ISCSP - Instituto Superior de Ciências Sociais e Políticas

Úvod

Read the Official Description

ISCSP podporuje tvorbu svých studentů v oblasti sociálních a politických věd, které nabízejí postgraduální vzdělání (stupňů) a postgraduální, druhý a třetí stupeň, odpovídající stupňů Master a PhD. Při výuce matrice zahrnují vědecké obory sociologie, veřejné správy a veřejné politiky, politologie, mezinárodních vztahů, sociální politiku, antropologie, a sociální komunikace.

Úzce s výukou, ISCSP podporuje vědecký výzkum prostřednictvím svých výzkumných center uznané Nadace pro vědu a technologie (FCT) - Centrum pro správu a veřejné politiky (CAPP) a východní institutu (IO) a dalších středisek v oblasti politické věd a mezinárodních vztahů, sociologie a antropologie.

ISCSP rozvíjí opravné položky politiku veřejně prospěšných prací, což přispívá k sociální a ekonomický rozvoj země a zvyšování kvalifikace a organizace hospodářské struktury, a občanské společnosti, jakož i posílení funkční a organizační podmínky veřejného sektoru. Mezinárodně je účast na projektech v portugalsky mluvící svět a na rozvíjejících se oblastech geostrategické úlohy.

This school offers programs in:
  • Portugalština

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Digitální Strategické Komunikace

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 30 měsíců October 2018 Portugalsko Lisboa + 1 více

Frekvence Digital strategické komunikace v absolvent má celkový cíl poskytnout studentům teoretické a praktické dovednosti, které podporují a pomáhají integraci digitálních komunikačních a informačních médií ve strategickém řízení organizace, značky, produktu, osoby nebo služby. [+]

PŘÍJEMCI

Komunikační profesionálové (poradci, publicisté, poradci, public relations, obchodníci); čerství absolventi z oblasti komunikace a podobně; manažeři lidských zdrojů; Profesionální informační technologie; trenéři; a zájem o digitální komunikace obecně.

CÍLE

Frekvence Digitální strategické komunikace Graduate To má celkový cíl poskytnout studentům teoretické a praktické dovednosti, které podporují a pomáhají integraci digitálních komunikačních a informačních médií ve strategickém řízení organizace, značky, produktu, osoby nebo služby.

Konkrétně se jedná o cíle patří:

. Uznat platnost digitálních komunikačních nástrojů ve strategických podmínek; B Plánování organizačních komunikační procesy v digitálním prostředí; C Definovat a uznávají, taktiky, které zvyšují účinek komunikačních zpráv v digitálním prostředí; D Správa online přítomnost prostřednictvím činností řízení změn, krizové řízení a řízení reputace; E monitorování a vyhodnocování výsledků on-line přítomnost a komunikace investice (ROI); F Optimalizace a přímé výsledky komunikace, směrování jim překonat cíle: význam, vliv, pravosti a odpovědnosti.... [-]


Magisterský Titul V Oboru Politologie

Campus forma Denní studium 4 semestry October 2018 Portugalsko Lisboa

V rámci strategického ISCSP-UTL, jelikož nabídka tréninkového cyklu II a po cílů stanovených na cíle politické úrovni vysokoškolského vzdělávání v rámci boloňského procesu, byly definovány následující cíle: [+]

Cíle

V rámci strategického ISCSP-UTL, jelikož nabídka tréninkového cyklu II a po cílů stanovených na cíle politické úrovni vysokoškolského vzdělávání v rámci boloňského procesu, byly definovány následující cíle:

Prohloubení dovednosti

Pokud jde o titul v politologie, tento cíl odpovídá jaderné konfiguraci Boloňského procesu, jak volí průchod vzdělávací paradigmatu založený na přenosu poznatků do paradigmatu založeného na získání dovedností, které, v případě druhého cyklu, Musí být posílena, aby bylo zajištěno, že student získá akademické specializace (článek 18 nařízení s mocí zákona 74/2006).

Tento cíl předsedal vypracování nových osnov, protože jeho struktura podporuje prohlubování dovedností, které konsolidovat ty instrumentálních profilů školení a především, o specifickou povahu.... [-]


V Masteru Veřejné Správy

Campus forma Denní studium 4 semestry October 2018 Portugalsko Lisboa

MPA je určen všem, kteří chtějí zlepšit své dovednosti a rozvíjet své znalosti z veřejné správy. Každý, kdo má bakalářský titul může požádat, bez ohledu na to vědeckého výcvikového prostoru. [+]

Představení

O MPA - Master of veřejné správy Jejím cílem je etablovat jako zvýšené dodávky Fakultě sociálních a politických věd ve vědním oboru, který spustil jeho genesis, který označil jeho rozvoj, a přispěl rozhodujícím způsobem k jeho prohlášení. Prostřednictvím MPA, bude ISCSP poskytne znalosti a rozvíjet základní dovednosti k výkonu funkcí ve veřejné správě.

MPA je určen všem, kteří chtějí zlepšit své dovednosti a rozvíjet své znalosti z veřejné správy. Každý, kdo má bakalářský titul může požádat, bez ohledu na to vědeckého výcvikového prostoru.

Kurz Druhý cyklus MPA je rozdělen do čtyř semestrů, celkem 120 ECTS. Osnovy zahrnuje 95 ECTS pro jadernou kurikulárních jednotek povinných ve vědě veřejné správě, 10 ECTS pro vědecké oblasti veřejné politiky a 15 ECTS pro vědecké oblasti managementu.... [-]