Polytechnic Institute of Tomar

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

historie

Polytechnického institutu Tomar byl vytvořen v roce 1973, ale kvůli portugalské revoluce v roce 1974, proces instalace neuskutečnil.

V roce 1979, byla založena jako škola technologie Tomar (ESTT), nejsou integrovány, jehož instalace komise by být jmenována teprve v říjnu 1982, se skládá z předsedy, prof Pacheco de Amorim, a samohlásky, Dr. Julio Dias das Neves a Dr. Maria do Rosário Baaeta Neves. První kurzy byla zahájena v roce 1986.

Politika vysokoškolského vzdělávání v Portugalsku je definováno, který by mohl být jen Polytechnic podle okresů, a tak v roce 1985 se ESTT byl integrován do Polytechnic of Santarém. Později, v roce 1994, jeho jméno bylo změněno na School of technologie a management Tomar (ESTGT).

V roce 1986 vstoupil do provozu první bakalářské programy IPT: Business & Management (vedoucí profesor José Ribeiro Mendes), stavebnictví (vedoucí profesor António Paiva) a výroba papíru a celulózy technologií (vedoucí profesor Rui Santa Ovaia), s celkem asi 90 studentů , V roce 1987 přišel do provozu bakalářský program výtvarných umění (vedoucí Dr. António Guilhermino Pires), a v roce 1988, v průběhu odborných studií v umění, archeologie a restaurování (vedoucí profesor Luis Osterbeek).

V roce 1996 tehdejší ministr školství a vědy, Eduardo Marçal Grilo, dělal zveřejní vytvoření polytechnického institutu Tomar (IPT), s School of Management (ESGT) a School of Technology (ESTT), a to jak v Tomar, Nyní ve svém novém kampusu, s účinností od 1. ledna 1997. Byl jmenován profesor prezidenta Dr. Pacheco de Amorim, a naznačil jeho asistentů Profesor José Faria Paixao, profesor José Ribeiro Mendes, kumulování s Ředitelstvím School of Management, a profesor Rui Santa Ovaia kumulaci s Ředitelstvím školy Technology.

Stanovy IPT a jednotlivých škol byly nyní schváleny a profesor Conceição Fortunato vzal směr ESGT a profesor Luis Merca předpokládal směr ESTT.

V roce 1999 vznikla v IPT, škola technologie Abrantes (ESTA), režírovaný profesor Eugenio Pina de Almeida. V roce 2005 byl jmenován do čela ESTA, profesor Miguel Pinto dos Santos.

Ve volbách v roce 2005, byl zvolený prezident profesor António Pires da Silva.

Ve volbách v roce 2010 byl zvolen současný prezident Eugenio Pina de Almeida. Ředitelé byli jmenováni do ESTT profesor João Coroado, pro ESGT profesora Conceição Fortunato a pro ESTA, profesor Luis Ferreira.

Mise

1 - Ústav je polytechnická instituce vyššího vzdělání v evropském prostoru vysokoškolského vzdělávání, za předpokladu, dovedností v oblasti vědy, techniky, umění a humanitní vědy, od samého počátku, soutěžit doplňkově pro vysokoškolské vzdělávání svých studentů, produkující užitečné znalosti, dovednosti, schopnosti a dovednosti, jejich přípravě na trh práce a pro výkon aktivního občanství v demokratické společnosti.

2 - polytechnický institut Tomar stále bere jako své poslání: rozšíření přístupu ke znalostem ve prospěch jednotlivců i společnosti pomocí výzkumu, vzdělávání a spolupráce na projektu pro globální vzdělávání jednotlivce; aktivní účast na budování evropského prostoru výzkumu a vzdělávání, a model regionálního rozvoje založený na vytváření, inovací a zlepšení vědeckých a technologických poznatků.

3 - V rámci plnění svého poslání IPT:

  • Myslíte si cení v práci jejího výzkumníků, fakulty a zaměstnance, podněcuje jejich intelektuální a odbornou přípravu svých studentů a zajišťuje podmínky pro všechny řádně kvalifikované občany, které by měly mít přístup k vysokoškolskému vzdělávání a celoživotní učení;
  • Podporovat efektivní mobilitu studentů a absolventů, jak na národní, tak na mezinárodní úrovni, zejména v evropském prostoru vysokoškolského vzdělávání a v portugalsky mluvících společenství;
  • Podílet se na vytváření sítí pro společnost, zejména pro šíření a předávání znalostí, jakož i hospodářské využití vědeckých poznatků;
  • Přispět k porozumění veřejnosti humanitních věd, umění, vědy a techniky, podpora a organizování akcí na podporu šíření humanistické, umělecké, vědecké a technické kultury, a poskytovat potřebné zdroje pro tyto účely.

Fakta a osobnosti

Odkaz na polytechnickém institutu Tomar profesor José Bayolo Pacheco de Amorim, že předsedu instituce od jejího počátku v roce 1982 do roku 2005. IPT připsat svůj název na hlavní Auditorium.

Profesor António Pires da Silva byl druhý prezident se mezi roky 2005 a 2010, dnešní člen dozorčí rady a předseda podpůrného úřadu pro předsednictví.

Profesor Julio Dias das Neves patřil od roku 1982 do roku 1996, k řízení IPT, co byl přidělen svůj název na Auditorium O106. Patřil k Generální rady až do roku 2014.

První profesor, Luis Oliveira Dias, chopil se úřadu 27. února 1984.

Ofélie Ferreira byl první Chief administrativních služeb

Některá fakta a čísla:

• V roce 1982 byl první kancelář v hospodářství pokoji na Templar obchodní centrum v Alameda 1. března v Tomar.

• V roce 1984 zahájit restaurování první budovy IPT na Avenida Cândido Madureira, přičemž, které by byly získány v následujícím roce.

• V roce 1986 vstoupil do provozu první bakalářské programy IPT: Business & Management (vedoucí profesor José Ribeiro Mendes), stavebnictví (vedoucí profesor António Paiva) a výroba papíru a celulózy technologií (vedoucí profesor Rui Santa Ovaia), s celkem asi 90 studentů.

• V roce 1987 vstoupil do provozu program vysokoškoláka polygrafie (vedoucí Dr. António Guilhermino Pires), a v roce 1988, v průběhu odborných studií v umění, archeologie a restaurování (vedoucí profesor Luis Osterbeek).

• V roce 1988 byla zveřejněna první Student Guide.

• V roce 1989 první absolventi odešel Absolventi na trhu práce. Joaquim Pombo, od Business & Management, José Casimiro Pereira, Vitor Gaspar a Natércia Santos, z buničiny a technologie papíru a Orlando Lopes da Fonseca, od výstavby jsou první absolventi, profesoři nebo vysoká Technici dnes pracuje na IPT.

• V roce 1989 uvedla na trh první kámen Campus IPT Tomar a první třídy začala v tomto kampusu v roce 1991.

• V roce 2014 IPT nabízí 21 bakalářských, magisterských 21 a 17 Technologické Specializační kurzy. Tam je asi 3000 studentů.

• Do roku 2014, IPT již zapsáno asi 13.000 studentů, a absolventi již bylo více než 10.000.

OCENĚNÍ

Polytechnického institutu Tomar získal několik ocenění a vyznamenání, a to buď jako instituce, a to buď v rámci svých školách nebo jejich kurzů.

  • Ústav byl oceněn Evropskou komisí s ECTS (European Credit Transfer System) Label, tj uznání vynikajícího využití European Credit Transfer System. Jsme jedním z orgánů Evropské vzdělání s nejlepšími evropskými mobilit s příslušným získávání dovedností uznávání kreditů. Jeden kredit odpovídá 25-30 hodin práce v dané jurisdikci založení vzdělávací znalosti, vědomosti a schopnosti, které by měl student úspěšně učit. Kredity získané v tréninku v IPT jsou uznávány pro excelenci v Evropě a máme smlouvy s vysokoškolskými institucemi v Belgii, Bulharsku, Slovinsku, České republice, Španělsku, na Slovensku, ve Francii, Maďarsku, Itálii, Litvě, Polsku, Rumunsku, Švédsku a Turecku.
  • Ústav byl oceněn Evropskou komisí s DS (Diploma Supplement Label), tedy uznání vydání dodatku vynikající diplomu, který produkuje mimoškolních informace o výcviku žáků. Dodatek k diplomu International zvyšuje transparentnost a usnadňuje akademického a profesního uznávání kvalifikací. Umožňuje popsat charakter, kontext, úroveň, obsah a postavení, že student ukončil diplomu kvalifikaci, která nese.

V roce 2008 jsme získali zlatou cenu Erasmus intenzivní kurz pro kvalitní řízení kulturního dědictví.

Erasmus Mundus, v roce 2004 jsme byli první skupina vybraná Evropskou komisí.

V roce 1994 IPT obdržela Erasmus cenu, profesor Luis Osterbeek činnosti.

Několik ocenění v oblasti designu a video Dokument byly přiřazeny IPT studentů.

Místa

Tomar

Instituto Politécnico de Tomar

Adresa, 1. řádek
Estrada da Serra | Quinta do Contador
Tomar, Okres Santarém, Portugalsko
Telefonní číslo
+351 249 328 100

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: