Přečtěte si oficiální popis

O NÁS

Představa o nový, vysoce kvalitní, soukromá univerzita v Muscat byl schválen Radou pro vzdělávání Ománu v rámci vládních snah o rozvoj lidských zdrojů v Ománu ve spolupráci s předními postavami ve veřejném i soukromém sektoru.

Od listopadu 2013, Oxford University inovace, transfer technologií společnost z University of Oxford ve Velké Británii, pracuje jako vedoucí konzultant pro projekt, který má finanční podporu od velké skupiny Ománský vedoucích pracovníků, stejně jako ománské vlády.

Muscat University je inovativní a podnikatelské s úzkými vazbami na podnikatelské komunity Ománu a v širším regionu. Její programy kombinují akademické důslednost, s významem do světa práce. První příjem studentů na dráze programů se konala v říjnu 2016, přičemž první příjmu studentů studijních programů v září 2017.

Muscat University

Umístění

Pro akademický rok 2016/2017, budou Muscat University se nachází ve třetím patře dětské veřejné knihovny, Qurum. Po prvním roce, bude Muscat University bude nacházet v působivých původních prostorách stavěna na Sultan Qaboos Street vedle Porsche showroomu a naproti Mall Avenue v centru města Muscat, hlavním městě Sultanát Omán. Stálá kampus je plánován pro výstavbu v příštích letech na zemi nacházející se na letišti Heights, Seeb, Muscat.

Poslání, vize a hodnoty

Muscat univerzity mise, vize a hodnoty se opírají o čtyř základních témat: etika, excelence, podnikání a inovací.

Mise

Muscat univerzita bude transformovat jednotlivců a kolektivů prostřednictvím excelence ve výuce a ve výzkumu, který je zároveň přísné a relevantní. Budeme dosáhnout úspěchu prostřednictvím:

  • Inovativní, podnikatelských a etické přístupy k naší struktury a do všech našich činnostech
  • Stipendium, které zahrnuje spolupráci a zapojení komunity
  • Učební prostředí, které je podporují, kreativní a naplňující
  • Inkluzivní kultura globálního občanství

Vize a hodnoty

Vizí Muscat univerzity je stát se majákem vědecké excelence v oblasti inovací a podnikání ve svých vybraných oblastí zájmu pro Ománu a pro širší region. Muscat univerzita bude poskytovat vysoce kvalitní výuku podporován výzkum, který je relevantní pro sociální a ekonomické priority Ománu a regionu.

Přísnost a relevance této výzkumné činnosti budou usnadnit nábor a udržení vysoké kvality akademiků, využívat národních a mezinárodních akreditačních procesů a postupů a posílení postavení univerzity v národních a regionálních žebříčků.

Ústředním bodem vize Muscat univerzity je začlenění inovačních a podnikatelských přístupů k všech aspektech své struktury a fungování. Univerzita bude pohyblivý a flexibilní, protože se neustále vyvíjí v krajině vysokého školství se vyznačuje rychlou a neustálou změnou.

Muscat univerzity vizí je vytvořit prostředí, vysokoškolské vzdělání v Ománu jak pro Ománský i zahraničních studentů, které je příznivé pro produkci kádry budoucích lídrů ve veřejném i soukromém sektoru. Tito představitelé budou schopné pracovat na mezinárodní úrovni a bude odrážet základní hodnoty univerzitě:

  1. Silný závazek k etice: to je ústřední a rozhodující pro náš dlouhodobý úspěch jako univerzity. Každý student univerzity, akademický a zaměstnanec musí mít sami nejvyšších etických norem, a univerzita nebude akceptovat nebo povolit něco méně.
  2. Plném souladu se všemi zákony a předpisy Ománu a jakékoliv jiné zemi, v níž studenti, zaměstnanci či akademici jsou aktivní.
  3. Učební prostředí, které je pozitivní, kreativní a obohacující, která podporuje individuální výraz, inovace a úspěch, kde jsou nabízeny studenti, pracovníci a akademici příležitosti pro růst osobně a profesionálně a kde ke všem přistupovalo s respektem a důstojností.
  4. Všechny procesy a rozhodnutí při náboru, rozvoji a podpoře studentů, zaměstnanců a akademici jsou založeny na zásluhách. Zodpovědné obchodní praktiky a sociální investice k vytvoření dlouhodobě udržitelnou hodnotu v pomoci transformovat společnosti a komunit, při zachování omezené zdroje, a při ochraně životního prostředí.
  5. Prostředí povzbuzení a umožnění inovací a podnikání v jádru struktury a činnosti univerzity.
Muscat University

Zahraniční partneři

Dozor

Soukromé vysoké školy, jako je Muškát univerzity jsou licencovány a pod dohledem generálního ředitelství soukromých univerzit a vysokých škol, útvar v rámci ministerstva pro vysokoškolské vzdělávání (Mohe). Ománského Academic Úřad pro akreditaci (OAAA) je vládní orgán odpovědný za akreditaci institucí a programů veřejných a soukromých vysokých škol v Ománu.

Přičlenění

Muscat University věří, že dohody následujícím partnerským jsou prospěšné při budování důvěryhodnosti a důvěry v dohodách o značky, a proto byly provedeny s vysoce kvalitními zahraničními univerzitami, které poskytují nejlepší možný "hodí" k poslání a étosu Muscat univerzity.

Akademické programy Titul

Pro Muscat univerzitních akademických studijních programů, partnerství s vysoce postavenými Cranfield University ve Velké Británii a Aston University ve Velké Británii za následek udělování duální stupňů. Pro Foundation programu jejího generálního a pre-magisterský program, partnerství Muscat univerzity s MLS International College, UK přinese přidanou důvěryhodnost programů, jakož i poskytování cenných dohledu zajištění vnější jakosti.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Muscat University

MSc energetických systémů a tepelné procesy je navržen tak, aby vybavit absolventy a procvičování inženýry s in-hloubka pochopení základních otázkách energetické šetrnost ... [+]

Program Details

MSc energetických systémů a tepelné procesy je navržen tak, aby vybavit absolventy a procvičování inženýry s in-hloubka pochopení základních otázkách energetické šetrnosti a environmentálních důsledcích neracionální využívání zdrojů energie v průmyslových a obchodních odvětvích. Tento studijní program je jedním z řady programů absolventa pošty navržených Cranfield University a jsou nabízeny za Muscat univerzitě. Jedná se o duální studijní program, který vede k získání akademického titulu Cranfield University a stupněm Muscat University.

Cíle programu

MSc v oboru energetických systémů a tepelných procesů si klade za cíl:... [-]

Omán Muscat
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Muscat University

MSc v oboru Finance a řízení poskytuje solidní základy v zásadách financování a řízení s tvrdého výcviku v příslušných nástrojů a technik, a jak je použít na pracovišti. ... [+]

Program Details

MSc v oboru Finance a řízení poskytuje solidní základy v zásadách financování a řízení s tvrdého výcviku v příslušných nástrojů a technik, a jak je použít na pracovišti. Tento studijní program je jedním z řady postgraduálních programů navržených Cranfield University a jsou nabízeny za Muscat univerzitě. Jedná se o duální studijní program, který vede k získání akademického titulu Cranfield University a University stupně Muscat.

Cíle programu

MSc v oboru financí a managementu si klade za cíl:

Připravit studenty na kariéru v oblasti finančních služeb. Poskytnout studentům s vysokou úrovní finančních dovedností. Dát studentům zaoblený pohled na podnikání a jeho řízení. ... [-]
Omán Muscat
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Muscat University

MSc v oboru logistiky a Supply Chain Management byl vyvinut tak, aby byla uspokojena poptávka na trhu po vysoce schopných absolventů v oblasti logistiky a řízení dodavate ... [+]

Program Details

MSc v oboru logistiky a Supply Chain Management byl vyvinut tak, aby byla uspokojena poptávka na trhu po vysoce schopných absolventů v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce. Kurz dále klade za cíl nabídnout osobní i specializované rozvoj dovedností pro kandidáty Tento studijní program je jedním z řady postgraduálních programů navržených Cranfield University a jsou nabízeny za Muscat univerzitě a vede k získání akademického titulu Cranfield University a stupněm Muscat University.

Cíle programu

MSc v oboru logistiky a Supply Chain Management si klade za cíl poskytnout studentům:

Celkové zhodnocení logistiky a řízení dodavatelského řetězce a jejich význam pro moderní podnikání. Vhodné technické znalosti v klíčových oblastech logistiky a řízení dodavatelského řetězce. Pochopení analytických a manažerských dovedností, které jim umožní aplikovat tyto znalosti v rámci podnikatelského prostředí. Pochopení, že je třeba řídit a plánovat dodavatelské řetězce v rámci celkového podnikatelského prostředí integrovaným a koordinovaným způsobem. ... [-]
Omán Muscat
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Muscat University

MSc v oboru Process Systems Engineering je moderní inženýrství disciplína, která se objevila s hlavním cílem poskytnout metody, nástroje a lidské schopnosti, které umožňu ... [+]

Program Details

MSc v oboru Process Systems Engineering je moderní inženýrství disciplína, která se objevila s hlavním cílem poskytnout metody, nástroje a lidské schopnosti, které umožňují průmysl splnit jeho potřeby svazování vědu inženýrství. Program poskytuje inženýrství a aplikované vědy absolventům se současnou teorií a praxí technických a řídících aspektů technologických systémů. Tento studijní program je jedním z řady programů absolventa pošty navržených Cranfield University a jsou nabízeny za Muscat univerzitě. Jedná se o duální studijní program, který vede k získání akademického titulu Cranfield University a University stupně Muscat.... [-]

Omán Muscat
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Muscat University

Výkonný MSc v letecké dopravě managementu je navržen pro pokročilý a komplexní znalosti v řízení letecké dopravy strategických otázkách. ... [+]

Program Details

Výkonný MSc v letecké dopravě managementu je navržen pro pokročilý a komplexní znalosti v řízení letecké dopravy strategických otázkách. Spojuje v sobě letecké dopravy teoretické znalosti se zvýšeným zájmem o vedení a osobního rozvoje. Tento studijní program je jedním z řady postgraduálních programů navržených Cranfield University a jsou nabízeny za Muscat univerzitě a vede k získání akademického titulu Cranfield University a stupněm Muscat University.

Cíle programu

MSc v oboru letecké dopravy managementu si klade za cíl:

Vybavit studenty dovedností potřebných k výkonu úspěšnou kariéru v různých sektorech letecké dopravy včetně letecké, letištní firmy a úřady, oddělení pro civilní letectví letecká doprava poradenské společnosti a leteckého průmyslu. Zlepšit dovednosti studentů v oblasti řízení letecké dopravy, které nabízejí způsob studia, které jim umožní skloubit studium s pracovními závazky. Pomáhat studentům při uspokojování potřeb školení v oblasti řízení stávajících leteckých dopravních firem, dodavatelů, konzultantů v oblasti letectví a vládní regulátory. ... [-]
Omán Muscat
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Muscat University

MSc v managementu a podnikání přidanou hodnotu pro prvních stupňů žalobců tím, že poskytuje jednotlivcům s integrovaným a kritického povědomí o managementu a organizací, ... [+]

Program Details

MSc v managementu a podnikání přidanou hodnotu pro prvních stupňů žalobců tím, že poskytuje jednotlivcům s integrovaným a kritického povědomí o managementu a organizací, postupně se rozvíjející specializované zaměření v oblasti podnikání, a pomáhá jim ubírá podnikatelské kariéry. Tento studijní program je jedním z řady postgraduálních programů navržených Cranfield University a jsou nabízeny za Muscat univerzitě. Jedná se o duální studijní program, který vede k získání akademického titulu Cranfield University a University stupně Muscat

Cíle programu

MSc v managementu a podnikání se zaměřuje na:

Poskytnout studentům komplexní a pokročilé pochopení vlivu podnikání a podnikatelských procesů na multi- úrovních. Vytvářet příležitosti pro studentům rozvíjet kritické pohledy na teoriích a přezkoumat a hodnotit oprávněnost, které jsou základem ústavních podnikatelských a manažerských předmětů. Rozvíjet schopnosti žáků kriticky analyzovat aktuální problémy v oblasti řízení a podnikání. Zlepšit celoživotní vzdělávání žáků prostřednictvím rozvoje managementu a podnikání znalostí. ... [-]
Omán Muscat
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině