ISG Business & Economics School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ISG | Ekonomika a School ukládá se od roku 1978 jako škola odkazu v kontextu výuky řízení v Portugalsku. Mezi obchodních škol, projekt ISG | Ekonomika a School, vyniká svým inovativním multidisciplinární školení, přizpůsobené skutečným potřebám trhu práce.

V ISG | Ekonomika a School, Výchova k řízení, s ohledem na klíč úvahu faktory povahu odborného vzdělávání, začlenění znalosti s praxí, a přísnost s významem, odrážející složité problémy, kterým čelí manažeři ve své dne na den.

ISG | Ekonomika a School Svou činnost zaměřuje na přiblížení se podnikatelského prostředí, zejména prostřednictvím partnerství s národními společnostmi s velkou základnou nasazení trhu.

ISG | Ekonomika a School při vytváření synergie sázky na vyšším vzděláním, jsou schopni udržet zaměření na vědecké komponenty, vztahovat i na jiné formy znalostí stále více zaměřuje na odborné a optických přístrojů a know-how.

ISG je vybaven moderním a funkčním školských zařízení představovat nepopiratelně jedním z nejvíce velkorysé poměry plocha / studenta naší University Park.

Místa

Lisabon

ISG - Instituto Superior de Gestão

Adresa, 1. řádek
Av. Marechal Craveiro Lopes nº2
1700-284 Lisboa - Portugal

1700-284 Lisabon, Lisabon, Portugalsko
Telefonní číslo
+351 21 751 3700