ISCSP - Instituto Superior de Ciências Sociais e Políticas

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

ISCSP podporuje tvorbu svých studentů v oblasti sociálních a politických věd, které nabízejí postgraduální vzdělání (stupňů) a postgraduální, druhý a třetí stupeň, odpovídající stupňů Master a PhD. Při výuce matrice zahrnují vědecké obory sociologie, veřejné správy a veřejné politiky, politologie, mezinárodních vztahů, sociální politiku, antropologie, a sociální komunikace.

Úzce s výukou, ISCSP podporuje vědecký výzkum prostřednictvím svých výzkumných center uznané Nadace pro vědu a technologie (FCT) - Centrum pro správu a veřejné politiky (CAPP) a východní institutu (IO) a dalších středisek v oblasti politické věd a mezinárodních vztahů, sociologie a antropologie.

ISCSP rozvíjí opravné položky politiku veřejně prospěšných prací, což přispívá k sociální a ekonomický rozvoj země a zvyšování kvalifikace a organizace hospodářské struktury, a občanské společnosti, jakož i posílení funkční a organizační podmínky veřejného sektoru. Mezinárodně je účast na projektech v portugalsky mluvící svět a na rozvíjejících se oblastech geostrategické úlohy.

Místa

Lisabon

Adresa, 1. řádek
Rua Almerindo Lessa - 1300-663
Lisabon, Lisabon, Portugalsko