IMF Business School Portugal

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Hodnoty, které dělají rozdíl

MMF Business School Group je obchodní skupiny zabývající se tvorbou firmy i jednotlivce, se silným důrazem na kvalitu a servis. Přispíváme k osobní a profesní rozvoj, s vysokou úspěšností ve specializaci profesionálů.

MMF Portugalsko je obchodní společnost portugalského práva vloženého do MMF Business School Group a její činnost je určena k mluvících zemí portugalských. MMF Portugalsko má za cíl plnění reprezentačních aktivit, šíření, propagace a marketingu v Portugalsku a dalších portugalsky mluvících zemí, kurzů, které nabízí institucí poskytujících distanční vzdělávání (e-learning), univerzity, polytechniky a škol, jsou tuzemských i zahraničních.

Orgány zastupujeme, a se kterými jsme partnerství údajem v oblastech jejich odborných znalostí, učí odkaz e-učení, který může poskytnout konkurenční rozdíl v sadě získaných dovedností a rozhodujícím faktorem úspěchu, a to zejména v dnešním vysoce konkurenčním prostředí a náročné.

Jsme obchodní skupiny permanentní expanzi

Od svého vzniku cílem MMF Business School byla diverzifikace, rok co rok, v reakci na rostoucí počet velmi spokojených zákazníků.

Cenově výhodný z naší nabídky tréninkového nás dělá vůdce v průmyslu.

V současné době již vyškoleno více než 90.000 studentů a spolupracuje s více než 5000 společností, některé z nejdůležitějších ve Španělsku.

Naše hodnoty

Pohled

Naší vizí je stát se mezinárodní reference v e-learningové odborníky v různých technických oblastech.

Poslání

Chceme růst s vámi. Cílem je zajistit vysokou úroveň spokojenosti zákazníků díky z k individuální pozornost a obětavosti a vynikající výsledky v oblasti kvality služeb. Tento cíl vyžaduje neustálé zlepšování v oblasti technické a materiální zdroje a maximální nasazení všech našich zaměstnanců na školení v MMF je jiný a jedinečný zážitek.

Hodnoty

  • Zpřístupnit vysokoškolské vzdělání, které poskytují kvalitní vzdělání za konkurenceschopné ceny.
  • Investice do nových technologií s cílem poskytovat hodnotu ke vzdělávání.
  • fyzická blízkost studenta přes naše národní a mezinárodní síť poboček a přidružených center.
  • Systém individuální akademické doučování. tým učitelů mimořádně motivovaný a vždy k dispozici.
  • vnitřní závazek k našemu týmu, kterým se stanoví podmínky, které umožňují osobní rozvoj založený na důvěře, flexibilitu a autoexigência.

Proč trénink v MMF?

Proč IMFakreditace

Místa

Lisabon

Adresa, 1. řádek
Rua Domingos Sequeira, 27
5ºAndar Esc. D,

1350-119 Lisabon, Lisabon, Portugalsko

Portugalsko online

Adresa, 1. řádek
Portugalsko online, Portugalsko