Polytechnic Institute of Coimbra

Úvod

Read the Official Description

O polytechnického institutu v Coimbře

Vítejte na Polytechnic Institute of Coimbra (IPC). Tato složka poskytne vám s globálním výhledem na IPC, které vám pomohou dostat se k nám lépe poznat. Jsme veřejná institut vyššího vzdělání, který se skládá ze šesti škol (Coimbra College zemědělství, Coimbra vysoká škola vzdělání, Oliveira do Hospital vysoká škola technologie a management, Coimbra College of Health Technology, Coimbra Institutu účetnictví a správy a Coimbra ústavu inženýrství), sociální služby (SAS) a Ústřední správa (SC). Jako jeden může odvodit od jmen našich škol, institut má nabídnout velké množství studií, které zahrnují také přeshraniční vzdělávání ve spolupráci s ostatními evropskými institucemi vyššího vzdělávání, a to jak bakalářských a magisterských studijních úrovních. Podílíme se na řadě mezinárodních programů mobility a vážíme projektů spolupráce s evropskými zeměmi a portugalsky mluvících zemích. Akademický sociální péče je obzvláště důležité pro nás, pokud jde o stipendia, stravování a ubytování. Pro tento účel SAS se snaží poskytnout každému studentovi individuální podporu, i když se zvláštním zaměřením na nejvíce znevýhodněné studenty s cílem poskytnout jim finanční prostředky k plnění svých studií. Institut má Kolejí a jídelen se nacházejí v různých částech města, aby poskytovat vhodné služby naší studentské populace, která je rozptýlena jako našich školách. Také musíme nabídnout celou komunitu MPT lékařské kliniky s několika lékařských oborů konvenční a alternativní medicíny, kardio fitness a silový trénink tělocvična, sportovní hřiště, stejně jako jiné sportovní vybavení, které pořádáme ve spolupráci s dalšími subjekty , Polytechnický institut v Coimbře pěstuje několik partnerství, a to buď s institucemi vysokoškolského vzdělávání, nebo s dalšími subjekty v oblasti vzdělávání, výzkumu, poskytování služeb nebo sportu a kultury, s nimiž sdílíme synergie a společné body. Chceme poskytnout našim studentům nejen místo, kde mohou obdržet vyšší vzdělání, ale i prostředí podporující úplnou duševní rozvoj, konsolidaci občanské výchovy v širším slova smyslu, s cílem poskytovat našim zemí a světových občany, kteří budou usilovat udržitelnou budoucnost, budoucnost pokroku, zítra naplněné nadějí.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr V Systémech Elektrické Energie Konverzních & Elektráren

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Španělsko Gijon Portugalsko Coimbra + 2 více

Hlavním cílem magisterský titul v "Elektrická přeměny energie a energetických systémů", je výchova kvalifikovaných odborníků v oblastech týkajících se elektrických pro hospodaření s energií a energetických systémů používaných obnovitelných zdrojů energie. [+]

Mezinárodní magisterský studijní - Energetika Conversion & Power Systems CÍLE:

Hlavním cílem magisterský titul v "Elektrická přeměny energie a energetických systémů", je výchova kvalifikovaných odborníků v oblastech týkajících se elektrických pro hospodaření s energií a energetických systémů používaných obnovitelných zdrojů energie.

Mistr představuje dvojí přístup: vědecký a profesionální, Pokud jde o Vědecká část, Trénink je založen na konstrukci dvou hlavních aplikací: systémy elektrického napájení a elektrická a hybridní trakčních soustavách.

Na druhé straně, pokud jde o část školení profesní je založen na řízení elektrické energie. To znamená, že předměty spadající do této odborné části, které byly navrženy tyto dvě hlavní myšlenky: řízení spotřebitelů energie a výroby a přenosu elektrické energie na volném trhu.... [-]