Victoria University of Wellington

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Mezi nejlepšími

Victoria University of Wellington je číslo jedna na Novém Zélandu pro kvalitu výzkumu. Máme úzké vztahy s národními obchodními, vládními a vědeckovýzkumnými komunitami. Nacházíme se v bezpečném, kompaktním, kreativním a prosperujícím městě, které je ideální pro studentský život.

Victoria University of Wellington , jedna z nejstarších institucí Nového Zélandu, má silný celosvětový výhled a mezinárodní pověst špičkové kvality. Patříme mezi nejlepší univerzity na světě - mezi top 2 procenty z 18 000 univerzit v roce 2018 QS World University Rankings.

Když studujete na Victoria University of Wellington , budete nuceni myslet samostatně a inspirováni k úspěchu. Vybudujete silný základ pro úspěch, který vám může pomoci posunout vaši kariéru na další úroveň. Naučíte se od špičkových akademiků a vědců a budete mít prospěch z našich úzkých vazeb s komunitami podnikání, státní správy a vědeckého výzkumu na Novém Zélandu. Nabízíme studentům výběr z více než 80 programů a řadí se mezi první 2 procenta světových univerzit a v 17 tematických oborech patří mezi první 1 procenta. Victoria má celkem 5 hvězdiček v hodnocení excelence QS Stars a pět hvězdiček v každé z osmi kategorií - umění a kultura, hodnocení disciplíny a akreditace, zaměstnatelnost, zařízení, inkluzivita, internacionalizace, výzkum a výuka.

Jsme tady, abychom vás podpořili

Jako mezinárodní student získáte podporu od specializovaného týmu na akademické půdě - Wellington University International - Te Kahupapa - od okamžiku, kdy se přihlásíte, až po váš příjezd a během studia. Studenti mají také přístup k široké škále univerzitních služeb, které vám pomohou uspět ve studiu. Patří mezi ně další pomoc při studiu, finanční plánování, podpora studentů se zdravotním postižením, důvěrné poradenství a poradenství v oblasti zdraví a pohody. Victoria University of Wellington nabízí studentům příležitosti k tomu, aby dosáhli pokroku ve své kariéře, od profesionálních programů, které se zaměřují na praktické stáže na pracovišti a výzkumné projekty v reálném světě, až po jedinečné programy vedení a možnost studovat v zahraničí v rámci vašeho titulu. V současné době je na výběr 26 zemí, včetně Kanady, Mexika, Dánska a Hongkongu.

Ideální umístění studentů

Victoria University of Wellington má tři areály rozmístěné po centru Wellingtonu, všechny blízko dopravy, místních zajímavostí, zábavy a kaváren. Na univerzitě budete studovat v pulzujícím, kreativním, kompaktním a bezpečném městě v krásném přírodním prostředí. Wellington je ideální pro studentský život. Abychom vám pomohli usadit se, navázat přátele a zapojit se do univerzitní komunity, studenti jsou povzbuzováni, aby se připojili k jednomu z více než 100 klubů a společností univerzity, od kulturních skupin po sportovní týmy.

Najděte svou budoucnost

Když studujete na Victoria University of Wellington , budete tlačeni k samostatnému myšlení a inspiraci k úspěchu. Vytvoříte pevný základ pro úspěch, který vám pomůže posunout vaši kariéru na další úroveň. Najděte svou budoucnost s Victoria University of Wellington .

Místa

Wellington

Adresa, 1. řádek
Kelburn campus:
Kelburn

6012 Wellington, Wellington, Nový Zéland

Wellington

Adresa, 1. řádek
Pipitea campus:
33 Bunny St, Pipitea

6011 Wellington, Wellington, Nový Zéland

Wellington

Adresa, 1. řádek
Te Aro campus:
139 Vivian Street

6011 Wellington, Wellington, Nový Zéland