Victoria University of Wellington, Business School

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Victoria Business School (obchodní fakulta) Je předním poskytovatelem kvalitních znalostí a odborných znalostí v oblasti obchodních a veřejných studií.

Victoria Business School se nachází v centru prosperujícího hlavního města Nového Zélandu ve Wellingtonu. Toto je administrativní a finanční centrum Nového Zélandu a zde sídlí řada firem.

Vynikající spojení s mnoha firemními lídry, finančními institucemi a vládními agenturami ve městě, kde jsme vyvinuli vzájemně prospěšné partnerství.

Vystoupení organizace Victoria Business School

Naše mise řídí práci Business School a byla přijata po konzultaci se zaměstnanci, širší univerzitou a mnoha našimi zúčastněnými stranami.

Victoria Business School vytváří a sdílí znalosti o správě a řízení zdrojů ve veřejném a soukromém sektoru s cílem rozvíjet schopnosti a poskytnout našim zúčastněným stranám globální perspektivu.

Usilovně pracujeme na udržení vysokých standardů, které očekávají od našich zúčastněných stran, a snažíme se udržet si konkurenceschopnost dosažením a udržením mnoha uznaných akreditací, včetně "trojité koruny" mezinárodních akreditací pro obchodní školy.

Znalosti a odborné znalosti prostřednictvím našich výborů a výborů

Existuje celá řada výborů a rad, kterými se řídí nebo které poskytují vstup do Business School. Poradní sbor fakulty nabízí příležitost pro vedoucí pracovníky společnosti sdílet znalosti a odborné znalosti s děkanem obchodu.

Naši zaměstnanci jsou výzkumní pracovníci první třídy a učitelé

Naši pracovníci jsou odborníky ve svém oboru a díky jejich rozsáhlým výzkumem, zkušeností a spolupráce s podnikatelském světě, poskytovat prvotřídní pedagogickou praxi.

Prohlášení o poslání

Victoria Business School vytváří a sdílí znalosti o správě a řízení zdrojů ve veřejném a soukromém sektoru s cílem rozvíjet schopnosti a poskytnout našim zúčastněným stranám globální perspektivu.

Prohlášení o vize

Dokonalost v souvislostech výzkumu, výuky a praxe.

Hodnoty společnosti Victoria Business School

Victoria Business School, jako součást Victoria University of Wellington, hodnotí:

Naši studenti a zaměstnanci

 • Udržováním a ochranou akademické svobody našich studentů a zaměstnanců
 • Uznáním, že nejcennějším majetkem jsou odborné akademické a odborné znalosti a dovednosti našich zaměstnanců a intelektuální úspěchy našich studentů a zaměstnanců
 • Podporou společenství učení zahrnujícího všechny studenty a zaměstnance
 • Poskytnutím podpůrného prostředí, které umožní studentům a zaměstnancům rozvíjet jejich plný potenciál
 • Tím, že zajistí, aby všichni členové univerzitní komunity byli s respektem a starostí o jejich práva zacházet
 • Tím, že poskytne studentům a zaměstnancům příležitost zapojit se do rozhodování, která je ovlivňuje.

Rozmanitost a interdisciplinární stipendium

 • Usilováním o rovnost ve vzdělávacích a zaměstnaneckých příležitostech
 • Podporou výzkumu, výuky a stipendia v jazyce Māori, kultuře a historii
 • Tím, že uznáme, podporujeme a podporujeme naše multikulturní společenství
 • Uznáním, podporou a podporou interdisciplinárního stipendia.

Inovace

Při rozvoji budoucích výukových a vzdělávacích příležitostí v tom, jak organizujeme a řídíme univerzitu tím, že budeme vnímaví k novým a kreativním nápadům.

Dokonalost

 • Podporou nejvyšší kvality ve výuce, stipendiu a výzkumu
 • Vkládáním kvality do všeho, co děláme.

Integrita

 • Dodržováním nejvyšších etických a profesních standardů
 • Tím, že se chovají otevřeným, upřímným a konzistentním způsobem.
This school offers programs in:
 • Angličtina

Zobrazit magisterské programy » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Aplikované Financí

Campus forma Denní studium 4 semestry July 2018 Nový Zéland Wellington

Nabízí se škola ekonomiky a financí a vytvořený po konzultaci s akreditačními profesními subjekty, program je zaměřen na aplikované znalosti, abyste získali rozhodující dovednosti v oboru, které potřebujete, aby narazily do běhu. [+]

Vzdělávání relevantní pro průmysl

Využijte své finanční dovednosti a zvyšte svou kariéru Victoria postgraduální program v Applied Finance.

Nabízí se škola ekonomiky a financí a vytvořený po konzultaci s akreditačními profesními subjekty, program je zaměřen na aplikované znalosti, abyste získali rozhodující dovednosti v oboru, které potřebujete, aby narazily do běhu.

Financování ze všech úhlů

Prozkoumejte fungování kapitálových trhů na Novém Zélandu a na celém světě. Získejte hlubší znalosti o oceňování, financování, řízení investic a bankovnictví. Zlepšete své počítačové dovednosti a dokonalé umění finančního modelování.... [-]


Magistr Obchodu Podle Kursu

Campus forma Denní studium 3 semestry March 2019 Nový Zéland Wellington

Proveďte přesun do vyšší úrovně studia s mírou, která kombinuje rozmanitost a strukturu třídních kurzů s příležitostmi pro výzkum. [+]

Proveďte přesun do vyšší úrovně studia s mírou, která kombinuje rozmanitost a strukturu třídních kurzů s příležitostmi pro výzkum.

Budete moci rozšířit své odborné znalosti v jednom z devíti předmětů a zároveň využijete flexibilitu ke studiu kurzů v celé řadě obchodních oborů.

Můžete také studovat magisterský titul práce, pokud máte bakalářský obchod s vyznamenáním nebo postgraduální diplom v oboru obchodu.

Využijte svého bakalářského studijního programu, abyste zvýšili možnosti kariéry v oblasti podnikání, managementu a státní správy s pokročilým studiem na Victoria Business School.

Dostupné předměty účetnictví ekonomika finance Řízení lidských zdrojů a pracovní vztahy informační systémy mezinárodní obchod řízení marketing Mezinárodní uznání ... [-]

Magistr Obchodu Podle Práce

Campus forma Denní studium 12 měsíců July 2018 Nový Zéland Wellington

Vezměte si svůj titul Honours nebo postgraduální diplom na vyšší úroveň s Master of Commerce (MCom). Budete se podrobněji zabývat problémem, a to dokončením výzkumné práce, získáním pokročilých znalostí o předmětu a důkladným školením v oblasti nezávislého výzkumu. [+]

Vezměte si svůj titul Honours nebo Postgraduate Diploma na další úroveň a Master of Commerce (MCom). Budete se podrobněji zabývat problémem, a to dokončením výzkumné práce, získáním pokročilých znalostí o předmětu a důkladným školením v oblasti nezávislého výzkumu.

Po dokončení budete mít nástroje a schopnosti, které potřebujete pro kariéru v oblasti podnikání nebo veřejné politiky. Budete také moci požádat o doktorské studium na Novém Zélandu nebo v zahraničí.

Tento 120bodový program vám zabere 12 měsíců na plný úvazek, nebo jeden a půl až dva roky na částečný úvazek. Musíte mít alespoň 90 bodů výzkumu. To znamená, že dokončíte výzkumnou práci, která bude sestavena z přehledu literatury, sběru dat a analýzy a vašich zjištění. Práce je obvykle 30 000 až 40 000 slov.... [-]


Magistr Odborné Ekonomiky

Campus forma Denní studium 3 semestry July 2018 Nový Zéland Wellington

Vezměte si svou kariéru na další úroveň s kvalifikací z programu Victoria's Professional Economics. Vytvořte ekonomický nástroj, který můžete použít k řešení problémů v reálném světě. Tento respektovaný program vám vybaví rozhodovací dovednosti, které jsou založeny na pevném porozumění ekonomickým zásadám. [+]

Vezměte si svou kariéru na další úroveň s kvalifikací z programu Victoria's Professional Economics. Vytvořte ekonomický nástroj, který můžete použít k řešení problémů v reálném světě. Tento respektovaný program vám vybaví rozhodovací dovednosti, které jsou založeny na pevném porozumění ekonomickým zásadám.

Ekonomika pod mikroskopem

Prozkoumejte komplikovanost mikroekonomické a makroekonomické analýzy. Studijní struktury trhu, důsledky vládních intervencí v ekonomice a různé ekonomické teorie ve vztahu k růstu, vývoji a stabilitě. Zjistěte, jak politika ovlivňuje ekonomická rozhodnutí.

v poptávce

Existuje skutečná poptávka po kvalifikovaných odborných ekonomech, kteří jsou schopni provádět přísné ekonomické analýzy. Aby tato potřeba byla splněna, program byl vyvinut v těsné konzultaci s předními profesionálními ekonomy z vládní ekonomické sítě, Asociace ekonomů Nového Zélandu, bankovních ekonomů a dalších odborníků z oboru.... [-]


Magistr Odborné účetní

Campus forma Denní studium 4 semestry November 2018 Nový Zéland Wellington

Proveďte přesun do účetnictví nebo získáte certifikaci, kterou potřebujete k provedení dalšího kroku ve své účetní kariéře. [+]

Rozšiřte svou kariéru o uznaný účetní titul

Proveďte přesun do účetnictví nebo získáte certifikaci, kterou potřebujete k provedení dalšího kroku ve své účetní kariéře.

Rozvíjet schopnost řídit složité účetní a obchodní problémy a důvěru poskytovat odborné znalosti.

Vycházíte z pochopení odborné praxe, etiky a postupů a vhled do obchodní krajiny na Novém Zélandu a mezinárodně.

Zrychlete nebo se zapojte do práce

Vytvořená pro vyplnění globálního nedostatku absolventů účetnictví, MPA vám pomůže urychlit vaši certifikaci - je to globálně uznávaná kvalifikace, kterou můžete absolvovat v 16-17 měsících studia na plný úvazek.... [-]


Magistr Veřejné Politiky

Campus forma Denní studium 3 semestry July 2018 Nový Zéland Wellington

Udělejte si příležitost získat přehled na nejvyšší úrovni o nejnovějším vývoji ve veřejném sektoru a jeho poznatcích. Rozvíjíte své schopnosti, rozšiřujete svoji perspektivu, prohloubíte své chápání, zpochybňujete své myšlení - a zvýšíte svou zaměstnatelnost. [+]

Zrychlete svou kariéru v politice

Politici vytvářejí strategické a operační politiky, které zlepšují život na místní, národní i mezinárodní úrovni.

Udělejte si příležitost získat přehled na nejvyšší úrovni o nejnovějším vývoji ve veřejném sektoru a jeho poznatcích. Rozvíjíte své schopnosti, rozšiřujete svoji perspektivu, prohloubíte své chápání, zpochybňujete své myšlení - a zvýšíte svou zaměstnatelnost.

Budete studovat na School of Government, Učit se pomáhat rozhodujícím osobám dosáhnout nejlepších výsledků v oblasti životního prostředí, hospodářství a společnosti. Zjistěte, jaké jsou státní mechanismy a získáte dovednosti, jak navrhnout, vyhodnotit a zavést strategické a operační politiky, které zlepšují náš život.... [-]


Magistr Veřejné Správy

Campus forma Denní studium 3 semestry July 2018 Nový Zéland Wellington

Zlepšete své kariérní vyhlídky a naučíte se, aby organizace lépe pracovaly s postgraduálními studiemi ve veřejném řízení na Viktorově škole školy. Zjistěte, jak vést lidi a provést změny. [+]

Účinné vedení, lepší řízení, pozitivní změny

Zvyšte své kariérní vyhlídky a naučte se, aby organizace fungovaly lépe Postgraduální studium ve veřejném řízení Na Victoria's School of Government. Zjistěte, jak vést lidi a provést změny.

Staňte se efektivním veřejným manažerem a buďte schopni ovlivnit strategické a operační směřování organizací veřejného sektoru. Další informace o řízení a reformě veřejného sektoru ao tom, jak spravovat rozpočty, finance a organizační kapitál.

Získejte znalosti a dovednosti pro navrhování a implementaci inovativních a efektivních programů a služeb, včetně plánování, poskytování služeb a monitorování a hodnocení.... [-]


Magistr řízení Cestovního Ruchu

Campus forma Denní studium 5 semestry March 2019 Nový Zéland Wellington

Cestovní ruch hraje významnou roli v ekonomikách mnoha zemí, včetně Nového Zélandu. Studium pro magisterský titul v jedné z předních světových turistických destinací. [+]

Vzdělávání relevantní pro průmysl

Cestovní ruch hraje významnou roli v ekonomikách mnoha zemí, včetně Nového Zélandu. Studium pro magisterský titul v jedné z předních světových turistických destinací.

Zvýšíte pochopení komplexních otázek týkajících se cestovního ruchu a rozvíjíte dovednosti a znalosti v oblasti řízení cestovního ruchu. Zlepšete své výzkumné a analytické schopnosti a zdokonalte své komunikační a prezentační dovednosti. Absolvent se připravuje na náročnou roli v dnešním konkurenčním a neustále se měnícím cestovním prostředí, kdekoli na světě.

Budeš studovat s Victoria School of Management - přední řídící škola na Novém Zélandu, která má mezinárodní pověst vysoce kvalitního stipendia a silné vazby s vedoucími pracovníky ve veřejném a soukromém sektoru, a to jak na místní, tak i zahraniční úrovni.... [-]


Master Of Global Management & Master Of Global Marketing

Campus forma Denní studium 12 měsíců November 2018 Nový Zéland Wellington

Proveďte další krok a získáte kvalifikaci, abyste splnili poptávku po absolventů managementu a marketingu, kteří mají dovednosti k zakotvení obchodních strategií v globálním kontextu. [+]

Proveďte další krok a získáte kvalifikaci, abyste splnili poptávku po absolventů managementu a marketingu, kteří mají dovednosti k zakotvení obchodních strategií v globálním kontextu.

MASTER GLOBÁLNÍHO ŘÍZENÍ MASTER OF GLOBAL MARKETING

Získejte své mistry za 12 měsíců. Dva nové postgraduální programy od Victoria Business School pro absolventy jakéhokoliv stupně.

Pro více informací a zaregistrujte svůj zájem o studium v ​​Trimestru 3 2017, kontaktujte nás.

[-]

Master Of Professional Business Analýza

Campus forma Denní studium 12 měsíců July 2018 Nový Zéland Wellington

kteří se chtějí stát obchodními analytiky. Tento program Master of Professional Business Analysis (MBusAn) je vyvinut jako součást Wellington ICT Graduate School vytvořené Victoria University a jejími partnery. Program je úzce spjat s požadavky průmyslu a kurzy jsou nabízeny s průmyslovou spoluprací. [+]

Master of Professional Business Analysis je určen absolventům mimo informačních technologií, kteří se chtějí stát obchodními analytiky.

Tento program Master of Professional Business Analysis (MBusAn) je vyvinut jako součást Wellington ICT Graduate School vytvořené Victoria University a jejími partnery. Program je úzce spjat s požadavky průmyslu a kurzy jsou nabízeny s průmyslovou spoluprací.

Struktura studia

Master of Professional Business Analýza (MBusAn) se skládá z 10 kurzů a závěrečný projekt dodávaný ve třech částech za rok studia na plný úvazek, který začíná v červenci (Trimestr dva) v každém roce.

Kurzy v první části programu jsou organizovány kolem seminářů, ve kterých se studenti dozví o nejnovějších teoretických pokrocích a aplikují je na případ, který odráží problémy a složitosti podnikání v reálném světě.... [-]


Velitel E-governmentu

Campus forma Denní studium 3 semestry July 2018 Nový Zéland Wellington

E-Government je rostoucí oblast. Vzhledem k tomu, že se náš svět stále více propojuje prostřednictvím IKT, vlády potřebují kvalifikované odborníky, kteří chápou, jak zvládnout dopad těchto stále se vyvíjejících technologií. [+]

Lepší vláda prostřednictvím technologie

E-Government Je rostoucí oblast. Vzhledem k tomu, že se náš svět stále více propojuje prostřednictvím IKT, vlády potřebují kvalifikované odborníky, kteří chápou, jak zvládnout dopad těchto stále se vyvíjejících technologií.

Na Victoria's School of Government objevíte inovativní nové způsoby využití ICT pro budování nových způsobů, jak mohou obce komunikovat s vládou a využívat veřejné služby.

Rozvíjet znalosti a schopnost implementovat a řídit velké vládní projekty v oblasti informačních a komunikačních technologií a naučit se, jak se vypořádat se změnami v citlivých vládních prostředích - vyvažovat potřebu zabezpečení a požadované výsledky interních a externích zúčastněných stran.... [-]


Velitel Mezinárodního Obchodu

Campus forma Denní studium Kombinované 3 semestry March 2019 Nový Zéland Wellington + 1 více

Využijte této jedinečné příležitosti pro multidisciplinární studium a objevte složitý svět mezinárodního obchodu. Prozkoumejte roli obchodu ve společnosti z řady perspektiv - mezinárodních právních pravidel, ekonomických odůvodněností a politických a sociálních důsledků. [+]

Získejte výhodu pro úspěch ve světové ekonomice

Využijte této jedinečné příležitosti pro multidisciplinární studium a objevte složitý svět mezinárodního obchodu. Prozkoumejte roli obchodu ve společnosti z řady perspektiv - mezinárodních právních pravidel, ekonomických odůvodněností a politických a sociálních důsledků.

Studovat, jak je svět spojen prostřednictvím obchodu a způsob, jakým ovlivňuje podniky, jako výrobci a vývozci - tyto záležitosti zváží prostřednictvím čoček různých oborů. Prozkoumejte dopad obchodu na původní obyvatelstvo, včetně historických a současných perspektiv účasti Māori na mezinárodním obchodu.... [-]


Velitel řízení Informací

Campus forma Denní studium 4 semestry March 2019 Nový Zéland Wellington

Získejte cennou odbornou kvalifikaci, která staví na vašich IT poznatcích a zkušenostech. Victoria's MIM je přední magisterská kvalifikace Nového Zélandu navržená pro IT profesionály, jako jste vy, kteří se chtějí přestěhovat do vedoucích pozic. Kurzy jsou založeny na špičkovém výzkumu a hloubkové analýze případů, které vám poskytnou nový pohled na moderní řízení informací. [+]

Pokrokujte svou kariéru ve Wellingtonu nebo Aucklandu

S hojností dat a rychlým vznikem nových technologií v dnešním digitálním světě je efektivní správa informačních systémů životně důležitá pro každou úspěšnou organizaci.

Získejte cennou odbornou kvalifikaci, která staví na vašich IT poznatcích a zkušenostech. Victoria's MIM je přední magisterská kvalifikace Nového Zélandu navržená pro IT profesionály, jako jste vy, kteří se chtějí přestěhovat do vedoucích pozic. Kurzy jsou založeny na špičkovém výzkumu a hloubkové analýze případů, které vám poskytnou nový pohled na moderní řízení informací.

Využijte možnosti flexibilního učení společnosti MIM, abyste se zaměřili na osobní osobní kariéru.... [-]


Videos

Cherry talks about life at Victoria University of Wellington

Contact

Victoria Business School, Victoria University of Wellington

Adresa, 1. řádek Victoria University of Wellington, PO Box 600
6140 Wellington, Wellington, Nový Zéland
Website http://www.victoria.ac.nz/vbs
Telefonní číslo +64 4 463 5350