Polytechnic Institute of Tomar

Úvod

Read the Official Description

Historie

Polytechnického institutu Tomar byl vytvořen v roce 1973, publikoval v nařízení s mocí zákona 402/73, ze dne 11. srpna, tehdejšího ministra školství a vědy, Veiga Simão. S revolucí v roce 1974, proces instalace neuskutečnil.

V roce 1979, to bylo vytvořeno jako škola technologie Tomar (ESTT), nejsou integrovány tehdejší ministr školství, Luis Veiga da Cunha, jehož instalace výbor byl jmenován teprve v říjnu 1982 tehdejší ministr Frausto da Silva, který se skládá prezident, profesor Pacheco de Amorim, a samohlásky, Dr. Julio Dias das Neves a Dr. Maria do Rosario Baaeta Neves. První kurzy byly uvedeny do provozu v roce 1986, parazity nachází v Av. Candido Madureira, Tomar.

Vysokoškolská politika v Portugalsku definována tak, že by mohl být jen polytechnický okresními a tak v roce 1985 vyhláškou 46/85 ze dne 22. listopadu byl integrován ESTT v Santarém polytechnice. Později, v roce 1994 DL 304/94 ze dne 19. prosince, jeho jméno bylo změněno na School of Technology a Tomar Management (ESTGT).

V roce 1986 přišel do provozu první kurzy IPT: Business Administration (Responsible profesor José Ribeiro Mendes), stavebnictví (vedoucí Professor António Paiva) a výrobu celulózy a papíru technologie (vedoucí profesor Rui Santa Ovaia), s celkovým asi 90 studentů. V roce 1987 vstoupil do provozu průběh výtvarných umění (Head Dr. António Pires Guilhermino), a, v roce 1988, Program odborných studií v umění, archeologie a restaurování ((vedoucí profesor Luis Osterbeek).

V roce 1996, vyhláškou 96/96, ze dne 17. července, tehdejší ministr školství a vědy, Eduardo Marcal Grilo, dělal zveřejní vytvoření polytechnického institutu Tomar (IPT), s School of Management (ESGT) a Škola technologie (ESTT), a to jak v Tomar, nyní v jeho novém kampusu, s účinností od 1. ledna 1997. Byl jmenován prezidentem institutu profesora Doktor Pacheco de Amorim, co je uvedeno na jeho asistentů Profesor José Faria Passion, profesor José Ribeiro Mendes, který nahromaděné s Ředitelstvím School of Management, a profesor Rui Santa Ovaia že nahromaděné s Ředitelstvím Škola Technology.

Stanovy ústavu a škol byly nyní schváleny a Koncepce profesor Fortunato převzal směr ESGT a profesor Luis Merca převzal směr oddělení.

V roce 1999, vyhláška 264/99, ze dne 14. července, byl vytvořen v IPT, School of Abrantes technologie (ESTA), režírovaný profesor Eugenio Pina de Almeida. V roce 2005 byl jmenován do čela ESTA, profesor Miguel Pinto dos Santos.

V roce 2005 byl zvolen prezidentem profesor Antonio Pires da Silva.

V roce 2010 byl zvolen současný prezident Eugenio Pina de Almeida. Ředitelé byli jmenováni do ESTT profesor John korunován, pro ESGT Fortunato početí učitele a pro ESTA, profesor Luis Ferreira.

Poslání

1 - IPT je polytechnická instituceV evropském prostoru vysokoškolského vzdělávání, darovaný dovedností v oblasti vědy, techniky, umění a humanitní vědy, že od svého založení, soutěží navíc k vysokoškolskému vzdělávání svých studentů, vyrábějící užitečné znalosti, dovednosti, schopnosti a dovednosti, příprava je pro trh práce a výkon aktivního občanství v demokratické společnosti.

2 - polytechnický institut Tomar stále bere jako své poslání: Rozšíření přístupu ke znalostem ve prospěch lidí a společnosti prostřednictvím výzkumu, vzdělávání a spolupráce v globálním vzdělávacího projektu jedince; aktivní účast na budování evropského prostoru výzkumu a vzdělávání, a model regionálního rozvoje založený na tvorbu, inovaci a zlepšení vědeckých a technologických poznatků.

3 - V rámci plnění svého poslání IPT:

  • To hodnoty dílo jeho výzkumných pracovníků, fakulty a zaměstnance, stimuluje intelektuální a odbornou přípravu svých studentů a aby byly vytvořeny podmínky pro všechny řádně kvalifikované občany, aby měli přístup k vysokoškolskému vzdělávání a učení se v průběhu celého života;
  • Podporovat efektivní mobilitu studentů a absolventů, národní i mezinárodní úrovni, a to zejména v evropském prostoru vysokoškolského vzdělávání a komunity portugalsky mluvících zemí;
  • Účastní se styčných činností pro společnost, včetně šíření a předávání znalostí, jakož i ekonomickou hodnotu vědeckých poznatků;
  • Přispívá k porozumění veřejnosti humanitních oborů, umění, vědy a technologií prostřednictvím podpory a organizování opatření na podporu šíření humanistických, uměleckých, vědeckých a technologických, a poskytují potřebné zdroje pro tyto účely.

