Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Online

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzita Ana G. Méndez, online kampus, zpřístupňuje vysokoškolské vzdělání místní i mezinárodní komunitě s nejvyššími standardy kvality. Abychom toho dosáhli, využili jsme inovativní technologie, abychom studentovi nabídli agilní a efektivní službu. Vytváříme akademické programy a kurzy dalšího vzdělávání, které se řídí vzdělávacím modelem a vzdělávacím plánem, který usiluje o podporu integrace studentů.

Na dnešním trhu jsou používání počítače a používání internetu faktory, které stále více podporují distanční vzdělávání. V online kampusu UAGM se můžete připravit s nejlepšími nástroji pro úspěšnou soutěž v globálním pracovním světě. Naše kurzy jsou zaměřeny na profesionály, kteří se z důvodu své pracovní cesty a více závazků nemohou zúčastnit tradičního programu; Chtějí však ukončit studium nebo usilovat o vyšší akademický titul.

vyhlídka

Online kampus Ana G. Méndez bude v místní i mezinárodní komunitě uznán jako hlavní portorická distanční univerzita. Bude vynikat nejvyššími standardy kvality a akademické excelence. Naše instituce přispěje k hospodářskému a sociálnímu rozvoji Portorika. UAGM bude také uznáván za vzdělávací služby pro hispánské komunity ve Spojených státech a zemích Latinské Ameriky.

poslání

Ana G. Méndez University Online Campus je distanční vzdělávací instituce, která nabízí alternativu k tradičnímu univerzitnímu vzdělávání prostřednictvím nových technologií. Vyhlašuje inkluzivní filosofii uznání a úcty k rozmanitosti. Nabídky a granty vysokoškolské, postgraduální a další vzdělávání certifikace; vše zaměřené na podporu integrální formace místního a mezinárodního společenství.

Institucionální cíle

 • Propagujte online akademické programy pro kompetence přizpůsobené poptávce na místním a mezinárodním trhu.
 • Diverzifikujte akademickou nabídku navržením dvojjazyčných programů pro vysokoškolské a postgraduální úrovně.
 • Poskytovat příležitosti dalšího vzdělávání v netradičních vzdělávacích prostředích pro rozvoj profesionálů a komunity obecně.
 • Propagovat prostředí, které umožňuje učitelům a sdružuje příležitosti pro růst, neustálý profesní rozvoj a účast v institucionálních procesech.
 • Poskytovat studentům nezbytné nástroje k tomu, aby vytrvali v dosahování svých cílů a získali akademický titul, ke kterému usilují.
 • Zřídit součást akademického a institucionálního hodnocení a vytvořit plán pro trvalé zlepšování standardů kvality institucionálních procesů.
 • Posílit program studentských služeb online zajištěním podpory a reakce v přibližném období 24 až 48 hodin.
 • Propagovat institucionální hodnoty v akademických, studentských a administrativních iniciativách a procesech.
 • Propagujte komunitní programy a projekty, které přispívají ke zlepšení kvality života obyvatel, kterým obsluhujeme.
 • Maximalizovat využití technologické infrastruktury spojené s nabídkou online kurzů a poskytováním studentských služeb.
 • Identifikujte vznikající technologie pro aktualizaci efektivních a inovativních procesů a služeb.

shutterstock_703648972

hodnoty

V online kampusu Ana G. Méndez jsou hodnoty základem chování, které musí naši spolupracovníci projevovat. Hodnoty, které jsme stanovili, vycházejí z povahy naší instituce, účelu, pro který byla vytvořena, a její projekce v budoucnosti.

Následující hodnoty inspirují postoje a činnosti nezbytné k dosažení našich cílů a cílů:

Dokonalost

Inspirujte excelenci ve výuce, výzkumu a službách.

inovace

Podporovat inovace ve službách, procesech a využívání technologií.

Respektujte

Respekt k rozmanitosti a oceňuji začlenění.

Svoboda

Podporovat svobodu projevu.

Vlastní kapitál

Jednat spravedlivě a hodnotit nestranně a používat důvod.

komunikace

Podporovat účinnou, participativní a upřímnou komunikaci a podporovat výměnu informací a myšlenek pozitivním a produktivním způsobem.

Integrita

Jednat čestně a se vzájemným respektem.

Sociální odpovědnost

Podporovat společenskou odpovědnost s cílem zlepšit kvalitu života společnosti.

O univerzitě Ana G. Méndez

Online kampus Univerzity Ana G. Méndez (UAGM) je jedním ze čtyř míst univerzity Ana G. Méndez University v Portoriku a je první portorickou univerzitou zcela online. UAGM je uznávána jako transformativní organizace v oblasti vzdělávání a průkopník v integraci technologických zdrojů do procesů výuky a učení.

UAGM je nezisková instituce, která se skládá z:

 • Čtyři (4) univerzitní kampusy.
 • 13 univerzitních center umístěných v různých částech ostrova.
 • Tři (3) univerzitní centra ve státě Florida: Metro Orlando Campus, Campus Tampa Bay a South Florida Campus; jeden v Marylandu, kampus v hlavní oblasti a areál v Dallasu v Texasu.

Místa

San Juan

Adresa, 1. řádek
1399 Ave. Ana G Méndez
San Juan, San Juan, Portoriko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: