Pomeranian Medical University in Szczecin

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Pomoranská lékařská univerzita ve ŠtětíněPomeranianská lékařská univerzita ve Štětíně je veřejná (státní) univerzita s prezenčním studiem na plný úvazek. Úroveň kvalifikace držel: magisterský studijní program; diplom vysokoškolského vzdělávání; dlouhý program cyklus.

K dispozici jsou dvě fakulty na univerzitě, které nabízejí studium v ​​angličtině:
1. Lékařská fakulta
2. Lékařská fakulta zubního lékařství &

Pomeranian lékařská univerzita ve Štětíně nabízí studium v ​​anglickém jazyce od roku 1996 na lékařské fakultě a od roku 2006. fakultě zubního lékařství V současné době, Pomeranian lékařská univerzita ve Štětíně má více než 600 studenty angličtiny programu jak na úrovni medicíny a stomatologie fakult. Přes 250 studentů se již úspěšně absolvoval lékařskou fakultu. Každý rok univerzita nabízí 100 míst u Lékařské fakulty a 30 míst u lékařské fakulty a zubního lékařství.


Informace o totožnosti LEVEL VZDĚLÁVÁNÍ

Polsko jako člen Evropské unie, zůstávají v plné platnosti a účinnosti směrnice Evropského parlamentu a Rady 2005/36 / ES ze dne 7. září 2005 o uznávání odborných kvalifikací. Pomeranian lékařská univerzita ve Štětíně nabízí vzdělávací program kompatibilní se směrnicemi EU, včetně systému ECTS.

Absolvování Pomořanského Lékařské univerzity ve Štětíně a to jak z LF a LF a zubního lékařství opravňuje k:
1. Přístup k dalšímu studiu: možnost žádat o postgraduálního studia a doktorského studia;
2. zahájit postup lékařské závěrečnou zkoušku [Lekarski Egzamin Końcowy];
3. požádat o povolení, aby vykonávat povolání.

Hlavní knihovna univerzity má trvalý (zdarma pro studenty) přístup do internetové databáze, jako jsou: MEDLINE, SCOPUS, Science Direct, Wiley on-line knihovna, UpToDate; ERIC, Science Direct; Cochrane Collection; ProQuest Věda a technologie; ProQuest Medical Library; EndNote Web; EBSCO; McGraw-Hill; MedTube; atd.

Univerzita spolupracuje s mnoha jiných lékařských škol, nemocnic a klinik v Evropě. Student má vysoké hodnocení mohou vstoupit do programu Erasmus. PMU podepsala dohodu s univerzitami v Německu, Francii, Itálii a Španělsku. To má za následek možností praktického výcviku a vědeckého výměnou za pedagogických pracovníků, jakož i pro studenty.

Studenti zjistili, že Szczecin je živé město s širokou škálu sociálních, kulturních a rekreačních zařízení jsou k dispozici v tomto regionu. Tím, že studuje ve Štětíně jeden dostane další výhodu v učení o nové kultuře. Samozřejmě, že lékařské studie zabírají hodně z každodenního života studentů, ale Szczecin může poskytnout široké spektrum činností dělat ve svém volném čase. Aktivity sahají od golf, fotbal a sportovních tělocvičnách na bowling, bazén a hospody plazení. Město má širokou kulturní život s vlastním Philharmonic Orchestra, opera, umělecké galerie, kluby atd. Čas od času se počasí může být ponuré a jeden může dostat nostalgii, nebo trochu smutné, a to je jen přirozené, že chce schovat pod deku s dobrou knihou nebo filmové studenty PUM dostat se do zvyku hledal vynikající místo pro setkat se s přáteli, nebo jen relaxovat popíjení šálku horké kávy. Szczecin má spoustu takových míst. Vzhledem k tomu, že program v angličtině studenti jsou z různých koutů světa, studium na PMU nabízejí nejen vynikající školení pro budoucí lékaři nebo zubními lékaři, ale také jedinečnou příležitost žít a pracovat v rozmanitém prostředí, kde je možné naučit nový jazyk, chápat jiné kultury, nebo dokonce sledovat různé vědecké přístupy a techniky.

Čtyři důvody studia medicíny v Polsku

1. Může se pochlubit nejmodernějšími zařízeními.

V květnu roku 2013 se polský chirurgický tým stal prvním, kdo dosáhl dosud nemyslitelného: průkopnického a život zachraňujícího transplantace. Nejenže byla operace, během níž 33letý pacient dostal transplantaci kůže a kosti po ztrátě nosu, horní čelisti a tváří při nehodě, ale byl to také nejrychlejší časový rámec na světě pro tak složitou operaci . "Transplantace obličeje jsou mimořádně komplikované, poměrně vzácné procedury, které obvykle vyžadují rozsáhlou přípravu, obvykle měsíců nebo let," říká The Daily Mail.

V popředí této a mnoha dalších lékařských oborů, díky špičkovým zařízením a odborným pracovníkům? Polsko.

2. Pokud mluvíte anglicky, jste všichni připraveni.

Máte strach, protože nemluvíte polsky? Nebuď. Všechny polské zdravotnické školy nabízejí studium v ​​angličtině v oblastech oboru, včetně farmacie, ošetřovatelství a fyzioterapie.

3. Budete ve skvělé společnosti.

Mezinárodní studenti tvoří 8,58% celkového počtu studijních orgánů polských zdravotnických vysokých škol se studentem z Norska, Švédska, Spojených států, Saúdské Arábie a Kanady. V rámci bolonského procesu udělují polské univerzity tituly uznávané v celé Evropě a akreditované mnoha nejuznávanějšími institucemi světa. Polsko také spolupracuje s univerzitami po celém světě. Toulec? Nejen, že budete mít příležitost ke studiu vedle rozmanitého studentského subjektu, ale budete mít také možnost rozšířit svou síť a vytvořit spojení - nejen v Polsku, ale po celém světě.

4. Budete trávit méně za špičkovou kvalitu.

Podle Americké asociace zdravotnických vysokých škol (AAMC) průměrná cena jednoho roku veřejné zdravotnické školy včetně školného, ​​poplatků a zdravotního pojištění v USA činila 34 592 dolarů ve státě a 58 668 dolarů v roce 2016- Akademický rok 2017. Soukromá školní výuka a poplatky mezitím vzrostly nad 50 000 dolarů. A tyto údaje nezahrnují poplatky vzniklé mimo univerzitu, jako jsou ubytování, knihy a jídlo.

Náklady na lékařský titul jsou v Polsku výrazně nižší, podle údajů ministerstva vědy a vysokého školství: studium na veřejných školách je zdarma pro polské studenty i zahraniční studenty, kteří splňují určité požadavky, včetně občanů EU / EHP. Jiní zahraniční studenti budou i nadále usilovat o smlouvu - zaplatí pouze 3 000 EUR (přibližně 3 200 USD) za studium. Nejen to, ale také mají výrazně nižší životní náklady než ve Spojených státech av celé Evropě.

Místa

Štětín

Adresa, 1. řádek
Pomeranian Medical University in Szczecin
Rybacka 1

Štětín, Západopomořanské vojvodství, Polsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: