IPAM

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

IPAM je škola, která má více než 30 let zkušeností s výukou marketingu a vždy nabízí vzdělání excelence v těsné blízkosti společností a trhů.

Náš výukový model kombinuje teorii a praxi vyučovanou fakultou s obchodními zkušenostmi a výzvami reálného světa, které společnosti kladou studentům.

Prostředí IPAM Lisabonu je profesionalita, kompetence a odhodlání. Studenti jsou skutečnými marketingovými manažery, když začínají nebo rozvíjejí svou kariéru.

Dějiny

Společnost byla založena v roce 1984 a je nejstarší a největší marketingovou školou v Portugalsku a za 31 let své existence vyškolila přes 9 000 studentů.

Byla to jedna z prvních portugalských vysokých škol, která byla posouzena Asociací evropských univerzit, nejdůležitějším sdružením v tomto sektoru.

Během devadesátých let vidí společnost IPAM pozoruhodný růst. Rozvíjí velmi úzký vztah s obchodním trhem, jeho kurzy získávají uznání od portugalské vlády, pořádá 1. kongres marketingových profesionálů a vydává jediný vědecký časopis specializovaný na marketing dodnes.

Po roce 2000 má IPAM největší simulátor řízení na národní úrovni, plně integruje všechny své akademické programy v rámci Boloňského procesu a vítá slavné Philip Kotler a Tom Peters v úvodních hodinách akademického roku.

V roce 2015 se IPAM stala součástí Laureate International University, největší globální skupiny vysokoškolského vzdělávání, jejímž posláním je nabízet vysokoškolské vzdělávání s multikulturním zaměřením. Laureate byla založena v roce 1988 a má více než 70 institucí ve 25 zemích a je také k dispozici online, s více než milionem studentů a více než 70 000 spolupracovníky.

Akademický model

Učební model zaměřený na studenty, jehož cílem je připravit studenty na globální svět získáním znalostí a rozvojem dovedností, které zvýší jejich zaměstnatelnost kdekoli na světě.

V IPAM byl v průběhu let IPAM pedagogický model, který kombinuje aktivity ve třídě, technologii a vazbu na trh.

Během těchto aktivit ve třídě je výuka poskytována konvenčnějším modelem, ale s inovativními pedagogickými metodologiemi (případové studie, divadlo, hraní rolí, skupinová práce, konzultace nebo simulace). Výuka v prostředí kombinovaného učení je podporována novými technologiemi (moodle, networking, fóra, chaty, videokonference).

Konečně je výuka v tržním prostředí prováděna venku (pracovní a otevírací doba, třídy ve společnostech, pracovní návštěvy, stáže, workshopy nebo konference).

Inovativní a rozlišující akademický model IPAM je tedy založen na 2 klíčových pilířích:

  • Odkaz na podnikání
  • Mezinárodní zkušenosti

IPAM Lisbon" src="//cdn04.masterstudies.com/element_db/50/50877_rsz_detalhe1.jpg" alt="IPAM Lisbon" />

© Instituto Português de Administração de Marketing ( IPAM )

Campus

Areál IPAM sídlem v Lisabonu a Porto je připraven nabídnout studentům jedinečný akademický zážitek a zvýšit jejich akademický úspěch.

Otevřeno 24 hodin denně, 365 dní v roce.

  • Studijní oblasti a společné prostory, které mají v úmyslu stimulovat týmovou práci a podporovat integraci univerzit: Třídy | Laboratoře | Hlediště | Knihovna Studovny | Venkovní salonek
  • Služby, které mají za cíl usnadnit každodenní život studentů: Food Court | Centrum kopírování | Studentské služby | Virtuální kampus | Wifi zdarma

IPAM" src="//cdn04.masterstudies.com/element_db/50/50878_rsz_ipam.png" alt="IPAM" />

© Instituto Português de Administração de Marketing (alt = "IPAM)

Místa

Lisabon

Adresa, 1. řádek
Quinta do Bom Nome,
Estr. da Correia 53
1500-210 Lisboa

Lisabon, Lisabon, Portugalsko

Porto

Adresa, 1. řádek
Rua Manuel Pinto de Azevedo, 748
4100-320 Porto

Porto, Okres Porto, Portugalsko