IPAM

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

IPAM Je škola, která má více než 30 let zkušeností s výukovým marketingem, vždy nabízel vzdělání excelence v těsné blízkosti firem a trhů.

Náš model výuky kombinuje teorii a praxi, kterou fakulta vyučuje s obchodními zkušenostmi a problémy v reálném světě, které představují společnosti studentům.

Studenti jsou skuteční marketingoví manažeři při zahájení nebo rozvíjení své kariéry.

Společnost byla založena v roce 1984, je to nejstarší a největší škola marketingu v Portugalsku a během svých 31 let trénuje více než 9 000 studentů.

Jedna z prvních portugalských institucí vysokoškolského vzdělávání byla hodnocena Evropskou univerzitní asociací, nejdůležitější asociací v tomto odvětví.

Během devadesátých let zaznamenala IPAM výrazný růst. Rozvíjí velmi těsný vztah s obchodním trhem, jeho kurzy obdrží uznání od portugalské vlády, pořádá 1. kongres marketingových profesionálů a uvádí na trh jediný vědecký časopis specializující se na marketing. Po roce 2000 má IPAM největší manažerský simulátor na národní úrovni, plně integruje všechny své akademické programy v rámci bolonského procesu a v inauguračních lekcích v akademickém roce vítá proslulé filipské filmy Kotlera a Tom Petersa.

Od roku 2015 je IPAM součástí Laureate International Universities, největší globální skupiny vysokých škol, jehož posláním je nabídnout vysokoškolské vzdělání s multikulturním zaměřením. Společnost Laureate, která byla založena v roce 1988, má více než 70 institucí v 25 zemích a je k dispozici také online s více než milionem studentů a více než 70 tisíci spolupracovníky.

Laureát mezinárodní univerzity je největší celosvětová skupina vysokoškolského vzdělávání, nabízející přístup ke kvalitnímu vzdělání zaměřenému na výsledky studentů.

  • 25 zemí a online
  • Více než 1 000 000 studentů
  • Více než 70 institucí

Univerzity, které tvoří síť laureátů, nabízejí mimo jiné bakalářské, magisterské, doktorské a postgraduální kurzy v oblastech jako je Business, Engineering, Hotel Management, právo, architektura, umění a lékařství.

Laureát má za cíl pomoci svým studentům dosáhnout svého potenciálu a dosáhnout svých osobních a profesních cílů. Přivádí na své univerzity a studenty globální vhled s místním pohledem, vytvářející opravdu multikulturní kariérně orientovanou výuku.

Vzdělávací model zaměřený na studenty, jehož cílem je připravit studenty na globální svět získáním znalostí a rozvíjením dovedností, které zvýší jejich zaměstnatelnost kdekoli na světě.

V IPAM se v průběhu let rozvinul pedagogický model, který kombinuje aktivity, technologie a vazbu na trh.

Během těchto aktivit v učebnách je výuka dána v konvenčním modelu, ale s inovativní pedagogickou metodikou (případové studie, divadlo, role-playing, skupinová práce, tutoriály nebo simulace). Instrukce ve smíšené učební prostředí napomáhají nové technologie (moodle, networking, fóra, rozhovory, videokonference).

Nakonec se školení v tržním prostředí uskutečňuje venku (obchodní a zahajovací dny, třídy ve firmách, pracovní návštěvy, stáže, workshopy nebo konference).

Inovativní a diferenciační akademický model IPAM je tedy založen na 2 klíčových pilířích:

  • Odkaz na podnikání
  • Mezinárodní zkušenosti
IPAM Lisabon
  • Studijní oblasti a společenské prostory, které mají za cíl stimulovat týmovou práci a podporovat integraci univerzit: Třídy Labs | Auditorium | Knihovna | Studovny | Venkovní salónek
  • Služby, jejichž cílem je usnadnit každodenní život studentů: Food Court Centrum pro kopírování | Studentské služby | Virtuální kampus | Wifi zdarma
IPAM

Místa

Lisabon

Adresa, 1. řádek
Quinta do Bom Nome,
Estr. da Correia 53
1500-210 Lisboa

Lisabon, Lisabon, Portugalsko

Porto

Adresa, 1. řádek
Rua Manuel Pinto de Azevedo, 748
4100-320 Porto

Porto, Okres Porto, Portugalsko