Warsaw School of Photography & Graphic Design

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč studovat u nás?

  • Fakulta: Profesoři z varšavské Akademii výtvarných umění, Národní filmové škole v Lodži a Poznani University of Arts. Mezinárodně známí umělci. Vysoce kompetentními odborníky.
  • Bakalářský titul: Platí v 47 zemích, včetně Evropské unie - Program: rozsáhlá odborná a uměleckého vzdělávání. Velký počet kurzů a výukový systém. Teorie, praxe a exkurze.
  • ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ: velmi přátelské a vřelou atmosféru. Malé třídy. Individuální péče o naše studenty.

UBYTOVÁNÍ

BYTY

Byty: vlastní nebo společnou. Existuje mnoho apartmány k pronájmu k dispozici ve Varšavě. Cena nájmu je závislá na tom, jak daleko je byt se nachází od centra města Varšavy, na počtu pokojů, plochy, norem, a na tom, zda chcete žít sami, nebo sdílet byt s jednou nebo několika osobami. Prosím, dejte nám vědět váš výběr a váš rozpočet pro pronájmu.

Zašleme Vám nezbytné kontakty s vlastníky a zkontrolujte bytu.

Pro vaši orientaci Zde jsou některé typické měsíční nájemné za byty: - 400 EUR pro Studio.

  • 500 Euro za dvoupokojový byt.
  • 650 Euro za třípokojový byt.
  • Dodatečné výdaje: nástroje.

Životní náklady ve Varšavě

Život ve Varšavě je levnější než v západoevropských městech.

Životní náklady závisí na individuálních potřebách a životním stylu.

Přibližně 600 až 800 euro měsíčně je zapotřebí k pokrytí nákladů na ubytování, dopravu a jídlo. Pokud žijí velmi skromně, mohli byste dostat od 500 euro za měsíc.

POVOLENÍ K POBYTU

Všichni zahraniční studenti ubytovaní v Polsku déle než tři měsíce, musí získat povolení k přechodnému pobytu. Povolení se vydává na dobu studenta pobytu v Polsku až na tři roky. Doklad o povolení k přechodnému pobytu je Card (Karta pobytu czasowego), což je průkaz totožnosti pro cizince v Polsku. Spolu s pasem, umožňuje kolem hranice tak často, jak se vám líbí bez víza. My vám pomohou získat povolení k pobytu.

ZDRAVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

Zdravotní pojištění je povinné pro všechny studenty po celou dobu jejich pobytu v Polsku. Zahraniční studenti se doporučuje ke koupi pojištění odpovědnosti za škodu a úrazové pojištění v jejich domovských zemích. Občané EU / ESVO by měly získat evropský průkaz zdravotního pojištění platné během svého pobytu v Polsku.

Non-občané EU ESVO / moci podepsat dohodu o zdravotním pojištění s polským Státního zdravotního fondu (Narodowy Fundusz Zdrowia) nebo s jedním z soukromé kliniky ve Varšavě.

ŽIVOT V VARŠAVA

Varšava je vzrušující a dunivý evropské hlavní město s více než 1,7 milionu obyvatel. Leží na řece Visle mezi Baltským mořem a Tatry. Tam je asi 300,000 vyššího vzdělávání studentů ve Varšavě, a mezi nimi i několik tisíc cizinců. Mnoho mladých Poláků mluví anglicky a jsou velmi užitečné pro cizince. Vytvářejí atmosféru otevřenosti, teplo a přívětivost.

Varšava je dynamickým městem ve střední Evropě, který nabízí živou kulturní a uměleckou scénu. K významných kulturních metropolích Berlín, Vídeň, Praha, Budapešť a Vilnius se nachází v 550 km. Varšava jsou snadno přístupné.

Místa

Varšavě

Warszawska Szkoła Fotografii i Grafiki Projektowej

Adresa, 1. řádek
Warsaw School of Photography and Graphic Design
ul. Lazienkowska 14

00-449 Varšavě, Mazovské vojvodství, Polsko
Telefonní číslo
+48 22 621 21 98