Institute Of Business Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

škola

Proč zvolit IoBM?

Za poslední čtyři roky, IoBM Byla hodnocena jako jedna z nejlepších univerzit v soukromém sektoru, a to jak ze strany Komise pro vyšší vzdělávání federální vlády, tak provinční vlády Sindhu. Eduniversal v rámci svých mezinárodních úmluv Deans of Business Colleges udělil IoBM 2 Palms jako jednu ze dvou nejlepších obchodních škol v Pákistánu od roku 2010. Institut je aktivní členem Mezinárodní asociace univerzit (IAU), Mezinárodní asociace prezidentů univerzit (IAUP), Asociace pro předškolní kolejové školy podnikání (AACSB), Asociace univerzit Commonwealthu (ACU) a je také spojena s několika Jiných mezinárodních akademických organizací.

IoBM Vytvořil vazby a získal důvěryhodnost s uznávanými zahraničními obchodními školami a předními mezinárodními instituty, sdruženími a organizacemi, které se týkají sdílení a přispívání myšlenek a vhledů do podnikatelského vzdělávání a výzkumu.

Programy, které nabízíme, zahrnují manažerské MBA a MBA (večer) v různých oborech, které se konají o víkendech a kladou zvláštní důraz na potřeby rušných manažerů a těch, kteří po ukončení jedné kariéry chtějí jít na novou. IoBM nabízí programy v oblasti managementu zdraví a nemocnic, financí a řízení rizik, průmyslového managementu, managementu telekomunikací, řízení životního prostředí a energetiky, managementu vzdělávání, organizační psychologie, ekonomiky a mnoha dalších oborů. Fakulta IoBM vyniká ve svých příslušných oborech. Přenášejí své odborné znalosti v oblasti výzkumu a stipendií studentům a umožňují jim lépe porozumět jejich disciplínám.

Studenti mají přístup k vynikajícím zařízením a vzdělávacím prostředkům, neboť IoBM neustále investuje do infrastruktury univerzity: knihovna, tělocvična, sport, výpočetní technika, Wi-Fi zařízení, videokonference, nejmodernější školní areál a dotované dopravní prostředky. IoBM získala svou pověst díky vynikajícímu stáži a absolventskému zaměstnání. Přísné akademické studijní programy umožňují absolventům získat ve svých vybraných předmětech šíři a hloubku, a proto vstupují do široké škály kariér. Velké množství absolventů se zapojilo do špičkových obchodních škol v Evropě, USA a Kanadě.

Výzkum je základní kompetencí společnosti IoBM. Všichni členové komunity IoBM se aktivně zapojují do šíření znalostí a výzkumu v různých tématech. Institut publikuje čtvrtletní výzkumný časopis Business Review (PBR), který uznává Komise pro vysokou školu (HEC) jako kategorie X a ECONLIT, Journal of Economic Literature, USA. Každoroční mezinárodní konference financovaná HEC poskytuje platformu pro prezentaci výzkumu prováděného na IoBM. Pákistánský časopis inženýrské techniky a vědy a žurnál vzdělání a vzdělávacího vývoje jsou také zveřejňovány. IoBM je nyní propojen s PERN2, vysokorychlostní sítí National Research & Education Network (NREN) pro univerzity / instituce a další akademické sektory Pákistánu.

škola

Místa

Karáčí

Institute of Business Management

Adresa, 1. řádek
Korangi Creek
75190 Karáčí, Sindh, Pákistán
Telefonní číslo
+92 21 111 002 004