Pontificia Universidad Católica del Perú - CENTRUM Católica, Business Center

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

CENTRUM Católica je obchodní centrum Pontificia Universidad del Peru Catolica, přední soukromé univerzity v Peru.

&nbsp

Pontificia Universidad Católica z Peru, která byla založena v Limě v roce 1917, je země je přední univerzity, jeden z nejlepších dvacet pět latinskoamerických univerzit a jen peruánské University mezi top 500 na světě, v mezinárodních žebříčcích.

Tato pozice je uznání kvality své výuky, výzkumu, publikace, sociální zodpovědnost, příspěvek na kulturu a nepopiratelné akademické a institucionální vedení.

Naše vedení je vykonávána na základě tohoto dosáhnout prestiže, která je živena objektivní a kvalitativní faktory, jako je kvalita učitelů, prestiž absolventů, kvality akademických publikací, technologický vývoj, kulturní akce a aktivity prováděné University jako živý výraz svého poslání, a díky které získal svou pověst a autoritu mezi svými vrstevníky a ve společnosti obecně.

Catolica byl schopen využívat své uznání a institucionální vedení pro kreativní účely, akademických a vědeckých vývoje, a jako autoritativní zdroj názor na hlavní problémy naší země. Je velmi důležité upevnit svou roli relevantních sociálních přehrávač pro rozvoj a demokracii v Peru, což University hlas bude slyšet o našich hlavních problémů.

CENTRUM Católica je jedním z prvních 100 obchodních škol na světě, které v minulosti podepsala začátkem Zásady pro odpovědné řízení vzdělávání (PRME)

Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Specializované Magistrů EADA

Campus forma Kombinované 13 měsíců March 2017 Peru Lima Spojené státy americké Boston Španělsko Barcelona + 4 více

Program poskytuje mezinárodní certifikační Dual současně s Diem - CENTRUM specializované mistrů EADA katolické Španělsko. [+]

Specializované mistrů EADA

 

Program poskytuje mezinárodní certifikační Dual současně s Diem - CENTRUM specializované mistrů EADA katolické Španělsko. Odborného magisterského programu pro obchodní podnikání DIEM Nové vedení a Babson College navíc poskytuje určitou míru podnikání Management.

 

Diplom Diem - Specializovaný Mistr Vysoká škola řízení a správy EADA Španělsku.

Č. 2 na celém světě ve vývoji profesionála Č. 9 ve světě marketingu N ° 10 na světě v podnikové strategie N ° 16 na světě hodnoty za peníze (Financial Times, 2009) EADA má více než 50 let, 100.000 účastníků z více než 40 zemích a je připisován dáno AMBA a EQUIS. ... [-]