Católica-Lisbon - Graduate School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Společnost Católica-Lisbon, založená před více než 40 lety, je přední portugalskou ekonomickou a správní fakultou. Nachází se v samém srdci Lisabonu, Católica-Lisabon má dlouholetou pověst pro inovativní výuku a přísný akademický výzkum. Škola je pevně odhodlána k intelektuální přísnosti, kritickému myšlení a akademické dokonalosti.

Católica-Lisbon má také vynikající spojení s podnikovým světem a vysokou úroveň zapojení společnosti do školy. Mnoho Católica-lisabonských absolventů zastává pozici generálního ředitele nebo sedí ve výkonných radách. Úspěchy našich absolventů naznačují, že naše mise rozvoje vynikajících absolventů pro kariéru na vysoké úrovni v podnikání a ekonomii je naplněna.

Católica-Lisbon si za posledních několik let vybudovala mezinárodní profil náborem pracovníků fakulty z nejlepších amerických a evropských škol. V současné době je více než třetina našich profesorů mimo Portugalsko, se 17 zastoupenými národnostmi a 85% má mezinárodní Ph.D. Kromě toho se velký počet zahraničních studentů rozhoduje studovat v Católica-Lisabon a naši studenti mají možnost studovat v zahraničí kvůli velkému počtu dohod o výměně uzavřených s předními mezinárodními školami.

128295_CATOLICALISBONschoolphoto.jpg

Católica-Lisbon byla první portugalskou obchodní školou, která byla akreditována AACSB, EQUIS a AMBA a jednou z mála škol na světě, která získala slavnou akreditaci Triple Crown. Toto uznání třemi hlavními akreditačními agenturami pro vzdělávání v oblasti řízení představuje mezinárodní uznání akademické excelence našich programů a zajišťuje, že splňují nejnáročnější mezinárodní standardy.

Católica-Lisbon byla podle Financial Times první portugalskou školou, která byla podle Financial Times zařazena mezi přední evropské obchodní školy. Católica-Lisbon je trvale hodnocena jako jedna z nejlepších obchodních škol v Portugalsku. Kromě toho byla Católica-Lisbon jmenována prvním CFA® University Affiliation Program v Portugalsku institutem CFA® Institute, globální asociací investičních profesionálů, která uděluje prestižní ocenění CFA®. Naše inovativní programy MSc v managementu, ekonomii a financích vám poskytnou pevný základ v principech a praxi, naučí vás nové dovednosti a koncepty obohacují vaše myšlení a zahájí vaši kariéru v moderním obchodním světě.

Programy Católica-Lisbon MSc jsou určeny pro absolventy s omezenou odbornou praxí, kteří chtějí získat podrobné znalosti v konkrétní oblasti a zahájit svou kariéru ve vybraném oboru. Uchazeči by měli mít méně než 2 roky odborné praxe získané po vysokoškolském studiu.

Těšíme se, až vás uvítáme v areálu.

Místa

Lisabon

Adresa, 1. řádek
Palma de Cima, 1649-023 Lisboa, Portugal
Lisabon, Lisabon, Portugalsko

Akreditace