Cracow University of Economics

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Ekonomická univerzita v Krakově (CUE) je největší škola ekonomická v Polsku a Třetí největší univerzita v Krakově, Hlavní polský akademické centrum. byla první instituce vyššího vzdělání v Polsko zavést Studie v angličtině v časných 1990s. TÁGO absolventi patří mezi nejúspěšnější v Polsku odpovídající jejich znalosti a dovednosti s potřebami zaměstnavatele. Pro zahraniční studenti, nabízíme speciálně konstruované programy v angličtině. UNIVERZITA má řadu mezinárodních kontaktů, jak fakulty a studentů návštěvy v zahraničí pro vědecké účely, ale i zahraniční stáže a vzdělávací programy jsou jednou z priorit univerzity.

V éře znalostní společnosti a globalizačních procesů, moderní ekonomika by měla být silně podporován vědy čelit výzvám mezinárodního trhu. Náš UNIVERZITA přebírá odpovědnost za přípravu obou pólech a mnoho zahraničních studentů k práci v novém globálním trhu. Mezinárodní spolupráce mezi vědci a jednotlivců zapojených do průmyslu je nejdůležitější odkaz, který je založen na znalostech, která dosáhne daleko za polské hranice.

Fakulty Ekonomická univerzita v Krakově má ​​čtyři fakult, z nichž všechny mají plné akademická práva. Tyto Fakulty - Fakulta ekonomiky a mezinárodních vztahů, Fakulta managementu, Fakultu financí a Fakulty Komoditní techniky - se skládá z řady židlí a pracovišť, nabízí různé studijní příležitosti pro studenty a profesionály a provádět základní a aplikovaný výzkum.

Fakta a čísla

Největší polský Vysoká škola ekonomická v provozu od roku 1925 čtyři Fakulty cca 23 000 studentů různé studijní programy v angličtině asi 200 partnerů po celém světě člen presigious mezinárodními organizacemi (tj European University Association, síť mezinárodního obchodu a ekonomických škol atd) nachází v Krakově - přední akademické centrum a velmi populární turistickou destinací

Místa

Kraków

Adresa, 1. řádek
Rakowicka 27
31-510 Kraków, Malopolské vojvodství, Polsko