Cracow University of Technology

Úvod

Read the Official Description

Cracow University of Technology nabízí řadu studijních variant. Současná vzdělávací nabídka CUT zahrnuje 25 postgraduálních studií I a II stupně mezi 7 fakultami. Na 4 fakultách jsou k dispozici studie v anglickém jazyce.

APLIKUJTE NYNÍ !!!

Zveme vás kandidáti ze zahraničí, kteří žádají o studium na pravidla, která nejsou platná pro polské státní příslušníky *, že proces přijímání (bakalářské, magisterské programy - AY 2018/2019) probíhá a přijímáme žádosti po celý rok.

* Vezměte prosím na vědomí, že kandidáty, kteří žádají o studium, nevykonáváme nábor na pravidla platná pro občany Polska a EU.

MEZINÁRODNÍ CENTRUM PRO VZDĚLÁNÍ

Mezinárodní studenti, kteří chtějí studovat na naší univerzitě, mají také možnost studovat na polštině po dokončení jednoletého přípravného kurzu v Mezinárodním vzdělávacím centru. Máme studenty z celého světa, kteří studují na Cracow University of Technology v Polsku poté, co absolvovali ICE.

Mezinárodní vzdělávací středisko je mezi-fakultní jednotkou Cracow University of Technology . Studenti a výzkumní pracovníci jsou již více než 25 let vítáni.

Cíle Centra jsou dvojí - jednak pro realizaci městských studií a studií o udržitelnosti; - za druhé, poskytovat roční přípravné kurzy a krátké intenzivní překlenovací kurzy pro zahraniční studenty, kteří mají v úmyslu začít studovat v Polsku.

Přípravné a překlenovací kurzy jsou prostředky, kterými mohou mezinárodní studenti lépe splnit školní požadavky na vstup do vysokých škol. Kurzy na ICE jsou obzvláště vhodné pro zajištění akademického zázemí potřebného k úspěchu v bakalářském nebo postgraduálním programu na univerzitě v Polsku. Nabízíme přípravné kurzy na studijní programy v mnoha oborech inženýrství a vědy, architektury, umění.

Třídy jsou vyučovány zkušenými lektory a výzkumníky. Naši zahraniční studenti mají velmi dobré výsledky v oblasti osobních a akademických úspěchů.

Pokud se vám líbí studium a setkání s lidmi z různých kultur, jsme si jisti, že váš čas strávený v Mezinárodním středisku vzdělávání bude obohacující a příjemný.

Zkontrolujte webové stránky ICE, abyste zjistili něco víc: http://www.mck.pk.edu.pl/en

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Vidět BSc programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:


Msc Architektura

Campus forma Denní studium 3 semestry February 2019 Polsko Kraków

Od jarního semestru, Fakulta architektury Vysokého učení technického v Krakově nabízí tři semestru (1,5-leté) stupeň vysokoškolského studia v anglickém jazyce (M.Arch.). Nabídka těchto studií je určen pro studenty s bakalářský titul v oboru architektury a připravuje je pro profesionální praxi jako architekty. [+]

Od jarního semestru, Fakulta architektury Vysokého učení technického v Krakově nabízí tři semestru (1,5-leté) stupeň vysokoškolského studia v anglickém jazyce (M.Arch.). Nabídka těchto studií je určen pro studenty s bakalářský titul v oboru architektury a připravuje je pro profesionální praxi jako architekty.

Studijní program, který je přesně stejný jako učebních osnov v polštině, která je profesionální studijní program akreditován polský Akreditační komise, Akreditační komise pro polské technickými univerzitami, hodnocení EU, stejně jako Královský institut britských architektů (RIBA) hodnocení.

Studijní program, který trvá tři semestry. Celkový počet ECTS kreditů 90 (30 za semestr). Celkový počet hodin je 900 a 150 stáží po 1. semestru (1. semestr: 405h + 150H; 2. semestr: 390h, 3. semestr: 75H).... [-]


[+]

[-]

MSc Computer Science

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Polsko Kraków

V současné době je Computer Science je přítomen všude v lidském životě. Počítače jsou běžně používány pro práci, získávání a šíření informací, zpracování dat, řízení výroby, bronchiální MOŘI a pozemní dopravní kontroly, komunikace, multimédia a atd. [+]

V současné době je Computer Science je přítomen všude v lidském životě. Počítače jsou běžně používány pro práci, získávání a šíření informací, zpracování dat, řízení výroby, bronchiální MOŘI a pozemní dopravní kontroly, komunikace, multimédia a atd. Lidé, kteří jsou obeznámeni s moderními informačními technikami, kteří jsou schopni vynutit počítače pro použití všechny své možnosti, kteří vědí, jak využít schopností složitých počítačových sítí a kteří jsou ochotni psát programy pro nové sofistikované aplikace jsou chtěl pro téměř všechny obory lidské činnosti. Naši absolventi mohou získat odborné znalosti v těchto a mnoha jiných problémů spojených s používáním počítačů. Budou schopni pracovat s projektovým řízením, softwarové inženýrství, implementace a správy systémů moderních informatiky. Budou také moci spravovat z databází, Internet, počítačových systémů a sítí. Budou vědět, jak řešit problémy v těchto oblastech, počínaje jejich analýze, stavební UML modelů, tvorba algoritmů a psaní vhodný software. Naši absolventi mohou získat práci v velký nebo malý obchod, průmysl, telekomunikace, správa, služby, vzdělávání, multimédií a na mnoha dalších místech.... [-]


MSc Inovativní Chemické Technologie

Campus forma Denní studium 4 semestry October 2018 Polsko Kraków

Fakulta chemického inženýrství a technologie vyzývá zahraniční studenty, aby se zapsali na 4-semestrové magisterské studium v ​​angličtině pro studenty oboru Inovativní chemické technologie (ICT). [+]

MSc inovativní chemické technologie

Fakulta / Pracoviště: Fakulta chemicko-technologická

Doba trvání: 4 semestry

Popis programu:

Fakulta chemického inženýrství a technologie vyzývá zahraniční studenty, aby se zapsali do čtyř semestrálních magisterských studijních programů v oboru angličtiny pro inovativní chemické technologie (ICT) .

Výukové a specializační kurzy spojené s průmyslovou katalýzou, organickou a anorganickou technologií, výrobou kosmetiky a léčiv, moderními biotechnologiemi a analytickými metodami v chemické technologii budou probíhat od 2. do 3. semestru studia.

Požadavky na vzdělávání:

1. Dokončení bakalářského programu v chemii, chemickém inženýrství nebo v oboru chemie, odpovídající 210 kreditům ECTS, na úrovni nejméně 60% maximálních bodů v každém zápočtu.... [-]


Contact
Adresa destinace
Cracow University of Technology
ul. Warszawska 24, 31-155

Kraków, Lesser Poland, 31-155 PL
Social Media