Fakta a čísla

Odkaz na polytechnickém institutu Tomar je profesor José Bayolo Pacheco de Amorim, a prezident instituce od jeho instalace v roce 1982, do roku 2005. IPT dala jméno hlavního Auditorium.

Profesor António Pires da Silva byl druhý prezident Institutu mezi lety 2005 a 2010. Je to dnes člen Generální rady a předseda prezidentské podpůrného úřadu.

Profesor Julio Dias das Neves patřil, od roku 1982 do roku 1996, ke směru IPT a získal své jméno O106 Auditorium. Patřil Generální radě do roku 2014.

Prvním učitelem, Luis Oliveira Dias, chopil se úřadu 27. února 1984.

Ophelia Ferreira byl první vedoucí správy.

Některá fakta a čísla:

• V roce 1982 první instalace byli v pronajatém pokoji v obchoďáku templářů v Alameda 1. března v Tomar.

• V roce 1984 začne díla prvních IPT zařízení na Avenida Cândido Madureira, Tomar, které by byly získané v příštím roce.

• V roce 1986 uveden do provozu první kurzy IPT: Business Administration (Responsible profesor José Ribeiro Mendes), stavebnictví (vedoucí Professor António Paiva) a výrobu celulózy a papíru technologie (vedoucí profesor Rui Santa Ovaia), s celkem asi 90 studentů.

• V roce 1987 vstoupil do provozu průběh grafiky (vedoucí Dr. António Pires Guilhermino), a, v roce 1988, Program odborných studií v umění, archeologie a restaurování ((vedoucí profesor Luis Osterbeek).

• V roce 1988 byla vydána první Student Guide.

• V roce 1989 odešli první absolventy bakalářského pro trh práce. Joaquim Pombo, hřiště of Business Administration, José Casimiro Pereira, Vitor Gaspar Flower a Natércia Santos, na Ceculose papíru a Technology Course a Orlando Lopes da Fonseca, jsou první absolventi dnes Profesoři nebo techniků IPT.

• V roce 1989 zahájila první kámen kampusu IPT Tomar a první třídy začala v roce 1991.

• V roce 2014 IPT má nabídnout 21 bakalářské, 21 Masters, 8 Post promoce, 17 technologické specializační kurzy a 5 Další kurzy Breves.Tem asi 3000 studentů.

• Do roku 2014, IPT již zapsaných asi 13.000 studentů, a byli více než 10.000 absolventů.

Ocenění

Polytechnického institutu Tomar získal několik ocenění a vyznamenání, a to buď jako instituce, a to buď v rámci svých školách nebo jejich kurzů.

  • IPT byl oceněn Evropskou komisí s ECTS (European Credit Transfer System) Label, tj uznání vynikajícího využití European Credit Transfer System. Jsme jedním z evropských vzdělávacích institucí s jedním z nejlepších evropské mobility s příslušnými dovednosti rozpoznávání úvěry na odbornou přípravu.
  • Úvěrová odpovídá 25-30 hodin práce v dané vzdělávací kompetence založení poznání, pochopení a schopnost studenta musí úspěšně učit. Kredity získané v tréninku v IPT jsou uznávány pro excelenci v Evropě a máme smlouvy s vysokoškolskými institucemi v Belgii, Bulharsku, Slovinsku, České republice, Španělsku, na Slovensku, ve Francii, Maďarsku, Itálii, Litvě, Polsku, Rumunsku, Švédsku a Turecku ,
  • IPT byl oceněn Evropskou komisí s DS (Diploma Supplement Label), tedy uznání vydání dodatku vynikající diplomu, kde jsou další informace na výcvikovou osnovou studenta. Dodatek k diplomu zlepšuje mezinárodní transparentnost a usnadňuje akademického a profesního uznávání kvalifikací. Umožňuje popsat charakter, kontext, úroveň, obsah a postavení, aby student ukončil kvalifikaci diplomu, který je nese.

V roce 2008 jsme měli Erasmus Cenu zlata do intenzivního kurzu kvality správa kulturního dědictví.

Erasmus Mundus, již v roce 2004, v první skupině, kterou vybere Evropská komise.

V roce 1994 obdržel IPT Erasmus cenu, činnost profesora Luis Osterbeek.

Několik ocenění za design a video dokumentu byly přiřazeny IPT studentů.

This school offers programs in:
  • Portuguese (Portugal)

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magisterský Titul V Oblasti Auditu A Finanční Analýza

Campus forma Denní studium 4 semestry October 2017 Portugalsko Tomar

Program magisterského studijního oboru zahrnuje rozvoj znalostí v následujících technických a přírodovědných oborů. [+]

Poskytnout solidní kulturní, vědecké a technické školení, podporovaný učebních osnov a učebních osnov, které zahrnuje neustálém kontaktu se reálné situace v laboratoři a in situ. Formát tohoto cyklu je založen na vývoji různorodý soubor dovedností pro vynikající pracovní příležitosti a pokračovat postgraduální a magisterského studia. Cíle Průběh studia zahrnuje: Magisterský titul organizována v kurzu jednotek, což odpovídá 77 ECTS; Projekt práce, jedinečný a speciálně vyrobené pro tento účel, stáže nebo odborné povahy závěrečné zprávy objektu, což odpovídá 43 ECTS. Program magisterského studijního oboru zahrnuje rozvoj znalostí v těchto technických a vědeckých oblastech: Účty (69 ECTS povinně volitelný a 18 ECTS); Finanční (19 ECTS povinné a nepovinné 13 ECTS); Management (4 ECTS povinně a pět nepovinné); Law (vyžadováno 5 ECTS); Mathematics (5 ECTS požadováno). Kariéra Držitelé auditu a stupně finanční analýzy magisterského budou připraveny mimo jiné vykonávat funkce v následujících oblastech: Finanční; Pojištění; Audit (jako zaměstnanec firmy auditorů; Účetnictví (jako zaměstnanec společností autorizovaných účetních znalců); a Finanční analýza. Kvalifikační požadavky Magisterská studia jsou upraveny portugalskými právními předpisy a nařízeními kurzů Masters definovaných School of Tomar Management. Chcete-li dokončit cyklus magisterského studia je třeba získat 120 kreditů rozdělena na čtyři semestry v souladu s osnovami kurzu. Každý ECTS kredit odpovídá 27 hodin celkové práci studentů. Způsob ukončení Absolvování kurzu studia vyžaduje schválení ve všech učební jednotky, které ji tvoří, včetně veřejné obhajoby práce projektu nebo stáž zprávy, takže celkem 120 ECTS kreditů, z nichž 102 povinné a 18 na výběr mezi možnostmi povoleno v studijního plánu Výsledky učení Magisterské držitelé titul v oboru auditu a finanční analýzy by měl být schopen: Rozpoznat aspekty týkající se vývoje auditu na čas a způsob, jakým reaguje na dynamiku organizací; Vztahují změny v modelech správy a řízení společnosti s požadavky auditu, pomáhají rozvíjet úvahy o současných a budoucích trendech; Chcete-li znát hlavní aspekty týkající se profesi interního auditora, zejména, rozsahu činnosti, povolání podmínek a kontaktních míst a zúčtování se externího auditu; Tvorba posouzení a hodnocení vnitřního kontrolního systému a jeho implementace v každé organizaci, bez ohledu na jejich povahu; Seznamte se s zvláštní audit ve veřejném sektoru, finančního sektoru a pojišťovnictví; Chápat význam strategického a dopředu audit nejistoty v tržním kontextu; Seznamte se základní aspekty týkající se fungování trhů a finančních nástrojů, zejména pokud se týká hlavních finančních produktů (akcií, dluhopisů, atd); Být schopen posoudit ty nejlepší investiční alternativy, s ohledem na ziskovost a riziko těchto finančních produktů; Práce s hlavními modely rovnováhy, s ohledem na analýzu a posouzení finančních aktiv; Ukazuje cestu k restrukturalizaci podniků; Znát a uplatňovat mezinárodní účetní standardy v obchodním kontextu Znát hlavní daní, obchodní hledisko. Informace pro žadatele Akademické Služby Zaměstnání 30 Poplatky a platební metody Poplatek za studium je € 2,100.00 a může být provedena v hotovosti nebo 18 měsíčních splátkách € 117,00. Odměny Aplikace € 60,00. Potřebné doklady Podrobný životopis; Osvědčení o způsobilosti; Kopie občanského průkazu nebo průkazu; Kopie daňového karty. Načasování Aplikace - 1. fáze * Použití: 01 30 července 2015 Serializace / vstupné: 07.09.2015 Zobrazení výsledků: 07.09.2015 Stížnosti: 8. září 2015 Stížnosti mohou být dodány do konce lhůty stanovené v řádu správního Definitivní seznam: 10.9.2015 Zápisy (1. ročník / 1. čas) kandidáti: 11 a 14. září 2015 Aplikace - Fáze 2 * Aplikace: 18. srpna do 30. září 2015 Serializace / vstupné: 2. října 2015 Zobrazení výsledků: 6. října 2.015 Stížnosti: 7. října 2015 Stížnosti mohou být dodány do konce lhůty stanovené v řádu správního Definitivní seznam: 08.10.2015 Zápisy (1. ročník / 1. čas) kandidáti: 09 12.10.2015 * Dodací veškeré dokumentace na akademické Services IPT: poštou na adresu: Counter čtvrtek - Estrada da Serra 2300-313 Tomar e-mailem na servacademicos@ipt.pt~~V tvář (v období mezi 09h00-13h00 a 14h00-17h) - Platba příslušného poplatku. - Formální žádost musí být podána žadatelem, platformy IPT. Kurikulární struktura Žádné přidělen vědecké oblasti Účetnictví Pravá Finanční Řízení Matematika [-]

Magisterský Titul V Oblasti Obnovy Měst

Campus forma Denní studium 4 semestry October 2017 Portugalsko Tomar

Program magisterského studijního oboru zahrnuje rozvoj znalostí v následujících technických a přírodovědných oborů. [+]

To poskytuje solidní kulturní, vědecké a technické školení, podporovaný učebních osnov a učebních osnov, které zahrnuje neustálém kontaktu se reálné situace v laboratoři a in situ. Formát tohoto cyklu je založen na vývoji různorodý soubor dovedností, které umožňují více pracovních příležitostí a další studie v postgraduálních a magisterských kurzů. Cíle Průběh studia zahrnuje: Magisterský titul organizována v kurzu jednotek, což odpovídá 75 ECTS; Projekt práce, jedinečný a speciálně vyrobené pro tento účel nebo stáž odborného charakteru závěrečné zprávy objektu, což odpovídá 45 ECTS. Program magisterského studijního oboru zahrnuje rozvoj znalostí v těchto technických a vědeckých oblastech: Stavebnictví (vyžadováno 40 ECTS); Struktury (10 ECTS požadováno); Infrastructure (požadováno 25 ECTS). Studenti si mohou vybrat, zda projekt nebo stáž v jedné z technických a vědeckých oblastí, čímž se této oblasti jejich ECTS. Kariéra Magisterský titul v držáků Urban Rehabilitační by měl být schopen vykonávat funkce, jako například: Práce režisérů Odpovědný za služby stavebního dozoru Technici ve veřejných nebo soukromých společností Návrháři nebo konzultanti Pořadatelé Kvalifikační požadavky Magisterská studia jsou upraveny portugalskými právními předpisy a nařízeními kurzů Masters definovaných školou techniky Tomar. Způsob ukončení Absolvování kurzu vyžaduje absolvování všechny kurzy, které ji obsahují, včetně veřejné obhajobě práce, projektu nebo stáž zprávy, takže celkem 120 ECTS kreditů. Uznávání předchozího vzdělání Jsou předmětem zvláštního zřetele na případ od případu a formálně, postupy pro akreditaci vzdělávání absolventům ve stavebnictví, nebo podobné kurzy, před Boloňského procesu a trvání rovnající se 300 ECTS kreditů (5 letech studia ). Informace pro žadatele Akademické Služby Zaměstnání 20 Poplatky a platební metody Poplatek za studium je € 2,100.00 a může být provedena v hotovosti nebo 18 měsíčních splátkách € 117,00. Odměny Aplikace € 60,00. Potřebné doklady Podrobný životopis; Osvědčení o způsobilosti; Kopie občanského průkazu nebo průkazu; Kopie daňového karty. Načasování Aplikace - 1. fáze * Použití: 01 30 července 2015 Serializace / vstupné: 07.09.2015 Zobrazení výsledků: 07.09.2015 Stížnosti: 8. září 2015 Stížnosti mohou být dodány do konce lhůty stanovené v řádu správního Definitivní seznam: 10.9.2015 Zápisy (1. ročník / 1. čas) kandidáti: 11 a 14. září 2015 Aplikace - Fáze 2 * Aplikace: 18. srpna do 30. září 2015 Serializace / vstupné: 2. října 2015 Zobrazení výsledků: 6. října 2.015 Stížnosti: 7. října 2015 Stížnosti mohou být dodány do konce lhůty stanovené v řádu správního Definitivní seznam: 08.10.2015 Zápisy (1. ročník / 1. čas) kandidáti: 09 12.10.2015 * Dodací veškeré dokumentace na akademické Services IPT: poštou na adresu: Counter čtvrtek - Estrada da Serra 2300-313 Tomar e-mailem na servacademicos@ipt.pt~~V tvář (v období mezi 09h00-13h00 a 14h00-17h) - Platba příslušného poplatku. - Formální žádost musí být podána žadatelem, platformy IPT. [-]

Magisterský Titul V Oboru Redakční Designu

Campus forma Denní studium 4 semestry October 2017 Portugalsko Tomar

Multidisciplinární přístup nezbytný pro přípravu Design Professional v nakladatelství oblasti činí apetrechemos toto mistrovské s nabídkou znalostí co nejúplnější. [+]

Víme, že tvoří redakční návrhářů! Multidisciplinární přístup nezbytný pro přípravu Design Professional v nakladatelství oblasti činí apetrechemos toto mistrovské s nabídkou znalostí co nejúplnější. Výuka je vedena na realizaci praktické práce profesionálního charakteru, podporovaný silným teoretických poznatků a analýzy domácí i zahraniční vydavatelství. Program magisterského studijního oboru zahrnuje rozvoj znalostí v těchto technických a vědeckých oblastech: Redakční Design (110 ECTS); Grafické Kultura (4 ECTS); Media (6 ECTS) Cíle Průběh studia vedoucí k získání titulu Master of design Editorial si klade za cíl poskytnout / prohlubovat koncepční, strategické a technické odborné znalosti v multidisciplinárním oboru dějin designu. Také hodlá podporovat akvizice / rozvoj dovedností a redakčních schopností, kreativní, experimentátory, plánování a týmové práce, s ohledem na začlenění do národního a mezinárodního trhu práce. Kariéra Držitelé Magisterský titul v oboru redakční designu bude připraven pro následující profesní profily, mimo jiné: Redakční Informace Art Director Graphic Designer Multimediální Designer v: Nakladatelství, časopisy, noviny, Skupiny úvodníky a jiná média; Workshopy v designu, reklamních agentur a firemní komunikace; na volné noze. Kvalifikační požadavky Magisterská studia jsou upraveny portugalskými právními předpisy a nařízeními kurzů Masters definovaných školou techniky Tomar. Chcete-li dokončit cyklus magisterského studia je třeba získat 120 kreditů rozdělena na čtyři semestry v souladu s osnovami kurzu. Každý ECTS kredit odpovídá 27 hodin celkové práci studentů. Způsob ukončení Absolvování kurzu studia vyžaduje schválení ve všech učební jednotky, které ji tvoří, včetně veřejné obhajobě zprávy projektové práce, práce nebo stáže, tedy celkem 120 ECTS kreditů, v souladu s obecnými a zvláštních pravidel oceňování , Výsledky učení Titul v designu držitelé magisterského Redakční by měly získat tento soubor dovedností: Akademické dovednosti organizovat a zavádět metodiku vydavatelského projektu; použití v strukturovaným způsobem, různé úrovně soutěží informace v úvodníku projektu; organizování koherentní strukturované informace, na základě komplexních údajů různých platformách, vyrovnávacích jak funkci formuláře, stejně jako u komunikačního rozhraní dekódovatelný projevu; rozvíjet praktické a experimentalist postoj, který umožňuje řádné a originálních přístupů v edičních design projektů; rozvíjet internacionalizaci iniciativ; rozvíjet inovativní znalosti v oblasti vydávání; Instrumentální dovednosti používat technologické nástroje aktuální s cílem účinně reagovat na požadavky redakční designu; zvládnout operativně technických a redakčních postupů. Interpersonální dovednosti rozvíjet mezilidské vztahy, protože věděl, integrovat multidisciplinární týmovou práci; integrovat strukturu pro plánování a redakční organizace; rozvoji vůdčích a projektů spolupráce; Systémové dovednosti vyvíjet self-learning procesy, které jí umožní vyvíjet budoucí zaměstnání; mít přehled v redakční oblasti a možnosti, pokud jde o akčních strategií; rozvíjet technické a kreativní myšlení, inovace a prohloubit znalosti. Informace pro žadatele Akademické Služby Zaměstnání 25 Poplatky a platební metody Poplatek za studium je € 2,100.00 a může být provedena v hotovosti nebo 18 měsíčních splátkách € 117,00. Odměny Aplikace € 60,00. Potřebné doklady Podrobný životopis; Osvědčení o způsobilosti; Kopie občanského průkazu nebo průkazu; Kopie daňového karty. Načasování Aplikace - 1. fáze * Použití: 01 30 července 2015 Serializace / vstupné: 07.09.2015 Zobrazení výsledků: 07.09.2015 Stížnosti: 8. září 2015 Stížnosti mohou být dodány do konce lhůty stanovené v řádu správního Definitivní seznam: 10.9.2015 Zápisy (1. ročník / 1. čas) kandidáti: 11 a 14. září 2015 Aplikace - Fáze 2 * Aplikace: 18. srpna do 30. září 2015 Serializace / vstupné: 2. října 2015 Zobrazení výsledků: 6. října 2.015 Stížnosti: 7. října 2015 Stížnosti mohou být dodány do konce lhůty stanovené v řádu správního Definitivní seznam: 08.10.2015 Zápisy (1. ročník / 1. čas) kandidáti: 09 12.10.2015 * Dodací veškeré dokumentace na akademické Services IPT: poštou na adresu: Counter čtvrtek - Estrada da Serra 2300-313 Tomar e-mailem na servacademicos@ipt.pt~~V tvář (v období mezi 09h00-13h00 a 14h00-17h) - Platba příslušného poplatku. - Formální žádost musí být podána žadatelem, platformy IPT. Kurikulární struktura Sociální komunikace Kultura Graphic Editorial design Grafický design [-]

Magisterský Titul V Prehistorické Archeologie Umění Rocku

Campus forma Denní studium 4 semestry October 2017 Portugalsko Tomar

Průběh studia zahrnuje: magisterský titul organizována v kurzu jednotek, což odpovídá 80 ECTS; Závěrečná práce, což odpovídá 40 ECTS. [+]

Poskytnout solidní kulturní, vědecké a technické školení, podporovaný učebních osnov a učebních osnov, které zahrnuje neustálém kontaktu se reálné situace v laboratoři a in situ. Formát tohoto cyklu je založen na vývoji různorodý soubor dovedností pro vynikající pracovní příležitosti a pokračovat postgraduální a magisterského studia. Cíle Průběh studia zahrnuje: Magisterský titul organizována v kurzu jednotek, což odpovídá 80 ECTS; Závěrečná práce, což odpovídá 40 ECTS. Program magisterského studijního oboru zahrnuje rozvoj znalostí v těchto technických a vědeckých oblastí: pravěku (6 ECTS povinné a až 18 volitelných ECTS) Geologie kvartéru (6 ECTS povinné a až 18 volitelně) Paleoanthropology (6 ECTS povinné a až do 18 ECTS volitelný), Metody a techniky (6 ECTS povinné a až do 18 ECTS volitelně) Museography a výuky (6 ECTS povinné a až 18 volitelných ECTS), práce v terénu a laboratorní (8 ECTS) a volitelné úvěry dostat do kongresových projektů, publikací a podobně (až 9 ECTS). Minimální kreditů za účast na akademických modulů je 63 ECTS a maximum je 72 ECTS. Kariéra Držitelé magisterský titul v oboru Pravěká archeologie a umění rocku budou připraveny pro následující profesní profily, mimo jiné: Veřejný sektor: Městské archeologové; Centrální správa (DGPC a závislé služby); Muzea; Z vlastního kapitálu a řízení cestovního ruchu služby. Soukromý sektor: Archeologie společnosti; Kulturní dědictví a cestovního ruchu společnosti; Společnosti se službami hospodaření s půdou. Vzdělání: Polytechnic vzdělávání; Vysoké školy univerzitní; Odborné vzdělávání v archeologii, kulturní dědictví a skalní umění. Mezinárodní trh práce: Vysokoškolské vzdělávání; Muzea; Vládní služby; Odborné vzdělávání; Consulting. Kvalifikační požadavky Magisterská studia jsou upraveny portugalskými právními předpisy a nařízeními kurzů Masters definovaných školou techniky Tomar. Chcete-li dokončit cyklus magisterského studia je třeba získat 120 kreditů, strukturované akademické moduly, práce v terénu a laboratorní, články, konference a závěrečné práce. Každý ECTS kredit odpovídá 27 hodin celkové práci studentů. Způsob ukončení Absolvování kurzu vyžaduje absolvování všechny kurzy, které ji obsahují, včetně veřejné obhajobě práce, projektu nebo stáž zprávy, takže celkem 120 ECTS kreditů, 30 povinné, 40 práce, 8 pole a 42 na výběr mezi možnostmi povolených ve studijním plánu, a v souladu s obecnými a specifickými zásadami pro oceňování. Výsledky učení Držitelé magisterský titul v oboru Pravěká archeologie a skalní umění by měl být schopen: Identifikovat a charakterizovat místa a archeologické kontexty ve své oblasti životního prostředí a kulturního rámce; Identifikace archeologických zdrojů a začlenit je do plánovacích programů území s cílem přilákat investice, s následnou tvorbu pracovních míst a zajištění populace na místní a regionální úrovni; Zvládnout základní techniky terénní archeologie v oblasti pravěku, proto-rockové historie a umění; Zvládnout základní slovní zásobu a pochopit hlavní dílčí oblastí působnosti emArqueologia prehistorie, Rock umění, kamenných technologie, keramiky, archeologie experimentální archeologie Latinské Ameriky, počítačové aplikace v archeologii, Geo-archeologie, Paleoanthropology, Archaeometry, archeologický botanika, Zoo-archeologie, Museography a Výuka; Prokázat plnou autonomii alespoň v jedné z těchto podoblastí: prehistorie archeologie, skalní umění, kamenných technologie, keramiky, archeologie experimentální archeologie Latinské Ameriky, počítačové aplikace v archeologii, Geo-archeologie, Paleoanthropology, Archaeometry, archeologický botanika, Zoo-archeologie, Museography a Výuka; Pochopení významu obnovu a udržitelné využívání zdrojů, archeologických jako faktory ziskovosti a minimalizace negativních dopadů; Zhodnotit potenciální vědecké, vzdělávací, kulturní dědictví a místa archeologického zájmu a scénický směrem k jeho použití jako prostředek pro podporu a regionální rozvoj; Rozvíjet Archaeo-cestovního ruchu trasy k šíření a projektových regionů; Rozvíjet map rizik v oblasti archeologického dědictví v kontextu územního plánování. Uznávání předchozího vzdělání Připsání je omezena 60 ECTS, a studenty, v takovém případě možnost požadovat absolvování kurzu ve školním roce. Informace pro žadatele Zúčastněné strany by měly směřovat žádost o přijetí do kurzu a dopisu ředitele magisterské založit zájem o kurzu a zamýšlenou oblast specializace (zúčastněným stranám připravit diplomovou práci může naznačovat možný problém), připojení životopis, ověřené fotokopie kvalifikace, fotokopie občanského průkazu / průkazu / pasu a číslo daňového poplatníka, a formulář žádosti. Žadatelé, kteří jsou doplňky pro vysokoškoláka v aktuálním akademickém roce lze použít podmíněně (to by mělo být uvedeno v žádosti o přijetí). Dokumentace by měla být zaslány na adresu: Sekretariát Master v prehistorických archeologie a Rock umění Polytechnic Institute of Tomar Quinta počítadla - Estrada da Serra 2300-313 Tomar - Portugalsko Tel. (+351) 249 346 363 / Fax. (+351) 249 346 366 E-mail: mestrados.gri@ipt.pt~~V Pořadí se provádí pomocí řídícího výboru Master, na základě těchto kritérií, které jsou totožné s těmi, stanoví Evropská Erasmus Mundus, celkového počtu 100 kandidátů Body: Stupeň klasifikace (max.20) Kandidáta motivační dopis (max.15) Znalost angličtiny nebo francouzštiny (max. 10) Znalost dalších jazyků (max. 5) Odborná praxe v archeologii (max.20) Další kvalifikace, jako jsou mír, nebo jiných akademických publikací (max. 5) Vydání přiměřenosti prací nebo v předchozích publikacích (max. 20) Věk (5 bodů pro ty, kteří do 30 let) Uchazeči mohou být podrobeny pohovoru, kde Směrnice Komise hřiště vlastního uvážení. Klíčové výcvikové prostory: Prehistorie, Paleoanthropology, kvartérní geologie, metody a techniky v archeologii a dědictví výuky. Hlavní oblasti: Pravěká archeologie, Rock Art, Lithic Technology, keramiky, archeologie Latinské Ameriky, Aplikace výpočetní techniky v archeologii, Geo-archeologie, Archaeometry, Archaeo-botaniky, paleobotany, Zoo-archeologie, archeologie Sub-Aquatic, řízení jakosti Heritage (program HERITY Collaboration), kvartérní geologie, Pravěk a Asset Management. Ostatní obory v rámci sítě Erasmus Mundus. Statistiky bývalých absolventů: 70% práce v archeologii; 25% PhD. Hlavní oblasti výzkumu: Vale do Tejo (Portugalsko a Španělsko), Řecko, Angola, Namibie, Tanzanie, Brazílie. Místo: Třídy Magisterské probíhají většinou na Muzeum prehistorie v umění a posvátné údolí řeky Tajo, Macau. Některé moduly se uskuteční v Tomar. Stravování: Face. Většina povinné moduly pracují na 6. a sobotu. Některé moduly se v průběhu týdne fungovat. Úplatkářství: 2000.00 eur (1,000.00 eur / rok), plus registrační poplatek ve výši 150,00 EUR + 2,00 eur roční škola pojištění. Zápis: se uskuteční 9-12 října 2015 v Akademické služeb IPT, vyžaduje následující dokumentaci: Citizen Card Copy / občanský průkaz / cestovní pas a číslo daňového poplatníka (následně dodat pro zahraniční studenty), dvě fotografie typ -pass, očkování záznam fotokopie (aktualizováno vakcína proti tetanu), a osvědčení o zápisu výplně (poskytovat služby). Měly by také zaplatit registrační poplatek (150.00 euro) a výroční školní pojištění (2,00 eur). Studie kontinuity: Studenti v rámci Master, stejně jako jiné programy, mohou pokračovat ve studiu ve stejných výzkumných linek v EMJD v kvartéru a pravěku. Domů lekce: 12.10.2015. [-]

Mistři V Muzeích, Dědictví A Znalostní Společnosti

Campus forma Denní studium 4 semestry October 2017 Portugalsko Tomar

Innovate integrací vědecké poznatky a dovednosti v oblasti muzeologie a Museography a dědictví studia v informační a znalostní společnosti. [+]

Poskytnout solidní kulturní, vědecké a technické školení, podporovaný učebních osnov a učebních osnov, které zahrnuje neustálém kontaktu se reálné situace v laboratoři a in situ. Formát tohoto cyklu je založen na vývoji různorodý soubor dovedností pro vynikající pracovní příležitosti a pokračovat postgraduální a magisterského studia. Cíle Innovate integrací vědecké poznatky a dovednosti v oblasti muzeologie a Museography a dědictví studia v informační a znalostní společnosti. Dnes, informační a komunikační technologie jsou prioritou v rámci strategie Evropa 2020 a Portugalska a jeho digitální agendy jedna z prvních iniciativ zavedených. Jedním z cílů je vyškolit odborníky a občanům s digitálními dovednostmi. Cílem Master je poskytnout digitální dovednosti v kulturní oblasti, s konečným cílem získání nových služeb a aplikací prostřednictvím nových forem interakce a učení. Studenti jsou vedeni k brát v úvahu kulturní statky (nábytek, integrované a nemovitosti) ve vesmírné hlediska designu a služeb, architektonických a městských památkových rezervací, uchovávání a restaurování hospodaření s půdou a regionálního rozvoje tak, aby pomocí IKT mohou poskytnout nový radost a znalosti pro občany. Způsob ukončení Jak je stanoveno v písmenech a) a d) odstavce 1, článku 17 DL 74/2006 ze dne 24. března: Držitelé bakalářský titul nebo právní ekvivalent; nebo Držitelé akademického, vědeckého a odborného vzdělávacího programu uznaného vědeckých orgánů vzdělávací instituce, kde chtějí být přijati Výsledky učení Znalost nových muzejnictví, projektování a prostor, aby se nám umožňují utilizadoresa požitek a interakci s uměleckými předměty. Integrovat znalosti konzervace a restaurování architektonického, městský a mobilní a integrované majetku; regionální rozvoj; hospodaření s půdou a účast v evropských a mezinárodních sítí. Analyzovat a studovat využívání internetu jako nástroje v inteligentní a bezpečném prostředí, podnikání, učit se, komunikovat, sdílet, přemýšlet, spolupracovat a rozšiřovat. Studijní PDA a osvědčené postupy při vytváření digitálních knihoven nebo vyrobit nový digitální obsah, aby se stal schopen poskytnout a šířit znalosti. Holistický a integrovaný pohled na vědeckých oblastí poskytne studentům vědeckých a technických kapacit v nových a širokých víceoborových situacích situací, řešení aktuálních problémů a plánovat nová řešení, služeb a aplikací. Informace pro žadatele Akademické Služby Zaměstnání 35 Poplatky a platební metody Poplatek za studium je € 3,000.00 a může být provedena v hotovosti nebo 4 měsíčních splátkách € 750,00. Odměny Aplikace € 60,00. Potřebné doklady Podrobný životopis; Osvědčení o způsobilosti; Kopie občanského průkazu nebo průkazu; Kopie daňového karty. Načasování Aplikace - 1. fáze * Použití: 01 30 července 2015 Serializace / vstupné: 07.09.2015 Zobrazení výsledků: 07.09.2015 Stížnosti: 8. září 2015 Stížnosti mohou být dodány do konce lhůty stanovené v řádu správního Definitivní seznam: 10.9.2015 Zápisy (1. ročník / 1. čas) kandidáti: 11 a 14. září 2015 Aplikace - Fáze 2 * Aplikace: 18. srpna do 30. září 2015 Serializace / vstupné: 2. října 2015 Zobrazení výsledků: 6. října 2.015 Stížnosti: 7. října 2015 Stížnosti mohou být dodány do konce lhůty stanovené v řádu správního Definitivní seznam: 08.10.2015 Zápisy (1. ročník / 1. čas) kandidáti: 09 12.10.2015 * Dodací veškeré dokumentace na akademické Services IPT: poštou na adresu: Counter čtvrtek - Estrada da Serra 2300-313 Tomar e-mailem na servacademicos@ipt.pt~~V tvář (v období mezi 09h00-13h00 a 14h00-17h) - Platba příslušného poplatku. - Formální žádost musí být podána žadatelem, platformy IPT. Kurikulární struktura Žádné přidělen vědecké oblasti Heritage Studies MM + ES + SC (Comp.) Muzeologie a Museography Znalostní společnost [-]

Videos

Instituto Politécnico de Tomar

Smarter Fest

World Tourism Day