University of Social Sciences and Humanities - SWPS

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

University of společenských a humanitních věd

Věříme, že u lidí, kteří si cení self-vývoj a chtějí, aby se jejich sny. Dávají nám motivace pro neustálé zlepšování, abychom mohli nabídnout vzdělávání a výzkum na nejvyšší úrovni. Naše dobře kvalifikovaní lektoři rádi rozšířit své znalosti a sdílet ho s mladými lidmi. Snažíme se poskytnout našim studentům životní prostředí a zdroje naplnit jejich intelektuální zvídavost, rozvíjet svůj talent a sledovat své zájmy.

Nabídka

Více než 15 000 studentů jsou zapsáni v interdisciplinární studijní programy. Nabízíme plný úvazek i dálkového bakalářské a magisterské programy v psychologii, moderní jazyky, kulturní studia, žurnalistika a sociální komunikace, sociologie, právo, vnitřní bezpečnost, mezinárodní vztahy, řízení a designu. MVE je jen soukromá univerzita v Polsku, které bylo uděleno právo udělovat post-doktorských titulů v oboru psychologie a kulturní studia a doktorského stupně v oboru psychologie, sociologie, kulturní studia a právo.

Naše nabídka zahrnuje také širokou škálu non-studijní programy jako víkendové školení a četné vzdělávací programy šité na míru, Pořádáme cykly vědecké a kulturní akce které jsou otevřeny pro veřejnost. Naše instituce hodnoty značné debaty a plodné diskuse, A to je důvod, proč jsme často hostit světově uznávané vědce, známými umělci a zástupci sdělovacích prostředků. Ti, kteří chtějí zvládnout své jazykové schopnosti jsou více než vítáni Angličtina přípravná škola a polský přípravné školy, Programy, které jim dávají příležitost zlepšit svou angličtinu a polsky pod dohledem vysoce kvalifikovaných učitelů.

Naše kurzy jsou kombinací in-třídní aktivity a samostudium, Nově získané části znalostí mohou být praktikována pomocí univerzity Moderní e-learningová platforma.

Mezinárodní studie

Naši studenti mají možnost rozšířit své obzory nejen odvození znalosti z významných osobností, ale i tím, že jde do zahraničí v rámci výměnných programů, které nabízíme, Provozujeme výměnné programy s institucemi v Evropě, Turecku, Asii a Americe.

V srdci Evropy

Polsko je v Střední Evropa, To mosty Západ s Východem a severní s jižní a může být snadno dosažitelná ze všech koutů světa.

Náš hlavní Areál se nachází ve Varšavě, obchodní a akademické centrum země a regionu. Jedná se o velmi pulsující a rychle se rozvíjející město, Poskytuje neomezené možnosti studovat, pracovat a užívat si života. Je to také největší multikulturní město v regionu.

Udělejte si vědomé rozhodnutí, a platí pro SWPS dnes! Čekáme na vás!

Místa

Varšavě

Adresa, 1. řádek
University of Social Sciences and Humanities, ul. Chodakowska 19/31
03-815 Varšavě, Mazovské vojvodství, Polsko