VID Specialized University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

VID Specialized University má více než 4500 studentů na sedmi univerzitách ve čtyřech městech; Bergen, Oslo, Sandnes a Stavanger. VID má dlouholetou tradici a zkušenosti ve zdravotnictví, sociálních vědách a teologických studiích.

V celé síti máme 50 studijních programů. VID Specialized University College vznikla 1. ledna 2016 po sloučení čtyř norských institucí: Diakonhjemmet University College v Oslu a Sandnes, Betanien University College v Bergenu, Haraldsplass Deaconess University College v Bergenu a MHS - School of Mission and Theology ve Stavangeru. vid Betanien University College nabízí klinická studia pro studenty mezinárodní výměny v lékařské a chirurgické praxi, duševním zdraví a ošetřovatelství v domácí péči. Diakonhjemmet University College byla založena v roce 1890 jako soukromá nezisková vysoká škola. Na tomto základě nyní akreditovaná vysoká škola zahrnuje asi 2300 studentů a 160 fakult a zaměstnanců.

122668_VID_pic_5.jpg

Základní hodnoty školy jsou shrnuty v jejím sloganu: „Věnováno lidem“. Tyto hodnoty také odrážejí akademické zaměření školy, které je zaměřeno pouze na programy související se zdravím, sociálním a církví na všech úrovních (bakalářské, magisterské, a Ph.D.) a podporován probíhajícím výzkumem ve všech oborech. Haraldsplass Deaconess University College (HDUC) je soukromá, nezisková, křesťanská, akreditovaná vládou financovaná University College v Norsku. Je známo vysoké profesní úrovni a spokojenosti studentů.

Vysoká škola se zaměřuje na internacionalizaci a přibližně 50% bakalářských studentů má během studia kratší nebo delší pobyt v zahraničí. vid MHS - School of Mission and Theology je soukromá, specializovaná univerzita ve vlastnictví Norské misijní společnosti (NMS), která se zavázala k vysoce kvalitnímu vzdělávání a výzkumu souvisejícímu s globálními perspektivami na poslání církve, jakož is náboženskými a kulturními setkáními.

Místa

Oslo

Adresa, 1. řádek
184 Vinderen, NO-0319 Oslo
NO-0319 Oslo, Oslo, Norsko

Bergen

Adresa, 1. řádek
Ulriksdal 10
5009 Bergen, Hordaland, Norsko

Sandnes

Adresa, 1. řádek
Vågsgaten 40
4306 Sandnes, Rogaland, Norsko

Stavanger

Adresa, 1. řádek
Misjonsmarka 12
4024 Stavanger, Rogaland, Norsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium