ISEG - Lisbon School of Economics & Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ISEG - Lisabonská ekonomická škola

První škola ekonomie a managementu v Portugalsku, ISEG patří k Lisabonské univerzitě, největší portugalské univerzitě. ISEG Lisabon je mezinárodně uznáván a akreditován AACSB a AMBA, což odpovídá nejlepším normám vysokoškolského vzdělávání. Výzkumná centra ISEG jsou velmi dobře hodnocena portugalskou výzkumnou radou (FCT).

Díky zkušené a dobře připravené fakultě přispívají studenti z více než 70 zemí k neustále se rozvíjejícímu mezinárodnímu akademickému prostředí a využívají vynikající kvality a umístění školy. ISEG Lisabon má vynikající moderní prostory v samém srdci Lisabonu, hned vedle parlamentu a řeky Tagus, v živé čtvrti plné sociálního života, podnikání a kultury.

V ISEG najdete kulturu excelence a úspěchů spolu s prostředím inkluzivity a spolupráce. To se děje vzájemnou spoluprací studentů, fakult a zaměstnanců.

ISEG je škola připravená na budoucnost: s jedinečnou kombinací kvantitativních dovedností a sociálního ISEG ekonomických a manažerských rozhodnutí jsou ISEG , odborníci, studenti a absolventi v popředí těch, kteří se zabývají 17 cíli OSN v oblasti udržitelného rozvoje. (SDG) s podnikatelským a kolaborativním přístupem.

125913_ISEG_campus12.png

Nejlepší 3 důvody ke studiu zde

 1. ISEG je mezinárodně uznáván pro své vysoké standardy ve výuce a výzkumu.
  ISEG dodržuje nejlepší mezinárodní standardy ve svých výukových programech a ve svém výzkumu: škola je akreditována AACSB (Asociací pokročilých vysokoškolských škol podnikání), což je vyznamenání, které drží pouze 5% obchodních škol na světě, ISEG MBA je akreditována AMBA a naše programy jsou uznávány mnoha renomovanými mezinárodními subjekty (např. CFA University Affiliation Program, IFoA - Institute and Actuaries of Actuaries, PMI - Project Management Institute, RICS - Royal Institution of Chartered Surveyors). Zaměstnatelnost našich absolventů je nejvyšší prioritou.
 2. Nachází se v centru Lisabonu, ISEG patří k univerzitě v Lisabonu
  ISEG se nachází přímo v centru Lisabonu, pulzujícího a chladného evropského hlavního města. Je to ideální místo pro studium, pokud ve škole hledáte klidné a teplé prostředí; ale zároveň se ocitnete v centru velkého města. Náš krásný a historický kampus se nachází hned vedle parlamentu, podniků, muzeí, nákupů, restaurací a barů a řeky Tagus. ISEG je Ekonomická škola a management univerzity v Lisabonu, největší a nejlépe hodnocené portugalské univerzity.
 3. Kultura závazku k lepšímu světu
  ISEG podporuje kulturu solidarity a spolupráce, zahrnující komunitu studentů, absolventů, fakult, mezinárodních partnerů a rozsáhlou obchodní síť. Škola přijímá množný přístup k výuce a výzkumu a podporuje rozvoj synergií mezi vědeckými oblastmi. Ve všem, co děláme, jsme hluboce oddáni cílům OSN v oblasti udržitelného rozvoje. Po generace jsme vyvinuli inovátory a vůdce v Portugalsku i jinde. S naším množným přístupem pomáháme rozvíjet Open Minds pro lepší svět!

Klíčová fakta

 • Část vybraných 5% obchodních škol, které mají akreditace AACSB a AMBA.
 • 240 fakult.
 • 4500 studentů.
 • 20% zahraničních studentů.
 • 98% míra zaměstnanosti na úrovni bakalářů.
 • 6 výzkumných středisek.
 • 1. místo v žebříčku celkových ekonomických a ekonomických příspěvků publikovaných v Portugalsku (Web of Science and Scopus).
 • 150 dohod o partnerství s údajnými školami po celém světě.

Fakulta

Fakulta ISEG může pochlubit nejvyšším podílem držitelů doktorátů v zemi, přičemž většina získala ve známých mezinárodních institucích. To se odráží v mezinárodní orientaci jejich výzkumných aktivit a jejich výuce.

Jako portugalská škola s většinou publikací v prestižních mezinárodních časopisech je výzkum ISEG skutečně světovou ISEG . V oblasti managementu, ekonomie, matematiky a společenských věd existuje 6 výzkumných center.

123808_portais_iseg_alunos.jpg

Naši studenti a programy

ISEG je multikulturní prostředí, ve kterém přibližně 20% studentů je mezinárodní. Škola má více než 4 500 studentů, kteří sledují velké množství titulů, z nichž několik je plně vyučováno v angličtině: 3 bakalářské tituly (ekonomie, finance, management), 10 magisterských stupňů, z toho 4 zcela nové v roce 2020. ISEG také nabízí 4 vysokoškolské a 11 magisterských programů vyučovaných v portugalštině a 8 Ph.D. Programy, 6 v klíčových oborech a 3 ve spolupráci s jinými univerzitami.

Studenti, vědci i zaměstnanci jsou povzbuzováni, aby neustále získávali nové znalosti a čelili výzvám, které dělají lepší svět.

Náš školní areál

Škola tvoří několik budov v půvabném architektonickém komplexu. ISEG je umístěn v bývalém klášteře, krásně přestavěn tak, aby poskytoval účelové moderní vybavení při zachování charakteru a vlastností původních budov. Modernější budovy dokončují krajinu. Důrazně si ceníme kulturní rozmanitost a pravidelně propagujeme mimoškolní aktivity včetně workshopů, koncertů, výstav, sportů a komunitních služeb, připravujeme naše studenty na neustále se měnící svět. Naše multikulturní společenství získává sílu a myšlenky z Lisabonské vitality! Lisabon je jedním z nejatraktivnějších měst v Evropě, kde najdete tradice, romantiku, kulturu, zábavu a skvělé emoce / zážitky za dlouhých hodin brilantního slunečního světla a krásného měsíce.

123807_portais_iseg_campus3.jpg

Absolventi

ISEG je známější díky svým známým absolventům - škola od roku 1911 vytvořila přední podnikatele, vůdce v oblasti podnikání a ekonomiky a pro výjimečného ducha spolupráce a vzájemného porozumění, který je kultivován, ve škole, která podporuje dobře informovanou debatu s množina perspektiv a metodik.

Nadcházející roky v životě ISEG budou náročné a vzrušující v ambici aktivně přispívat k lepším organizacím a lepšímu světu, který byl vždy součástí DNA ISEG a být za to mezinárodně uznáván. Náš výzkum a naše učení budou odrážet tuto novou ambici být středobodem města Lisabon, naší země a globálního světa těch, kteří mají příčinu a podnikají s určitým účelem.


Zjistěte více o ISEG - Lisabonské škole ekonomie a managementu vyplněním vašich údajů a škola vás bude kontaktovat.

Těšíme se na setkání s Vámi v našem kampusu v Lisabonu!

Místa

Lisabon

Instituto Superior de Economia e Gestão for ISEG – Lisbon School of Economics & Management

Adresa, 1. řádek
Instituto Superior de Economia e Gestão
Rua do Quelhas, 6

1200-781 Lisabon, Lisabon, Portugalsko
Telefonní číslo
+351 21 392 5800

Akreditace