ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Úvod

Read the Official Description

ISEG mise

&nbsp

ISEG posláním je přispívat k rozvoji vědeckých znalostí v oblasti ekonomických a obchodních věd a podporou polí, na pomoc v sociální a ekonomický rozvoj země a přispívají k její mezinárodní potvrzení o vzdělávání, výcvik a přípravu potřebných lidských zdrojů pokračovat v cestě vědeckého výzkumu, poskytování služeb pro veřejnost, a umožňuje vědeckým d kulturní výměny studentů, učitelů a výzkumných pracovníků.

&nbsp

&nbsp

Naše vize


Po více než století ISEG vychovala generace vedoucích osobností a odborníků, kteří mají vyvinuté schopnosti v podnikání a ekonomického rozhodování, které slouží jako členové představenstva ani ve vládě ani ve velkých společnostech. Takové úspěšné kariéry byly zaznamenány v Portugalsku iv zahraničí, zejména v portugalsky mluvících zemí. ISEG, v evropském kontextu, chce být uznáván jako ve škole:


• že vychovává špičkové kvality s rozhodovací pravomocí;
• který poskytuje vysoce kvalitní výuku;
• V případě, pedagogického sboru vytvářet mezinárodně uznávaných výzkum v oblasti ekonomie a Business Administration;
• kde studenti mají studovat, a proto, že zkušenosti jedinečnou a přátelskou atmosféru;
• která se zabývá pomocí Společenství prostřednictvím účasti veřejnosti addre ssing a přispívat k řešení palčivých problémů ekonomiky a společnosti.

&nbsp

&nbsp

Naše hodnoty


Naše hodnoty jsou důležité pokyny ve všech našich činnostech a rozhodnutích.

&nbsp

Integrita
V ISEG bereme studentů a zaměstnanců etické kodexy velmi vážně. Intelektuální poctivost a autorská práva jsou oceňovány a chráněna a jakýkoli pokus o podvod a plagiátorství a přísně potrestáni.

&nbsp

Individuální svobody
V ISEG podporujeme svobodu myšlení, řeč, učení, učení a akademickou orientaci. ISEG podporuje akademické rozmanitosti, kde vědci patří do různých myšlenkových směrů. Věříme, že to zvyšuje možnost studentů kritické myšlení.

&nbsp

Hledání dokonalosti
Zásluhy a úsilí jsou základní ingredience pro vynikající výsledky v oblasti vzdělávání a výzkumu. Z tohoto důvodu jsou propagovány prostřednictvím balík stimulů.

&nbsp

Solidarita
ISEG uznává, že ne všichni studenti mají stejné možnosti při zvládání portugalském jazyce, finanční podmínky, nebo jiné vlastnosti, které mohou bránit úspěchu. Vážíme si rovných příležitostí pro všechny, které mohou zahrnovat pozitivní diskriminace pro ty, kteří jsou znevýhodněni v procesu učení.

&nbsp

Spolupráci a vzájemnosti,
Spolupráce v rámci školy (oddělení, výzkumná střediska, odborníci) je klíčem k úspěchu. Vzájemné chování přispívá k vývoji spolupráce, zatímco krátkozraké soutěže ničí sociální kapitál, který si velice vážíme.


Účinnost a řádnou správu
V ISEG víme, prostředky jsou omezené a ceníme jejich efektivní využití. Kromě toho si ceníme organických jednotek (předsednictví, Rada školy, vědecké a pedagogické rady, oddělení), které ukazují jasné rozdělení pravomocí a odpovědností, a jsou uspořádány a budou směřovat k řádné správě věcí veřejných.

&nbsp

&nbsp

Zařízení


Francisco Pereira de Moura knihovny
V knihovně na akademické půdě ISEG je umístěna v moderní 5-podlažní budova s ​​pohodlné čtení a studovny. ISEG knihovna má největší sbírku knih a materiálů v oblasti vědy a podnikání v Portugalsku. To také poskytuje bezplatný přístup k bibliografické databáze a statistické informace. Knihovna spolupracuje s dalšími knihovnami a institucemi v oblastech, jako je Evropská unie, dokumentace a "American Corner" ve spolupráci s Velvyslanectvím USA v Portugalsku.

&nbsp

Bento Ježíš Caraça knihkupectví a ostatní vydavatelské služby
ISEG knihkupectví provozuje studentský svaz a zásoby knihy a jiné podpůrné materiály pro kurzy vyučované na ISEG. Kromě toho, AEISEG poskytuje služby, jako je kopírování, tisk studijní materiály, přístup na internet, a dokument / třída poznámky podpora sdílení atd.

&nbsp

Počítače
Počítačový systém síť pokrývá všechny počítače v ISEG, včetně speciálních učeben a počítačové učebny. Bezdrátový přístup je také možné v celém areálu.

&nbsp

Studovny
Existuje několik studovny k dispozici pro studenty používat v knihovně a ve výuce bloků. Tyto prostory mohou být použity jednotlivci nebo skupinami.

&nbsp

Restaurace a bary
K dispozici je celá řada míst, kde se najíst v ISEG, včetně jídelen, restaurací a snack barů.

&nbsp

Parkování
K dispozici jsou dvě parkoviště v areálu ISEG, s asi 300 míst.

&nbsp

&nbsp

Život na ISEG


ISEG poskytuje studentům přístup k řadě aktivit pro osobní a studijní rozvoj. Studenti mohou doplňovat kurikulární součástí MBA s pestrou škálu témat, vhodné pro potřeby a profilu každého studenta. Vzorek aktivit je zde zahrnuta, jako jsou semináře, výstavy a společenské akce poslední.

&nbsp

&nbsp

Absolventi Económicas


Absolventů je v současné době největší síť bývalých studentů v oboru ekonomie a managementu v Portugalsku. ISEG si klade za cíl navázat na všechny své studenty bakalářské a magisterské studijní programy, organizuje řadu aktivit, seminářů, workshopů, venkovní a kulturní aktivity na podporu stálé vazby mezi školou a jejími bývalými studenty. Prostřednictvím tohoto vztahu se také snaží povzbudit skupiny, aby své znalosti v aktuálním stavu a zvýšení jejich profesionální síť.

&nbsp

Ekonomika Alumni je v současné době tvoří více než 1000 členů. Akce pořádané absoloventky zahrnují:


• Roční svěření rozlišoval absolventů cenu;
• Konference;
• Semináře určené pro bývalé studenty;
• Absolventi den;
• společenské akce a oslavy výročí pro kurzy;
• Instruktáž program.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Titul Ve Finanční Matematice

Campus forma Kombinované 2 let September 2017 Portugalsko Lisboa

Mistr Hlavním cílem je poskytnout studentovi solidní zázemí v aplikované matematice finančních prostředků s cílem poskytnout vám kapitálové zisky a kvantitativních-pu-nezměněna .... [+]

CÍLE

Mistr Hlavním cílem je poskytnout studentovi solidní zázemí v aplikované matematice finančních prostředků s cílem poskytnout vám kapitálové zisky a kvantitativních-pu-v nezměněném stavu pro zdatné plnění úkolů v oblasti financí. Je určen: pro kvantitativní ¬ analytiků v březnu, se silnými znalost analytických, statistických a výpočetních ¬ finanční modelování, přispět k výcviku finančních vedoucích rolí se špičkovými motory a mohou být v oblasti inovací, podpora inovací a vědecký výzkum v oblasti aplikované matematiky a podporu vzdělávání , Bude z vysokoškolských učitelů, jejichž předmětem činnosti studium a výzkum v oblasti finanční matematiky na univerzitě, je relevantní a v souvislosti s podnikatelskou sférou. ... [-]


Magisterský Titul V Oboru Informačních Systémů Managementu

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Portugalsko Lisboa

Magisterský Hlavním cílem je vyškolit techniků a manažerů s vysokou kompetencí v oblasti plánování, analýzu, vývoj a zabezpečení informačních systémů organizace. [+]

CÍLE

Magisterský Hlavním cílem je vyškolit techniků a manažerů s vysokou kompetencí v oblasti plánování, analýzu, vývoj a zabezpečení informačních systémů organizace. Je mistrem v přírodě pro ¬ fissionalizante s cílem rozšířit své kariérní vyhlídky na účastníkům rozvíjet jejich potenciál technické a vědecké zázemí v manažerské informační systémy.

 

 

PŘÍJEMCI

 

Mistr je v podstatě kompletní vytvoření prvního cyklu pro ¬ ¬ ¬ ¬ CIO na stupně v řízení, výpočetní techniky, strojírenství ¬ ¬ Nha smát, ekonomie, matematiky nebo jiné míry považuje za vhodné. Příjemců jsou manažeři, technici a konzultanti a systémy informačních technologií nebo čerství absolventi, kteří chtějí specializovat v oblasti informačních systémů. ... [-]


Magisterský Titul V Oboru Managementu A Oceňování Nemovitostí

Campus forma Kombinované 2 let September 2017 Portugalsko Lisboa

Stupeň MS je určen především k dokončení vzniku prvního cyklu pro ¬ ¬ ¬ Porcius stupně řízení, ekonomie, inženýrství, právo, architekturu či jiné míry považuje za vhodné. [+]

CÍLE

 

Magisterský hlavním cílem je vyškolit profesionální manažeři připraveni fren en ¬ ¬ dehtu nové otázky v oblasti konkurenceschopnosti v odvětví nemovitostí, podporovat povědomí o organizaci Tru es ¬ ¬ teplotách a ekonomickou vzájemnou závislost mezi odvětví nemovitostí a služeb v globálním měřítku a představit studenty rozlišení Tion složitých problémů, které mají co do činění s správné pochopení organizace hodnotový řetězec v procesu majetkových dispozic.

 

 

PŘÍJEMCI

 

Stupeň MS je určen především k dokončení vzniku prvního cyklu pro ¬ ¬ ¬ Porcius stupně řízení, ekonomie, inženýrství, právo, architekturu či jiné míry považuje za vhodné. Jedná se o profesionální mistr přírody v ¬ ¬ ¬ SiO lizante, což se specializací na řízení a oceňování majetku, deset ¬, aby bylo zajištěno, že studenti, kteří absolvují tento kurz může zvýšit jejich os Pec ¬ ¬ ských zaměstnatelnost a budoucí kariéru. ... [-]


Magisterský Titul V Oboru Mezinárodní Rozvoj A Spolupráci

Campus forma Kombinované 2 let September 2017 Portugalsko Lisboa

Mistr v mezinárodní spolupráci a rozvoj, jehož hlavním cílem je poskytnout studentům magisterského další dovednosti získané v prvním cyklu, který ... [+]

CÍLE

Mistr v mezinárodní spolupráci a rozvoj, jehož hlavním cílem je poskytnout studentům magisterského další dovednosti získané v prvním cyklu, které poskytují vysokou zaměstnatelnost jako vedoucí a vedoucí pracovníci veřejných a soukromých organizací týkající se mezinárodní spolupráce. To má být provedeno prohloubení ekonomické teorie, politické a sociologické vývoje a společenských změn, stejně jako mezinárodní spolupráce při vývoji, ví, že metodologie výzkumu v této oblasti, stejně jako složitost empirické reality zemí rozvoj a magisterských studentů dovednosti k přípravě dokumentace te ; Předkládají technickou podporu pro tvorbu politiky v oblasti ekonomického a sociálního rozvoje, jakož i mezinárodní spolupráce. ... [-]


Magistr V Měnové A Finanční Ekonomie

Campus forma Kombinované 2 let September 2017 Portugalsko Lisboa

MSc v oboru měnové a finanční ekonomie má doplnit a prohloubit první vzdělávacího cyklu poskytované v oboru ekonomie nebo financí. [+]

 

Cíle Master (MSc) v měnové a finanční ekonomie, jsou:

(i) poskytuje pokročilé znalosti v měnové a finanční oblasti, na základě dosažených vědeckou komunitou nejrelevantnější výsledky;

(ii) zahájení své studenty do vědeckého výzkumu, tím, že cvičí vhodných metod a metodik; a

(iii) přípravu vedoucích pracovníků ve měnových a finančních institucí spojených s financování ekonomiky a měnové politiky otázky. Tento MSc poskytuje přímý přístup k doktorského studijního programu ekonomie na ISEG.

  Cílová skupina

MSc v oboru měnové a finanční ekonomie má doplnit a prohloubit první vzdělávacího cyklu poskytované v oboru ekonomie nebo financí. Hlavním cílem je, aby se studenti učí, jak analyzovat problémy v přísné a konstruktivním způsobem, rozvíjet jejich schopnost posoudit přínos výzkumu v měnové a finanční ekonomie na řešení problémů v této oblasti, a používat pokročilé empirické a teoretické nástroje v ekonomii a finance.... [-]


Magistr V Oboru Ekonomie

Campus forma Kombinované 2 let September 2017 Portugalsko Lisboa

Tento Master (MSc) v oboru ekonomie si klade za cíl zajistit: (i) pokročilé znalosti v oblasti ekonomické teorie; (ii) metody a techniky potřebné k analýze a výzkumu v oblastech ... [+]

 

Tento MSc v oboru ekonomie si klade za cíl zajistit: (i) pokročilé znalosti v oblasti ekonomické teorie; (ii) metody a techniky potřebné k analýze a výzkumu v oblasti teoretické a aplikované ekonomie; (iii) odpovídající nástroje k prosazování studium ekonomie na úrovni PhD (to MSc poskytuje přímý přístup do doktorského studijního programu v oboru ekonomie na ISEG).

Cílová skupina

MSc v oboru ekonomie je určena k doplnění a prohloubení vzdělávání prvního cyklu poskytnuté první Cyle oboru ekonomie. Hlavním cílem je, aby studenti dosáhnout pokročilé znalosti v oblasti ekonomické teorie a ve způsobech a empirických postupů užitečné analyzovat ekonomickou realitu. Tento MSc připravuje studenty, aby usilovali svou kariéru jako ekonomové, výzkumné pracovníky a učitele, vysoce postavených zaměstnanců v podnicích, bank, mezinárodních organizací a veřejných institucí.... [-]


Magistr V Pojistné Matematiky

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Portugalsko Lisboa

Hlavním cílem Master in pojistné matematiky je vyškolit studenty pro povolání pojistných matematiků, ve svých více součástí: Životní neživotního, finanční a penzijní fondy. [+]

Hlavním cílem Master in pojistné matematiky je vyškolit studenty pro povolání pojistných matematiků, ve svých více součástí: Životní neživotního, finanční a penzijní fondy.

Program nabízí solidní základ akademické pojistné matematiky, statistiky a financí.

Mistr byl koncipován v souladu s mezinárodními požadavky pro povolání pojistných matematiků. To je chtěl pokrýt většinu z učebních materiálů nezbytných pro akreditaci pojistný matematik v Evropské unii, v souladu s PORADNÍ SKUPINA jádra Syllabu, stejně jako studijní materiály zkoušek FM, C a M o společnosti aktuárů v Severní Amerika. Cílová skupina

Master v pojistné matematiky byl určen pro studenty s první titul v cyklu matematiky, ekonomie, financí nebo managementu, kteří se snaží vstoupit povolání pojistných matematiků a sledují cestu k této placenou kariéru.... [-]


Master In Finance

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Portugalsko Lisboa

MSc v oboru Finance se zaměřuje na rozvoj vysoké technické dovednosti potřebné zasáhnout a uspět v oblasti finančních trhů. [+]

 

MSc v oboru Finance nabízí solidní vzdělání ve třech pilířích disciplíny: Corporate Finance, finanční investice a deriváty. Program zahrnuje členy fakulty s vědeckou přísnost PhD z některé z nejprestižnějších institucí wolrdwide. ISEG je MSc v oboru Finance je nabízen výhradně v angličtině, pro mezinárodní publikum. Studenti jsou vystaveny také profesionální realitě nejvlivnější finanční centrum Evropy, Frankfurtu, včetně návštěvy Evropské centrální banky, Deutsche Börse, a ještě mnohem více, v průběhu 1. ročníku kurzu.

Cílová skupina

Studenti s prvním cyklu titul v oblasti financí, managementu, ekonomiky, účetnictví, matematiky aplikována na ekonomiku a management či jiného sektoru související financování. To je praxe-orientovaný program, který zahrnuje předměty na finančních trzích. S cílem maximalizovat šance na zaměstnatelnost studentů, program poskytuje jim potřebné nástroje k úspěchu profesionálně ve finančním aréně.... [-]


MA V Marketingu

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Portugalsko Lisboa

Velitel má tyto hlavní cíle: trénovat kádry vysokou odborností v oblasti marketingu a dobrou znalost v různých oblastech .... [+]

CÍLE

Velitel má tyto hlavní cíle: trénovat kádry vysokou odborností v oblasti marketingu a dobrou znalost v několika oblastech espe¬cia¬li¬zação; poskytovat první přístup k vědeckému výzkumu v oblasti marketingu.

PŘÍJEMCI

MA je určena hlavně k dokončení vzniku prvního cyklu propor¬cio¬nada na titul v oboru management, finance, ekonomie, strojírenství, komunikace a ou¬tras příbuzných oborech. Toto je mistr odborné povahy s cílem zajistit, že studenti, kteří absolvují tento kurz zvýšení jeho vyhlídky em¬pregabilidade a budoucí kariéru.

Vstupních dovedností a výběrová kritéria

Žádosti jsou považovány za národní akademické držitelů titulu nebo jeho es¬tran¬geiro rovna 1 cyklu v oblasti obchodních věd, technických a společenských věd obecně. V souladu s odstavcem d) článku 17 nařízení s mocí zákona 74/2006 ze dne 24. března, ve znění vyhlášky č 107/2008 ze dne 25. června, se hodnotí také jiné aplikace con¬si¬de¬ra¬ Vhodné pro vědecké a peda¬gó¬gi¬ca komise. Kandidáti jsou hodnoceny na základě závěrečné hodnocení 1. cyklu v cur¬ri¬cular analýzy a možného pohovoru.... [-]


MA V Oblasti Aplikované Ekonometrie A Předpovídání

Campus forma Kombinované 2 let September 2017 Portugalsko Lisboa

Program má za cíl přípravu odborných institucí fi nan ¬ ¬ tions, společnosti a další veřejné a soukromé instituce, které používají analýzu ... [+]

CÍLE

Program má za cíl přípravu odborných institucí fi nan ¬ ¬ tions, společnosti a další veřejné a soukromé instituce, které používají pro zpracování dat a analýzy pro podporu rozhodování, stejně jako učitelé a vědci. Nes te ¬ smysl, si klade za cíl rozvíjet schopnost integrovat teoretické a empirické poznatky kriticky a tvořivě, a seznámit studenty s různými počítačovými programy pro kvantitativní analýzu.

 

 

PŘÍJEMCI

MA je určen pro ty, kteří mají v úmyslu dokončit, zpevnit, prohloubit a aktualizovat pro-ních první cyklus v oblasti statistiky, ekonometrie, časové řady a jsou předem ¬ vi ¬. Jedná se o profesionální mistr přírody, poskytující odborné znalosti, které mohou vyvrcholit v etapě v podnikatelském sektoru. Je určena také pro ty, kteří chtějí posílit své vyhlídky na kariéru a akademické nebo výzkumu. ... [-]


Mistři V Mezinárodní Ekonomie A Evropských Studií

Campus forma Kombinované 2 let September 2017 Portugalsko Lisboa

Program má jako hlavní cíle dalšího vzdělávání a specializovaných v oblasti mezinárodní ekonomie (teoretický a aplikovaný, reálné a peněžní) a ... [+]

CÍLE

Program má jako hlavní cíle dalšího vzdělávání a specializovaných v oblasti mezinárodní ekonomie (teoretický a aplikovaný, reálné a peněžní), a poskytne studii charakteristik a trendů procesů globalizace a ekonomické integrace, s důrazem na multidisciplinární přístup, ekonomická , politika, jur IDIC a institucionální evropské integrace a její současné problémy.

 

 

PŘÍJEMCI

MA je určena hlavně k dokončení vzniku prvního cyklu pro všechny zájemce o získání odborných znalostí a kariéry v oblasti ekonomie a mezinárodní ekonomie a evropských institucí, zejména, je zaměřen na zájem o práci v institucích EU a Internationa Je v diplomatických službách, mezinárodní obchod nebo žurnalistiku se specializací na výuku a vědecký výzkum, stejně jako manažeři v podnikatelské nebo jiné veřejné a soukromé instituce, které potřebují pokročilý výcvik v této oblasti. ... [-]


Mistři V řízení Lidských Zdrojů

Campus forma Kombinované 2 let September 2017 Portugalsko Lisboa

Magisterský hlavních cílů je poskytnout studentům odborné znalosti a strategické a operativní perfor ¬ Mance pro zdatné funkce ... [+]

CÍLE

MA si klade za cíl seznámit studenty s hlavními technické znalosti a strategické a operativní perfor ¬ Mance pro zdatné funkce v oblasti řízení lidských zdrojů a řízení lidí v organizačním prostředí.

 

 

PŘÍJEMCI

MA je určena hlavně k dokončení vzniku prvního cyklu pro ¬ ¬ ¬ CIO něco pro obor Management a jiných společenských věd. Toto je mistr odborné povahy s cílem zajistit, že studenti, kteří absolvují tento kurz maximalizovat své šance na získání zaměstnání a budoucí kariéru.

 

 

Vstupních dovedností a KRITÉRIA VÝBĚRU

Žádosti jsou považovány za akademický titul držitele národního nebo trans ¬ ¬ es geiro ekvivalentní cyklus v oblasti managementu a společenských věd obecně. Podle d) článku 17 Decreto-Lei 74/2006 ze dne 24. března, ve znění dekretu-zákona č. 107/2008 ze dne 25. června, se také hodnotí ostatní kandidáti považují za vhodné vědeckého výboru pedagoga ¬ ¬ ¬ jít gi ca. Kandidáti jsou pre ¬ ¬ CIA na základě zařazení do konce cyklu, analýza teď ¬ ¬ ri videlné a možná en ¬ ¬ tre názor. ... [-]


Contact

Instituto Superior Economia e Gestão

Adresa, 1. řádek Rua do Quelhas 6
1200-781 Lisbon, Portugal
Website http://www.iseg.utl.pt/
Telefonní číslo +351 21 392 5800