AESE – School for Management and Business

Úvod

Read the Official Description

AESE - Škola managementu a podnikání a instituce určené k přípravě a zlepšení obchodních lídrů. V AESE, programy, semináře a průběžné vzdělávání programy založit diskusní skupiny, vytváření komunikačních a myšlenek, a nástroje business relevantní pro efektivní řízení organizací a firem.

&nbsp

Naším posláním


AESE poslání spočívá v poskytování školení pro vedoucí portugalské společnosti, urychlit jejich obchodní znalosti a rozvíjet jejich schopnost rozhodování. Programy jsou strukturovány tak, aby zahrnovaly cíle, jako například umožnit účastníkům využít je v dlouhodobém horizontu ke zlepšení jejich okolí, a aby účinně přispívat k nové výzvy, kterým společnost čelí.

&nbsp

AESE je unikátní organizace v důsledku určitých vlastností na základě:


* Mezinárodní vidění, který kombinuje úplnou celkovou analýzu a pochopení různých kulturních, institucionální a sociální dimenze relevantní pro řízení podniku.


* Všeobecné hlediska řízení týkající se společnosti, řešení problémů, úkolů a správu příležitostí.


* Výuka kultura, která pomáhá účastníkům neustále ptají, co, jak a proč se na řízení podniku.


* Lidských hodnot a etiky, které jsou základem k osobnímu růstu a trvalého rozvoje společnosti


* Přesvědčení, že společnost vůdci mohou mít hluboký dopad na lidi a společnosti, týkající se jejich vlastní odbornost, integritu a nadšení, s cílem podporovat sociální a společenské odpovědnosti.


* Osobní blízkost profesorem v řízení firmy


* Přísné a up-to-data studie relevantních problémů ve světě podnikání;

&nbsp

&nbsp

&nbsp

Osoba ve středu organizace


AESE názoru společnosti je společenství lidí, a management by se měl zaměřit na ně: vhodné zacházení se zaměstnanci, vytvoření atmosféry společnosti prospěšné pro rozvoj zaměstnanců; budování silných, dynamických týmů a formování vztahů založených na osobní důvěře.

&nbsp

Etické a morální hodnoty, instituce jsou založeny na sociální učení církve, směrnici, která ji doprovázela sociální a lidský pokrok na celém světě. Tyto hodnoty zdůrazňují důstojnost a přirozené právo každého člověka, a představuje klíč k úspěchu z dlouhodobého hlediska v organizaci, stejně jako ve společnosti.


AESE domnívá, že zlepšení a blahobytu lidí, by mělo být prioritou ve všech oblastech řízení. To je jediný opravdový cestu k pokroku ve světě globálního obchodu, který je schopen vytvořit sociální a ekonomické dlouhodobě udržitelná výhody.