The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Akademie umění a designu Eugeniusz Geppert nabízí špičkové umělecké a designové vzdělávání na třech úrovních - bakalářské, magisterské a Ph.D. Jsme státní univerzita s historií sahající do roku 1946 a vzděláváme studenty na plný a částečný úvazek na čtyřech fakultách: Fakulta malířství a sochařství, Fakulta interiérové architektury a designu, Fakulta keramiky a skla a fakulta grafiky a médií Čl. Naše hlavní budova se nachází v historické části Vratislavi a nová budova - Centrum aplikovaného umění a inovací - je stavbou s nejmodernějšími studii a zařízením.

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw může pochlubit pozoruhodnými uměleckými úspěchy a její profesoři a absolventi získávají ocenění a čestné uznání na mnoha výstavách a soutěžích v Polsku iv zahraničí.
Během více než 70 let své existence se Akademie ve Vratislavi stala významným kulturním a názorovým centrem. Organizuje cyklické soutěže podporující vysokou kvalitu umělecké tvořivosti, např. Kreslení Trienále nebo Festival vysokých teplot. Vydává také čtvrtletní "Formát", jeden z nejlepších polských uměleckých časopisů, a "Dyskurs", obsahující teoretické a kritické texty o umění.

The Eugeniusz Geppert Academy of Art and Design in Wroclaw také aktivně rozvíjí své mezinárodní vztahy. Umožňuje výměnu studentů a lektorů s více než 80 partnery v rámci programu EU Erasmus a také s neevropskými partnery na základě dvoustranných dohod (USA, Japonsko, Izrael, Kanada, Korea). Pořádají se společné výstavy a workshopy, studenti a profesoři se účastní národních i mezinárodních dnů otevřených dveří a festivalů.

Akademie se neustále snaží rozšiřovat svou didaktickou a uměleckou nabídku.

V akademickém roce 2019/20 nabízíme dva programy vedené v angličtině: studijní program MFA in Visual Arts

MFA in Visual Arts je dvouletý (4 semestry) interdisciplinární studijní program, kde si studenti mohou vybrat jako hlavní, jeden z oborů, které v současné době nabízíme. Každý student bude schopen rozvíjet své znalosti a umělecké dovednosti svým vlastním tempem, s využitím odborných znalostí našich učitelů a nejmodernějších zařízení akademie. V letním semestru se studenti účastní 10denní venkovní dílny. Tento program je pro občany EU i občany zemí mimo EU bezplatný.

Doktorská škola nabízí tříletý (6 semestrů) mezioborový výzkumný program s možností studia na jedné z našich čtyř fakult. Je určeno absolventům magisterských studií, kteří projevují mimořádné schopnosti a významné umělecké výsledky. Program je pro občany EU i občany zemí mimo EU bezplatný. Akademie nabízí měsíční stipendium pro každý Ph.D. student ve výši minimálně 2 000 PLN a maximálně 5 000 PLN za měsíc.

Kromě toho nabízíme všem našim zahraničním studentům bezplatné tutoriály v polském jazyce.

Další otázky? Kontaktujte nás - studyinenglish@asp.wroc.pl

Další informace o Akademii, událostech a výstavách naleznete na našem webu nebo na stránce Facebook.

Program MFA ve výtvarném umění je spolufinancován Evropskou unií z Evropského sociálního fondu v rámci Operačního programu Rozvoj znalostí.

Místa

Wrocław

Adresa, 1. řádek
Plac Polski 3/4
50-156 Wrocław, Dolnoslezské vojvodství, Polsko

Programy

Tato škola dále nabízí: