Neumann

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

50424_BANNER-1-01.jpg

Neumann Business School, je postgraduální škola uznávaná peruánským státem, oprávněná k provozování prostřednictvím rezoluce 400-2012-CONAFU a licencovaná SUNEDU prostřednictvím rezoluce 163-2018-SUNEDU / CD, po prokázání shody s Základní podmínky kvality.

V současné době je absolventská škola regulována Národním dozorem nad vysokoškolským vzděláváním, splňuje úpravu stanov nového zákona o univerzitách č. 30220 a je v souladu s registrací svých orgánů před SUNEDU.

Více než infrastruktura

EP Neumann má své institucionální sídlo v centru města Tacna - Peru, kde jsou učebny vybaveny nejmodernějšími technologiemi, knihovnou Scape, počítačovou laboratoří, administrativními kancelářemi a dalšími službami, které umožňují vytvoření integrálního návrhu. studentů.

Institucionální vize

Být uznán za naši akademickou kvalitu a využití pokročilých technologií při vývoji mezinárodních programů

Institucionální mise

Vytvořte učební prostor pro rozvoj dovedností, které přidávají hodnotu osobě a její organizaci.

BANNER-4-01

Institucionální cíle

Trénujte, specializujte se a dokonale profesionály, kteří soutěží při hledání excelence na základě etických principů; že jsou podpůrné, spravedlivé a demokratické; a že se zavázali k naší společnosti a respektu k životnímu prostředí.

Podporovat, šířit a rozvíjet vědecký výzkum pro učitele a studenty, snažit se inovovat a zvyšovat znalosti týkající se nabízených specialit.

Zajistěte neustálé zlepšování učitelů, studentů a absolventů.

Spolupracovat se společností a jejími institucemi na studiu a řešení národních problémů prostřednictvím jejich vlastních činností; předávání vědeckých poznatků do znevýhodněných sektorů společnosti.

Provádět výrobní činnosti zboží a služeb, které přispívají k uspokojování ekonomických a sociálních požadavků naší země, a podporovat účast učitelů a studentů v nich.

Stejně tak může provádět všechny úkony a smlouvy, které jsou zákonné, bez jakéhokoli omezení, jako je nákup a prodej zboží a poskytování služeb obecně.

Zásady instituce

Vytváření a šíření vědeckých a technologických poznatků, a to jak ve službách integrálního rozvoje člověka.

Hledání spravedlnosti, prosazování vysokých etických hodnot a služby komunitě pro její zlepšení a rozvoj.

Svoboda myšlení, kritika, výraz a vyučování.

Akademická, ekonomická, normativní a administrativní autonomie, která zajišťuje její zlepšení a rozvoj.

Cíle kvality

Systematizovat neustálé zlepšování procesů s cílem zajistit efektivitu, efektivitu a kontrolu akademických a administrativních činností.

Podporovat kulturu, která podporuje učení a rozvoj lidských schopností, a lepší využití fyzických zdrojů organizace.

Odlište akademický program svou efektivitou při naplňování očekávání studentů, což zaručuje zvýšení jejich profesní hodnoty.

Místa

Tacna

Neumann Business School

Adresa, 1. řádek
Av. Bolognesi 987

Tacna, Tacna, Peru
Telefonní číslo
+51 52 426114

Akreditace

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited