International Institute of Management & Technology Studies

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kdo jsme...

IIMTS je globální institut zavázala k uspokojení potřeb a ambicí kulturně a mezinárodně rozmanitých studentů, tím, že poskytuje náročných akademických programů z mnoha akreditovaných a schválena zahraničními vysokými školami. To má technickou spolupráci s Mahatma Gandhi univerzitou, Meghalaya, UCN, Střední Americe a Azteca University, Mexiko. Pokud se rozhodnete, aby se kurz z některého z univerzit v nabídce od IIMTS, budete výběru průkopnické institut.

Čas strávený na IIMTS bude skutečnou investicí času a úsilí, které bude sklízet výhody pro vás nyní i v celém svém profesním i osobním životě.

IIMTS ukázat vám cestu ...!

IIMTS je čistě orientována na poskytování světové třídy vzdělávací a dovednosti povýšení zařízení pro studenty a profesionály, kteří daří v den co den formátu získat potenciál k růstu především.

IIMTS s je to speciálně konstruované kurzy, které jsou poskytovány slavný a kultivované mezinárodní univerzity vám pomůže ve vyřezávání pro sebe aa Nich v dnešním konkurenčním prostředí.

Kurzy na univerzitách jsou speciálně navrženy a podrobně odborníky v oboru, kteří mají schopnost na těchto univerzitách. Pracující profesionály, kteří dali dohromady těžce vydělané znalosti, také přispívají formátování kurzy, které jsou předaným studentům.

Poradenství služby za IIMTS vám pomůže odstranit všechny zmatek ze svého srdce a říct vám to nejlepší způsob, jak se dostat ke svému cíli, který byl vás zmiňovat po velmi dlouhou dobu!

Zvyšte svou čisté jmění na trhu práce Více než 5.000 pracovních profesionálové se spojili s IIMTS a získaných bakalářských, magisterských a doktorských stupních pomocí digitálního režimu ve fast track způsobem prostřednictvím renomovaných akreditovaných univerzitách po celém světě, při studiu z pohodlí svých domovů.

Denní Živé webové Třídy E-Přednášky, kapitolu po kapitole E-Videa E-knihy a Tištěné knihy Resource Links

Zkušenosti mimořádnou podporu od nás, jak jste sledovat své studium kdykoliv a kdekoliv z vašeho notebooku, tabletu nebo chytrého telefonu. Žádné další problémy dojíždění.

Místa

Dubaj

Adresa, 1. řádek
AW Rostamani Head Office Building,
Office No 201,Plot No129-322,Deira Dubai,

Dubaj, Dubaj,

Sharjah

Adresa, 1. řádek
Mth floor, Damas Building (Burj-2000), Near General Post Office, Rolla, Sharjah, United Arab Emirates
Sharjah, Sharjah,

Abu Dhabi

Adresa, 1. řádek
Mth Floor, Al Hamid Building, Behind Jumbo Electronics, Old Passport Road
Near Al Falah Signal, Abu Dhabi,


Abu Dhabi, Abu Dhabi,

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium