáškové a specifický vývoj projektu v různých partnerských škol zařízením. KEM je hlavní akademické téma filmu a pohybující se obraz média. Program zejména se zaměřuje na hraný, a to buď krátké nebo funkce formátů. Program se také zabývá širšími pravomocemi filmové gramotnosti, zejména schopnost kriticky pochopit médium a jeho formy projevu a manipulovat s ní spojené jazyk a technické vlastnosti. Související akademické témata jsou vzdělání a kreativita umění. KEM osnov integruje teoretické a praktické orientovaných předmětů, většinou založeny na školení žlabových projektů ve metodologie vývoje, uprostřed mix analytických, kritických a experimentálních didaktických přístupů, které bude poskytovat studentům hluboké znalosti vývoje fiction filmu a zároveň umožňuje jim, aby prozkoumala jejich tvořivost a Specializujeme se na ty aspekty hraných filmů, které odpovídají jejich osobní preference, uměleckými ambicemi, a potřeboval profesní dovednosti. KEM se zaměřuje na Pentagon ve tvaru vzdělávací model pokrývající pět základní dovednosti: psaní, režii, produkci, technické provedení (kamera, střih, zvuk a) a kreativní programování, průřezovou kompetenci, která zahrnuje části všech ostatních, a poukazuje na nutnost začlenit Film gramotnost jako nukleární aspekt filmového vzdělávání. Osnovy výuky KEM - Kino Eyes -The European Film Masters- je čtyři semestr magisterského studia udělení 120 ECTS. Každý semestr má 30 ECTS. KEM navrhovaná struktura sleduje workflow skutečné filmové produkce a je v souladu s potřebami profesionálů a organizací dnešním roztroušených podél filmové produkce a distribuce hodnotového řetězce. KEM žadatelé musí být studenty již s předchozí znalosti v této oblasti a žadatelé budou zvoleny v souladu s oblastmi zájmu, skutečnost, že se později určovat jejich mobilitu. Celkem 30 studentů bude přijat do kurzu. 5 na psaní, 5 na režii, 5 na produkci, 5 o kinematografii, 5 na editaci a 5 na zvukového designu. Tito studenti budou mít prospěch jak z geografické mobility tím, že má možnost cirkulovat mezi třemi zeměmi zapojenými do programu, ale také kurikulární mobilitu, protože program je navržen tak, aby se umožnilo studentům mít kontakt průběhu s různými oblastmi odbornosti na které se vztahuje v pětiúhelníkovou vzdělávacího modelu, který předsedá ke struktuře KEM je. KEM jádro výukové moduly běžet celý semestr (15 týdnů kontaktní plus dva týdny na evaluaci) a mají následující strukturu: 1. semestr ULHT - vše dohromady ECTS Metody kreativity 5 Rozvojové - nápady a vyprávění 10 Estetika a technologie 5 Úvod do průmyslu - transformace a příležitosti 5 Evropské filmové dědictví 5 2. semestr Napier ředitele / spisovatelé / výrobci ECTS Development Module 10 Krátký film Modul 10 Hraný film Modul 10 BFM - cinematograhers / editory / zvukové ECTS Audiovizuální dramaturgie 5 Recepce psychologie 5 Film analýza seminář 5 Současné pracovní postupy 5 Celovečerní film kamera, střih a zvuk 10 3. semestr 10 studentů každý školní ECTS Podnikání workshop 5 Transmedia a vyprávění dílna 5 Výzkum a vývoj pro výrobu závěrečný projekt 10 Advance Krátké vývoj fi a výroba - kreativní vyjadřovat 10 4. semestr - 10 studentů každý školní ECTS Fiction Production Project 15 Individuální práce 15 Diplom KEM Konsorcium bude udělovat úspěšní studenti s mnohočetným stupně (včetně dodatek k diplomu). KEM udělí od začátku s více míru a připojené diplomů doplněk na základě již existujících a místně akreditované mistrovských kurzů (druhá stupňů cyklu) v oblasti fi filmu nabízené jednotlivými jedné ze škol v konsorciu, a bude z jeho druhé edice roku udělují společnou magisterského studia s plnou akreditaci a souvisejícího dodatek k diplomu. Mobility Scheme Režim mobility nabízí KEM je povinná, v průběhu prvního semestru studenti pracují společně v Lisabonu. Tento první semestr se bude skládat z pákového období, během něhož bude posílena spolupráce a budování týmu kapacit. Vzhledem k tomu, že 2. semestr zdůrazňuje specializace; jak Tallinn a Edinburgh byly vybrány pro druhý místo. Studenti budou rozděleny mezi oběma školami v souladu s jejich odborné oblasti již definovány před aplikací. ENU bude trvat 15 studentů (spisovatelé, režiséři a producenti) a BFM dalších 15 (kameramani, střihači a zvukaři). Po skončení druhého pololetí všichni studenti přijdou společně v Portugalsku pro Letní školu, během kterého se budou prezentovat své klauzurní tým a jednotlivé projekty a závěrečné návrhy za posledních projekty ročně. Ve 3. a 4. semestru studenti "jsou opět rozděleny mezi třemi partnerskými školami, ale v tomto případě je založil organizaci postup, tým vyplynulo, že tlačí studenty k definování svůj vlastní styl uprostřed prostředí pro spolupráci. [-]

Videos

Vídeo Institucional Universidade Lusófona

Contact

Universidade Lusófona de Humanidades e Tecnologias

Adresa, 1. řádek Campo Grande 376
Lisboa 1749-024, Portugal
Website http://www.ulusofona.pt/
Telefonní číslo +351 21 751 5500