Polytechnic of Leiria

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ponoření do Leirie

Věděli jste, že studenti z více než 70 různých zemí si zvolili jako první studijní variantu Polytechnic of Leiria ? Zjistěte, proč je Portugalsko dokonalým cílem a proč studovat na Polytechnic of Leiria může být skutečnou zkušeností, která mění život.

Leiria je váš cíl. Přímo uprostřed všeho máte spoustu aktivit, které můžete zažít poblíž. Nejlepší surfová pláž, jízda na kole na Atlantic Road, největší v zemi s 62 km dlouhou, pěší turistika, návštěva okouzlujících historických vesnic ... zapojování se do nového životního stylu, v nové krajině.

Leiria je kombinací minulosti a budoucnosti. Bezpečnost, vysoká kvalita života a multikulturní prostředí. Leiria je živé univerzitní město nejen pro studium, ale také pro život! V regionu se nacházejí dvě z nejkrásnějších portugalských památek, klášter Batalha a klášter Alcobaça, které jsou podle UNESCO zapsány do seznamu světového dědictví.

V křivkách řeky Lis jsou skrytá místa pro volný čas, jako jsou parky a kavárny, kde můžete posedět a relaxovat. Jděte s časem do historického centra, zúčastněte se bouřlivých kaváren, barů a zamyslete se nad nádherným výhledem na terasu. Ve večerních hodinách vystupte z krabice a smíchejte se s místními i zahraničními studenty na jedinečném náměstí Rodrigues Lobo.

O Polytechnic of Leiria

Leiria je také učícím se městem s prvotřídní vzdělávací institucí: Polytechnic of Leiria . Kromě toho má Polytechnic of Leiria stipendijní příležitosti pro mezinárodní studenty.

Ve městě žije asi 11 500 studentů, kteří navštěvují ředitelství Polytechnic of Leiria a tři jeho školy: School of Education and Social Sciences, School of Technology and Management. Studenti z více než 70 různých zemí si vybrali Polytechnic of Leiria jako svůj studijní cíl, čímž si vybrali jak vynikající vzdělání, tak zážitek měnící život.

Polytechnic of Leiria je veřejná vysoká škola, která nabízí programy na bakalářské a magisterské úrovni. Polytechnic of Leiria navržená pro dnešní studenty, nabízí studijní zařízení dvacátého prvního století: pět areálů ve čtyřech různých městech nabízejících výjimečná studijní zařízení, více než 130 špičkových laboratoří vybavených nejnovější technologií, inovativní metodou výuky a přátelskou, blízkou atmosféra. Zvláštní zmínka o těch, kteří milují auta, protože Polytechnic of Leiria má nejlepší strojírenskou automobilovou laboratoř v zemi. Polytechnic of Leiria má partnerství s několika společnostmi, jako jsou Cisco, Phoenix Contact, Oracle a Siemens. Tyto značky a další se rozhodli implementovat akademie na Polytechnic of Leiria , které vám mohou položit základy pro úspěch ve vaší kariéře. Zahrnuje to také stáže, kde mohou studenti trávit čas prací a učením v podnikatelském prostředí.

Region je bohatý na plasty, keramiku a sklo, formy, strojírenství, rybolov, cestovní ruch, potravinářský a biotechnologický průmysl. V tomto podnikatelském kontextu nabízí Leiria studentům a vědcům skvělé příležitosti. Region má obecně vysokou úroveň zaměstnatelnosti.

V Polytechnic of Leiria si můžete vybrat z několika oblastí: ze světa podnikání, umění, vzdělávání, cestovního ruchu, zdraví, sportu nebo sociálních věd. Polytechnic of Leiria má prvotřídní zázemí, blízký a oddaný tým, který studentům pomáhá usadit se v novém životě mimo domov.

Pět škol, ve čtyřech velkolepých městech nejen pro studium, ale pro život a lásku.

Budoucí perspektivy kariéry

Polytechnic of Leiria je hrdá na to, že má partnerské vztahy s průmyslem: Mnoho z našich kurzů má partnerství s předními společnostmi, které položí základy, které byste mohli překonat. Cisco, Phoenix Contact, Oracle, Siemens jsou jen některé z hlavních značek, kteří se rozhodli zavést akademie v naší instituci.

Rovněž se nacházíme v regionu s velkou ekonomickou dynamikou: Vysoká míra zaměstnatelnosti v oblasti bohaté na plasty, keramiku a sklo, formy, strojírenství, rybolov, cestovní ruch, potravinářský a biotechnologický průmysl.

Polytechnic of Leiria univerzita Polytechnic of Leiria má také IT platformu, která má za cíl podporovat zaměstnatelnost svých studentů.

Podpora anglického jazyka

Angličtina vyučovaná magisterským studiem vyžaduje, aby studenti prokázali znalost anglického jazyka.

Zařízení a podpůrná opatření

Polytechnic of Leiria univerzita Polytechnic of Leiria má dobrá zařízení a podpůrná opatření, která pomáhají studentům usadit se v novém životě mimo domov.

Studijní zařízení z dvacátého století: pět táborů nabízejících výjimečné vzdělávací zařízení. Více než 130 vysoce kvalitních laboratoří vybavených nejmodernější technologií.

Inovativní výuka: investovali jsme do pokročilých studentských zařízení a do nejnovějších dostupných technologií, snažíme se oživit naše kurzy. ESTM School Hotel a naše Online Learning Unit jsou jen dvě z nich.

ICT služby: bezplatné Wi-Fi ve všech areálech, rezidenčních sálech, jídelnách a dalších prostorách Polytechnic of Leiria .

Lékařské služby: Lékařská Polytechnic of Leiria poskytuje podmínky, které zajistí vaše fyzické i psychologické pohodlí, proto nabízíme snížené náklady, podporu v konkrétních oblastech, jako je diagnostika a prevence, stejně jako psycho-pedagogické poradenství.

Sportovní zařízení: Polytechnic of Leiria univerzita Polytechnic of Leiria nabízí studentům příležitost procvičit širokou škálu sportů prostřednictvím sportovního sektoru Student Support Services.

Jídelny: Polytechnic of Leiria univerzita Polytechnic of Leiria nabízí řadu potravinářských jednotek prostřednictvím Student Support Services. Možnosti jsou různé: pět jídel, devět barů, dvě restaurace a snack bar. Studenti mají přístup k jídelním službám za velmi přijatelnou cenu. V jídelnách se poskytují kompletní občerstvení za společenské ceny (celé jídlo zahrnuje: polévku, hlavní chod, salát, chléb, ovoce nebo dezert a džus) av baru se nacházejí menu s dotovanými cenami. Tam je trvalá touha diverzifikovat jídla, snažit se zajistit vyvážené menu stravy a zlepšit úroveň spokojenosti studentů.

97864_Mestradoem_Eng_civil.png59429_Civil_collage.jpg

Místa

Leiria

Ipl - Instituto Politécnico De Leiria

Adresa, 1. řádek
Polytechnic Institute of Leiria,
Headquarters,
Rua General Norton de Matos,
Apartado 4133

2411-901 Leiria, Okres Leiria, Portugalsko
Telefonní číslo
+351 244 830 010

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium