WSB University in Gdansk

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

WSB University in Gdansk stará o své studenty. Správná infrastruktura pozitivně ovlivňuje pohodlí při studiu. Připravili jsme pro Vás moderní učební laboratoře se špičkovým vybavením a softwarem a prostor pro učení a relaxaci. Kromě toho jsou budovy přátelsky postižené. Je to potěšení studovat na tomto místě.

Přátelské místa

V budovách jsou k dispozici následující zařízení:

  • Soudní síň: přizpůsobená právním fakultám byla připravena zvláštní soudní síň pro výkon soudních řízení, kde probíhají příslušné simulační kurzy.
  • Fotografická laboratoř - vlastní laboratoř univerzity využívá studenti grafického designu a multimédií ke školení praktických dovedností. Laboratoř je vybavena profesionálním osvětlením, kamerami, vyměnitelnými pozadím pro fotografování a videokamerou.
  • Tiché a vokální dílny: v knihovně jsou dvě místnosti, které si studenti mohou rezervovat, aby jim například poskytli prostor pro práci ve skupinách v rámci projektu, a současně mohli využívat knihovní zdroje.
  • Studentské zóny - čtyři pokoje vybavené pohodlnými pohovkami, stoly, kávovary a televizí. Místnosti poskytují prostor k odpočinku nebo k učení se v přestávkách mezi třídami.
  • Zelené plochy s lavičky, houpací sítě, dřevěné domy, místa k učení, relaxaci, jíst, mluvit a socializovat.

Praktičnost je naší prioritou

WSB University in Gdansk je škola, která prakticky poskytuje praktické kurzy. To je jedna z našich charakteristických rysů. Jako jediní v regionu poskytujeme třídy v duálním systému, což znamená, že přibližně 50% předmětů v dané specialitě na částečný úvazek se týká tříd prováděných v prostorách našeho obchodního partnera. Díky tomu naši studenti získají v budoucnu praktické znalosti a dovednosti, které budou moci využít ve své profesní kariéře. Třídy jsou prováděny učiteli-praktiky, kde teorie je konfrontována s reálnými případy. Studenti mohou také získat odpovědi na absorpci otázek týkajících se praktických aspektů profesí, které studují.

WSB také pomáhá při zahájení profesionální kariéry. Kariérní úřad každoročně nabízí více než 1000 odborných praxí, praxe a pracovní nabídky ve společnostech s různými aktivitami. Z tohoto důvodu mohou studenti prakticky využít znalosti získané během studia a získat další příjmy.

Oddělení mezinárodních vztahů

Oddělení mezinárodních vztahů na WSB University in Gdansk je velmi aktivní nejen při každodenní akvizici zahraničních studentů, ale také jim pomáhá při adaptačním procesu ve škole. Odbor organizuje jazykové kurzy pro cizince, adaptační dny, kulturní workshopy a pomáhají při hledání ubytování.

Vzhledem k tomu, že v oddělení jsou různí státní příslušníci, včetně nepálců, Ukrajinců a Poláků, jsme schopni porozumět našim zahraničním studentům a nabídnout jim služby, které potřebují.

ZPŮSOBEM ZPŮSOBILÉHO ZKUŠEBNÍHO STUDIE!

https://www.wsb.pl/english/co-financed-studies

Místa

Gdaňsk

Adresa, 1. řádek
aleja Grunwaldzka 238a,
80-266 Gdaňsk, Pomořské vojvodství, Polsko