Cracow University of Technology

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Cracow University of Technology nabízí řadu studijních variant. Současná vzdělávací nabídka CUT zahrnuje 25 postgraduálních studií I a II stupně mezi 7 fakultami. Na 4 fakultách jsou k dispozici studie v anglickém jazyce.


APLIKUJTE NYNÍ !!!


Uvítáme uchazeče ze zahraničí, kteří žádají o studium na pravidla, která nejsou platná pro polské státní příslušníky *, že proces přijímání (bakalářské, magisterské programy - AY 2018/2019) probíhá a přijímáme žádosti po celý rok.

* Vezměte prosím na vědomí, že kandidáty, kteří žádají o studium, nevykonáváme nábor na pravidla platná pro občany Polska a EU.


Mezinárodní centrum pro vzdělávání

Mezinárodní studenti, kteří chtějí studovat na naší univerzitě, mají také možnost studovat na polštině po dokončení jednoletého přípravného kurzu v Mezinárodním vzdělávacím centru. Máme studenty z celého světa, kteří studují na Cracow University of Technology v Polsku poté, co absolvovali ICE.

Mezinárodní vzdělávací středisko je mezi-fakultní jednotkou Cracow University of Technology . Studenti a výzkumní pracovníci jsou již více než 25 let vítáni.

Cíle Centra jsou dvojí - jednak pro realizaci městských studií a studií o udržitelnosti; - za druhé, poskytovat roční přípravné kurzy a krátké intenzivní překlenovací kurzy pro zahraniční studenty, kteří mají v úmyslu začít studovat v Polsku.

Přípravné a překlenovací kurzy jsou prostředky, kterými mohou mezinárodní studenti lépe splnit školní požadavky na vstup do vysokých škol. Kurzy na ICE jsou obzvláště vhodné pro zajištění akademického zázemí potřebného pro úspěšné absolvování vysokoškolského nebo postgraduálního studia na univerzitě v Polsku. Nabízíme přípravné kurzy na studijní programy v mnoha oborech inženýrství a vědy, architektury, umění.

Třídy jsou vyučovány zkušenými lektory a výzkumníky. Naši zahraniční studenti mají velmi dobré výsledky v oblasti osobních a akademických úspěchů.

Pokud se vám líbí studium a setkání s lidmi z různých kultur, jsme si jisti, že váš čas strávený v Mezinárodním středisku vzdělávání bude obohacující a příjemný.

Zkontrolujte webové stránky ICE, abyste zjistili něco víc: http://www.mck.pk.edu.pl/en

Místa

Kraków

Adresa, 1. řádek
Cracow University of Technology
ul. Warszawska 24, 31-155

31-155 Kraków, Malopolské vojvodství, Polsko